X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym jak wiara pomagała innym- czas na nas!

    liri lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie! Staramy się już długo i czas na przełom, samo się nie zrobi. Wklejam artykuł o PASKU ŚW.DOMINIKA. Jeżeli wierzycie tak mocno jak ja, spróbujcie, będę wklejać na bieżąco opinie tych, którym się udało. A udało się każdej! do 3 miesięcy noszenia paska. Bo WIARA CZYNI CUDA!

    http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html

    maga, rybka, Doris-83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " Mal77
    Jan 19th 2013

    witajcie...
    ja staralam sie o dziecko 16 miesiecy...w grudniu tutaj jedna z moich ulubionych piszacych kobietek na forum powiedziala mi o pasku sw.Dominika.podala namiary.nie zastanawiajac sie napisalam maila.w styczniu,na samym poczatku otrzymalam go wraz z modlitwami.tego samego wieczoru przepasalam sie nim i zmowilam je goracao i zarliwie.i tak robie po dzisiejszy dzien.coz,stal sie cud-jutro zaczynam 5 tydzien ciazy...:))modle sie kazdego dnia o utrzymanie ciazy,o przejscie jej bez komplikacji i urodzenie zdrowego zywego dziecka.kadego wieczora odmawiam modlitwy ktore dostalam oraz potem prosze Boga i sw.Dominka swoimi slowami,plus dziekuje za wszelkie laskie jakie zostaly mi ofiarowane.wierze gleboko,ze tylko dzieki sw.Dominikowi pod moim serce rosnie nowe zycie.mam nadzieje,ze nie zostanie mi odebrane,poniewaz mialam juz 5 poronien.wiara czyni cuda.pasek to symbol,modlitwa powinna plynas z naszych serc."

    Amicizia, megan8, inessa, Doris-83, Emily83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " hopelight
    Jan 19th 2013
    Witajcie;)

    We wrzesniu dostalam pasek św. Dominika i od wtedy rozpoczelam modlitwy i noszenie paska. W cyklu ktory zaczal sie pod koniec listopada zaszlam w upragniona ciaze. Moze problemu z zajsciem w ciaze nie mialam ale balam sie ze nie donosze ciazy bo wczesniej poronilam w 7tc i mialam ciaze biochemiczna. Jak widac ciaza mimo problemow w trakcie (skrajacaja i rozwierajaca sie szyjka) zakonczyla sie szczesliwie w 39 tc pieknym porodem :). Jestem teraz mama cudownego syneczka ktory zaniedlugo skonczy 5 miesiecy i wiadomo dlaczego ma na imie tak jak ma czyli Dominik :bigsmile:

    Pozdrawiam Was dziewczyny i zycze Wam upragnionych II kreseczek za wstawiennictwem mojego ukochanego świętego ktoremu niewatpliwie zawdzieczam mojego syneczka."

    Amicizia, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem szczerze mam pasek w domu dostałam od koleżanki ale leży w szafie, w zasadzie szczerze mówiąc zapomniałam :-/ aż wstyd ... dziś wyciągam, wiara czyni cuda, racja dziewczyny!!!

    inessa, rybka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdy tylko mój przyjdzie zraz zakładam, długo czekałas na pasek H30?

    inessa lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja otrzymałam od koleżanki

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedoczytałam :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Moje drogie! Staramy się już długo i czas na przełom, samo się nie zrobi. Wklejam artykuł o PASKU ŚW.DOMINIKA. Jeżeli wierzycie tak mocno jak ja, spróbujcie, będę wklejać na bieżąco opinie tych, którym się udało. A udało się każdej! do 3 miesięcy noszenia paska. Bo WIARA CZYNI CUDA!

    http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html

    Wydaje mi się, że pomogła raczej modlitwa, a nie noszenie paska. Tak gwoli ścisłości ;)
    Czasem takie gadżety są ryzykowne, bo niektórzy mogą uznać je za coś w rodzaju amuletu, a to nie o to chodzi :( Na szczęście nie wszyscy...

    Yvone, EmiliaWSK, martula, Suzy Lee, albinoina, assia lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zamowilam :)

    EmiliaWSK, rybka lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem, ale nosząc go pamięta się o wierze:) to nic nie kosztuje a przypomina o modlitwie, dzięki temu i te siostry się modlą za konkretne osoby. Wiem, wierzę, że i na mnie przyjdzie pora, jak i na każdą z Nas <3

    mauysia, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    A ja zamowilam :)

    Ja też :) dziś :) zobaczymy kiedy przyjdzie,podzielę się z Wami :) Twój nick to może rocznik? :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 6 marca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Owszem, ale nosząc go pamięta się o wierze:) to nic nie kosztuje a przypomina o modlitwie, dzięki temu i te siostry się modlą za konkretne osoby. Wiem, wierzę, że i na mnie przyjdzie pora, jak i na każdą z Nas <3

    Dokładnie Emilia, przypomina o modlitwie :) Ale natknęłam się na różnych forach (przed chwilą zrobiłam sobie małe internetowe rozeznanie tematu ;) ) na opinie dziewczyn, które traktują ten pasek jak amulet - i tego się obawiam, bo jak wiadomo, zabawa z amuletami to nie przelewki...

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trza przemówić do rozsądku tym, którzy go tak traktują :) długo się starałaś o bobaska mauysia?

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że wiara czyni cuda, warto wierzyć że dzięki św. Dominikowi i jego wsparciu uda się :-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Paula90 wrote:
    A ja zamowilam :)

    Ja też :) dziś :) zobaczymy kiedy przyjdzie,podzielę się z Wami :) Twój nick to może rocznik? :)

    :) Wierze ze sie uda :) Tak moj nick to rocznik :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara czyni cuda!! :) Trzeba tylko uwierzyc :)!!!!

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    To trza przemówić do rozsądku tym, którzy go tak traktują :) długo się starałaś o bobaska mauysia?

    Ja na luzie od maja 2012, a od września z szczegółową obserwacją cyklu (udało się w piątym obserwowanym cyklu).
    Wam również życzę szybkiego zafasolkowania, modlitwa powinna w tym wydatnie pomóc :)

    Paula90, EmiliaWSK lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Myślę, że wiara czyni cuda, warto wierzyć że dzięki św. Dominikowi i jego wsparciu uda się :-)

    Super że są takie osoby jak WY! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Paula90 wrote:
    A ja zamowilam :)

    Ja też :) dziś :) zobaczymy kiedy przyjdzie,podzielę się z Wami :) Twój nick to może rocznik? :)

    :) Wierze ze sie uda :) Tak moj nick to rocznik :)

    jesteśmy w tym samym wieku :D

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ