X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    JAK MY SIĘ ROZUMIEMY :-)

    hahahaha jak nikt inny :) ale często słyszę od koleżanek w ciąży "odpuść, nie myśl... " tak, bo im łatwo poszło...

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 14 marca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o naszych planach prawnie nikomu nie powiedziałam, żeby uniknąć takich "dobrych rad"... ale za to dobijają mnie teksty typu "musicie zrobić sobie dzieciaczka" itp... albo pytania "to kiedy planujecie dziecko?".. co odpowiadacie w takich sytuacjach?

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 14 marca 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Latwo powiedziec a gorzej to zrobic... :( Zwlaszcza jak sie tak bardzo tego pragnie a sie nie moze...:(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 15 marca 2013, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie a te rady "odpuść sobie" ... o matko fajnie się mówi jak się ma maleństwa.ja odpowiadam, że niech doceniają to że im poszło łatwiej i kochają swoje maleństwa całym serduchem a inni widocznie muszą swoje przejść, doświadczyć by docenić jeszcze bardziej i jeszcze bardziej kochać

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 15 marca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maga wrote:
    ja o naszych planach prawnie nikomu nie powiedziałam, żeby uniknąć takich "dobrych rad"... ale za to dobijają mnie teksty typu "musicie zrobić sobie dzieciaczka" itp... albo pytania "to kiedy planujecie dziecko?".. co odpowiadacie w takich sytuacjach?

    ja odwazylam sie powiedziec 1 kolezance w pracy, ktora co pare miesiecy namwiala mnie na dziecko, bo potem rzeba sie lecyc trudno jest itd, i temat zniknal i jest lepiej, reszcie swiata po prostu nic nie mówie, zmieniam temat.
    i nie wiem jak... ale udało mi sie odpuscic. w zszlym miesiacu. i nawet nie mam oczekiwan ze to cos zmieni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2013, 08:09

    Paula90 lubi tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 15 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, więc jestem i ja. Zaraz napisze maila do sióstr. Musiałam w sumie dojrzeć do tej decyzji. Kiedyś mocno wierzyłam, angażowałam się, niestety później coś się zmieniło... Teraz próbuje na nowo odbudować swoją wiare, bo wierze,że cuda się zdarzają... nie myślałam o pasku chyba tez troche przez mojego męża,że uzna to za śmieszne, już w ogóle powie,że wariuje, ale to chyba ja powinnam go przekonać i pociągnąć w swoją stronę i namówić,aby modlił się razem ze mną. Zaczniemy w niedziele, jestem z trójmiasta,a w matemblewie są msze za przyszłych rodziców i małżeństwa pragnące potomstwa, mam nadzieje,że moje modlitwy i prośby się spełnią, tak jak nam wszystkim :)
    Pozdrawiam gorąco

    EmiliaWSK lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety mój mąż to zbyt wierzący nie jest, ale na siłę nie staram się mu udowadniać że wiara czyni cuda,sama (no oczywiście z Waszym wsparciem)gorąco się modlę.Myślę ze u niego z czasem to przyjdzie ... wierzmy że modlitwy pomogą, skoro lekarze tak coś no ... to trzeba wspierać i wspomagać się modlitwą ;-)
    Asia87 a mogę wiedzieć gdzie się leczysz?

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    No niestety mój mąż to zbyt wierzący nie jest, ale na siłę nie staram się mu udowadniać że wiara czyni cuda,sama (no oczywiście z Waszym wsparciem)gorąco się modlę.Myślę ze u niego z czasem to przyjdzie ... wierzmy że modlitwy pomogą, skoro lekarze tak coś no ... to trzeba wspierać i wspomagać się modlitwą ;-)
    Asia87 a mogę wiedzieć gdzie się leczysz?

    Mój mąz też średnio...niby wierzy, wspiera, ale modlić się- nie bardzo, modlę się za nas oboje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Hej dziewczyny, więc jestem i ja. Zaraz napisze maila do sióstr. Musiałam w sumie dojrzeć do tej decyzji. Kiedyś mocno wierzyłam, angażowałam się, niestety później coś się zmieniło... Teraz próbuje na nowo odbudować swoją wiare, bo wierze,że cuda się zdarzają... nie myślałam o pasku chyba tez troche przez mojego męża,że uzna to za śmieszne, już w ogóle powie,że wariuje, ale to chyba ja powinnam go przekonać i pociągnąć w swoją stronę i namówić,aby modlił się razem ze mną. Zaczniemy w niedziele, jestem z trójmiasta,a w matemblewie są msze za przyszłych rodziców i małżeństwa pragnące potomstwa, mam nadzieje,że moje modlitwy i prośby się spełnią, tak jak nam wszystkim :)
    Pozdrawiam gorąco

    Napewno się spełnią, na każdą z nas jest zapisany czas :) <3

    H30 lubi tę wiadomość

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 15 marca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja go nie będe zmuszać, chce z nim pogadać, jak nie będzie chciał to go nie zmusze, ale na msze to na pewno ze mną pójdzie :) i to mi na pewno wystarczy :)

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/trojmiasto,298.html
    H30 w tym wątku pisałam do kogo chodze. najbliższą wizyte mam na wtorek, bo wcześniej nie mogła. Pisałam też,że jedna dziewczyna z mojego polecenia do niej poszła i powiem Ci... jest w ciąży. W sumie udało jej się po pierwszej wizycie więc trudno powiedzieć, czy to za jej sprawą hehe :) ale jej się udało.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 15 marca 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci za info, człowiek czyta i czasami nie myśli ;-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 15 marca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w temacie mężów, moj w sumei wierzący, ale ie wyniósł jakiejś religijności i pobożności z domu, ale chyba mu tego brakowało i zazdrościł mi na swój sposób tego. Od momentu ślubu codziennie razem wieczorem się modlilimy, i nawet ustaliliśmy, że modlitwe wieczorną prowadzimy na zmiane w jeden dzien ja w drugi on :) i to nam bardzo pomaga i umacnia, ale torche trwalo za nim zaczal sam pamietac o modlitwie i przestal sie wykrecac od prowadzenia jej :)

    a ja sama lubie odmaiwac w naszej intencji koronke do św. rity, ktora bardzo polecam, wogole to piekna swieta. polecam film o niej na youtube jest św. rita z Cascia :)

    wierzę, że ta święta pomogła nam i nsszemu małżeństwu, wiec tym bradzije, jeśli modlicie się za waszych mężów to plecam wstawiennictwo tej świętej, ktora nawróciłą sowjego męza i teściów i zakończyla wojne klanów coś jak w Romeo i Julii :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 15 marca 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://neobeatakoronki.blox.pl/2012/05/Koronka-do-Sw-Rity.html

    tu jest ta koronka która ja odmawiam :) udało mi się ją kupić kiedyś w jednym ze sklepów z dewocjonaliami :)

    http://www.youtube.com/watch?v=FmsyXxWhqQc

    a tu jest film :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2013, 14:33

    maga lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 15 marca 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jak się ładnie wątek rozwinął :) Dzięki Amicizia za ciekawe linki!
    Niestety znikam moje drogie na tydzień :( Będzie mi brakowało ovufriend :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po długiej nieobecności- jestem, miałam moment zawahania, odbiłam się z powrotem, żeby powiedzieć WIERZĘ! Mimo ciąż sąsiadek, znajomych, pięknych brzuszków.....

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 16 marca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te cheile załamania to każda ma, ja dziś też straszny dołek mam,wszędzie na ulicy pełno matek z wózkami, kobiet w ciąży,a my ... tak ciągle czekamy

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    te cheile załamania to każda ma, ja dziś też straszny dołek mam,wszędzie na ulicy pełno matek z wózkami, kobiet w ciąży,a my ... tak ciągle czekamy

    :(

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 16 marca 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam chwile zalamania ale wierze ze uda sie!!! czuje ze jest nadzieja ze sie uda :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Justyna22 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 17 marca 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny... Od wczoraj czytam o tym Pasku Św. Dominika i własnie też napisałam do tych sióstr... Jest moją ostatnią nadzieja....

    Justyna22
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noszę paseczek od kilku dni już i czekam na cud ;-) także musimy wierzyć w cud

    f2w3dqk3c83qeku9.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ