X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 12 marca 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzymy!! :) Ale nas tutaj :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 12 marca 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Emilia no prosze, w taki razie albo wadliwy test albo masz tak ciwakwy wykres ze ovu i nie tylko ovu ma problem ze zintrepretowaniem kiedy mogla nastapic owulacja, skoro do tej pory @ nie przyszla,a tem ci skacze dosc konkretnie w drugiej fazie. ciekawy masz wykres kobietko :)

    a Pan Bóg prędzęj czy później wysłucha i pobłogosławi. On w koncu wie lepiej niz my kiedy dac nam taki mały wielki cud :)

    powodzenia dziewczynki :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam się pochwalić- PASECZEK doszedł :D i list od SIóstr i modlitwy :) jestem przeszczęśliwa, czuję, że właśnie zycie mi nabiera sensu :D !!!! Dobrej nocy :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    :) Emilia no prosze, w taki razie albo wadliwy test albo masz tak ciwakwy wykres ze ovu i nie tylko ovu ma problem ze zintrepretowaniem kiedy mogla nastapic owulacja, skoro do tej pory @ nie przyszla,a tem ci skacze dosc konkretnie w drugiej fazie. ciekawy masz wykres kobietko :)

    a Pan Bóg prędzęj czy później wysłucha i pobłogosławi. On w koncu wie lepiej niz my kiedy dac nam taki mały wielki cud :)

    powodzenia dziewczynki :)

    Wykres żyje własnym życiem Amiciziu :) Tobie się udało- nam się też uda :) :*

  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 12 marca 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki jest adres e-mail do tych sióstr, bo nie moge znaleść na stronce :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 23:01

    natalkaa86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected] proszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś juz pasek jest przy mnie, tak się modliłam, że...aż mi łzy popłynęły, to dobry znak, Bóg był ze mną... Nigdy nie sądziłam, że w końcu nastanie taki dzień, ze się nawrócę...a tu tak samo z siebie nagle coś mną pokierowało... :)

    Paula90, Amicizia lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobry znak ... zobaczysz uda się, musimy wierzyć razem i wspierać się tak jest łatwiej.a potem będziemy zdawać sobie relacje która większa ;-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    To dobry znak ... zobaczysz uda się, musimy wierzyć razem i wspierać się tak jest łatwiej.a potem będziemy zdawać sobie relacje która większa ;-)

    Dlatego się tak mocno cieszę, że są osoby, które czują to samo. Wiara w cud nigdy jakoś na topie nie była, ryzykowałam z wątkiem, spodziewałam się tu pisania monologu... :) Ale mam Was- moje własne znaki od Boga :)

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-))) o jak miło

    Amicizia lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    :-))) o jak miło

    Tak jest, gdyby nie Wy, moja wiara pewnie nie byłaby tak...namacalna :)

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra módlmy się i wierzmy ... musi się udać, damy radę!!!

    Paula90 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Dobra módlmy się i wierzmy ... musi się udać, damy radę!!!

    No jasne, ze tak!

  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam dziś przesyłkę od sióstr! jeszcze raz dziękuję Ci Emilko! Oby Ci Bóg w dzieciach wynagrodził!

    EmiliaWSK lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO to jest nas coraz więcej i bardzo dobrze ...

    EmiliaWSK lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 13 marca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal czekam na przesyleczke... chociaz pewnie do mnie bedzie troszke lecial bo to az do Anglii... Juz sie nie moge tego doczekac :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też modlę się i noszę pasek św. Dominika :)
    modlę się też do naszego bł. Jana Pawła II, kochał dzieci na pewno się wstawi za nami - staraczkami :)

    EmiliaWSK, inessa lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 marca 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się od koleżanek z pracy, że z każdym dzieckiem jak były w ciąży prosiły o msze w intencji szczęśliwego rozwiązania w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie. Tez w tym sanktuarium składa się intencje o Dar Macierzyństwa.A więc napisałam list z taką intencją ofiarę przelałam na konto.Wiecie co nigdy nie byłam jakaś bardzo bardzo gorliwa jeśli chodzi o kościół lecz teraz ... nie wiem jakoś baardzo liczę na to że pomoże nam to ..

    Paula90 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maga wrote:
    dostałam dziś przesyłkę od sióstr! jeszcze raz dziękuję Ci Emilko! Oby Ci Bóg w dzieciach wynagrodził!

    I wzajemnie!!!! maga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Dowiedziałam się od koleżanek z pracy, że z każdym dzieckiem jak były w ciąży prosiły o msze w intencji szczęśliwego rozwiązania w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie. Tez w tym sanktuarium składa się intencje o Dar Macierzyństwa.A więc napisałam list z taką intencją ofiarę przelałam na konto.Wiecie co nigdy nie byłam jakaś bardzo bardzo gorliwa jeśli chodzi o kościół lecz teraz ... nie wiem jakoś baardzo liczę na to że pomoże nam to ..

    To tak jak i ja- nawet nie chodzę za często. Mówię- któregoś dnia POCZUŁAM, że musze tu napisać, że musze coś zrobić i...i jestem. Koleżanka kiedyś mi wspomniała o pasku, też się stara, ale sama go nie ma, nie pisała do Mniszek. A mi sie przyśniło, że czas się wziąć za siebie, dla własnego sprawdzenia, jak mocno wierzę...napisałam a po chwili było was tak wiele :) Chyba KTOŚ z Góry mi pomagał, prowadził rękę przy pisaniu :)

    Paula90, maga, Ewosińska lubią tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ