X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Moim zdaniem dzieki wierze sami sie uleczamy...mamy taka moc, choc w siebie nie wierzymy...moj tesciu za pomoca wizulaizacji ( codziennie przed snem po kilka minut wyobrazal sobie jak jego reka jest piekna, gladka i bez silnej luszczycy- znalazl gdzies o tym ksiazke) i po miesiacu wizualizacji nie ma juz luszczycy a cierpial na nia cale zycie...wiara czyni cuda, to prawda...ja tez chce tego sprobowac, ale jak tylko przykladam glowe do poduszki to od razu zasypiam! :)


    Weroniko nie musisz modlić się wieczorem...ja po całym dniu tez padam ... na szczęście mam taka pracę, że mogę modlić się w pracy ... jak nie ma klientów ... ;)
    A polecam Nowennę ... jedno co mogę powiedzieć, po ponad tygodniowym odmawianiu ... jestem jakaś spokojniejsza, mniej rzeczy mnie drażni, mam jakąś większą radość ... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnosze, bo piekny watek a dawno tu nikt nie pisal...
    Przeczytalam kilka pieknych historii o nowennie i sama zaczelam odmawiac. Jestem juz przy samym koncu. To prawda, ze trzeba poswiecic duzo czasu na nia, byc wytrwalym, ale z drugiej strony zyskuje sie cos wiecej: nadzieje, ze bedzie dobrze, ze wszystko sie ulozy i spokoj, zrozumienie, ze nie mozna sobie zaplanowac i postanowic, ze od teraz chce zajsc w ciaze.
    Choc duzo sie dzieje nie po mojej mysli to jestem spokojniejsza i wiem, ze bede mama, to jest tylko kwestia czasu :)

    Strażaczka90, rybka lubią tę wiadomość

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Podnosze, bo piekny watek a dawno tu nikt nie pisal...
    Przeczytalam kilka pieknych historii o nowennie i sama zaczelam odmawiac. Jestem juz przy samym koncu. To prawda, ze trzeba poswiecic duzo czasu na nia, byc wytrwalym, ale z drugiej strony zyskuje sie cos wiecej: nadzieje, ze bedzie dobrze, ze wszystko sie ulozy i spokoj, zrozumienie, ze nie mozna sobie zaplanowac i postanowic, ze od teraz chce zajsc w ciaze.
    Choc duzo sie dzieje nie po mojej mysli to jestem spokojniejsza i wiem, ze bede mama, to jest tylko kwestia czasu :)


    Anula, ja jestem po Nowennie. A nawet dwóch. Żadna nie była w intencji zajścia w ciążę, bo "umówiłam się z Bogiem", że nie będę prosić, dopóki nie zostaniemy małżeństwem. To o małżeństwo się modliłam między innymi. Na razie nim nie jesteśmy, ale nadal wierzę. Chodzi o to, że od czasu odmawiania nowenny doświadczyłam naprawdę wielu łask. To niesamowite. Całe moje życie zaczęło się zmieniać. A dwa dni temu okazało się, że jestem w ciąży :) W 8 miesiącu starań, po totalnym odpuszczeniu wreszcie się udało. A więc warto. Warto wierzyć i ufać.

    Guniaczek, maximka84, Anulkaa, agm, rybka, AnBe, frutka lubią tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Dora524 Przyjaciółka
    Postów: 67 46

    Wysłany: 13 listopada 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, napiszcie jaką modlitwę wy odmawiacie do Św. Dominika. Pozdrawiam

    =
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...polecam Nowennę Pompejańską...

    ...staraliśmy się prawie 2 lata...

    w wynikach męża - pojedyncze plemniki!!!

    dziś jest mój 31dc ... zrobiłam wczoraj 3 testy z allegro - pozytywne, dziś rano taki 'lepszy' z apteki ... pozytywny ... jeszcze się nie cieszę na 100% - czekam na potwierdzenie od lekarza , ale ... jeżeli jest to prawda, jest to cud ...

    :)

    FeliceGatto, celia, Anulkaa, rybka, AnBe, Hope2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Anula, ja jestem po Nowennie. A nawet dwóch. Żadna nie była w intencji zajścia w ciążę, bo "umówiłam się z Bogiem", że nie będę prosić, dopóki nie zostaniemy małżeństwem. To o małżeństwo się modliłam między innymi. Na razie nim nie jesteśmy, ale nadal wierzę. Chodzi o to, że od czasu odmawiania nowenny doświadczyłam naprawdę wielu łask. To niesamowite. Całe moje życie zaczęło się zmieniać. A dwa dni temu okazało się, że jestem w ciąży :) W 8 miesiącu starań, po totalnym odpuszczeniu wreszcie się udało. A więc warto. Warto wierzyć i ufać.


    SERDECZNIE GRATULUJĘ !!!

    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 14 listopada 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    ...polecam Nowennę Pompejańską...

    ...staraliśmy się prawie 2 lata...

    w wynikach męża - pojedyncze plemniki!!!

    dziś jest mój 31dc ... zrobiłam wczoraj 3 testy z allegro - pozytywne, dziś rano taki 'lepszy' z apteki ... pozytywny ... jeszcze się nie cieszę na 100% - czekam na potwierdzenie od lekarza , ale ... jeżeli jest to prawda, jest to cud ...

    :)


    Halo, Maximka, i jak? :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto ... czekam na wynik bety ... :)

    Lillenka, rybka lubią tę wiadomość

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 14 listopada 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki!

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximko dajesz nadzieje!!

    Felice trzymam kciuki!

    Staralam sie podejsc do tej modlitwy nie jak do targowania sie: bede sie modlic a Ty Boziu daj mi dziecko. Po prostu jako osoba wierzaca tak samo jak ufam i zwracam sie do lekarza w tych sprawach, tak samo moge sie zwrocic do Boga.
    Caly czas sie zastanawiam czy "dobrze" odmowilam nowenne, czy bylam wystarczajaco skupiona, czy moja wiara jest wystarczajaco silna...

    maximka84, rybka lubią tę wiadomość

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 14 listopada 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa, tylko się nie zniechęcaj. Wiem, że to może zabrzmieć co najmniej dziwnie, ale szatan zrobi wszystko, żebyś tej modlitwy nie odmawiała. Bedziesz miała wątpliwości, bedziesz czuła czasem niechęć, nie bedziesz widziała w niej sensu albo bedziesz myśleć coś w stylu "po co to odmawiać, jak i tak nic z tego". Ale to nie będą Twoje myśli. Pamiętaj, że Bóg dal nam wolna wolę. Stoi cichutko z boku i czeka, wyciągając ręce. Szatan krzyczy, drze się, ciska i odciąga nas jak najdalej. Dlatego im większe masz wątpliwości i im bardziej chcesz zrezygnować, tym bardziej oznacza to, że modlitwa jest potrzebna.

    maximka84, rybka, Anulkaa lubią tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 14 listopada 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla bardziej wytrwałych polecam Tajemnice Szczęścia. Mają moc :-)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odmawiam modlitwy do sw.dominika,do sw.rity i do jana pawla...nosze caly czas pasek i nie jest on dla mnie talizmanem ani amuletem..jest czyms w rodzaju przypomnienia kazdego dnia o modlitwie..modle sie codziennie i wiecie co? wierze w moc mej modlitwy!!!! jak napisala kolezanka powyzej diabel niespi,sa nieraz chwile zwatpienia,czy ma to sens itp. ale wierze!!!! <3 <3 i nieprzestane sie modlic!!!!!

    AnBe, FeliceGatto, maximka84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora524 wrote:
    Kochane, napiszcie jaką modlitwę wy odmawiacie do Św. Dominika. Pozdrawiam

    Respensorium do św. Dominika „O Spem Miram”
    O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron.

    Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę.
    Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą

    Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę.

    Niech Ojcu chwała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni.

    Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę,

    Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

    Modlitwa do św. Dominika

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.

    Modlitwa przez wstawiennictwo św. Dominika

    Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Soriano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny:)mam pytanie czy ten pasek zamawia sie telefonicznie, czy mailowo?bo nie znalazlam maila zadnego..posiadacie takowy?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/sw-dominik-nasz-patron,812.html polecam wątek:-)

  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla tych wierzących mocniej lub mniej ale wszystkie Nas łączy pragnienie posiadania ukochanego Maleństwa :-)
    Wczoraj byłam na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie i tak w ciągu dnia przyszła mi myśl, że jak pójdę na Mszę, to napiszę intencję za Nas wszystkie, które pragną dziecka a z jakiś powodów nie mogą mieć :-), żeby nasze pragnienia stały się rzeczywistością. Dodam, że w tej intencji przez cały miesiąc ktoś się będzie za Nas modlił :-)

    FeliceGatto, AnBe, rybka, maximka84, Anulkaa lubią tę wiadomość

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 16 listopada 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Przeczytałam wszystko od początku, trochę mi to zajęło.
    Mam 28 lat, staramy się o drugie dziecko już prawie 2 i pół roku, dokładnie jest to mój 30 cykl starań. Mąż zdrowy, ja jeszcze w trakcie badań ale jak na razie wszystkie dobre.
    Wczoraj dostałam pasek św. Dominika i modlitwę.
    Zaczęłam odmawiać bo wiem że wiara czyni cuda.
    O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 lata. Udało się gdy zaczęłam się modlić do bł. Jana Pawła ||.
    Wierzę, że w końcu nam się uda.

    rybka, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 16 listopada 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawierzyłam swoje ciało Bogu. Modliłam się mówiąc, że godzę się na wszystko co dla mnie przygotował i wyczekuję momentu kiedy mnie pobłogosławi i uzna, że już mogę zostac matką. Teraz dziękuję Bogu za to, że mnie wysłuchał i zesłał mi ten wspaniały dar. Proszę Go o dalszą opiekę nad nami.

    Wiara na prawdę czyni cuda, chodź jeszcze do niedawna nie byłam do końca przekonana. Ale przychodzi taki moment, że człowiek się nawraca i małymi kroczkami zbliża do Boga.

    Moja świętej pamięci prababcia też się do tego przyczyniła. Będąc u niej na cmentarzu prosiłam by się rozejrzała czy w niebie nie ma za dużo Aniołków... ;)

    rybka, maximka84, FeliceGatto, Anulkaa lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agm wrote:
    Dla tych wierzących mocniej lub mniej ale wszystkie Nas łączy pragnienie posiadania ukochanego Maleństwa :-)
    Wczoraj byłam na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie i tak w ciągu dnia przyszła mi myśl, że jak pójdę na Mszę, to napiszę intencję za Nas wszystkie, które pragną dziecka a z jakiś powodów nie mogą mieć :-), żeby nasze pragnienia stały się rzeczywistością. Dodam, że w tej intencji przez cały miesiąc ktoś się będzie za Nas modlił :-)

    Tak prośba o modlitwe duuużo daje ...
    Mnie w mojej nowennie pompejńskiej - żebym wytrwała , wspierała córka mojej znajomej i jej znajomi z oazy czy z jakiejś innej takiej organizacji :P i oni wszyscy n swoich spotkaniach modlili się za mnie ...
    :)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ