X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 17 marca 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I juz mam pasek :) Dzis zaczynam modlitwe :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Pauluś :*************************************

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maga wrote:
    ja o naszych planach prawnie nikomu nie powiedziałam, żeby uniknąć takich "dobrych rad"... ale za to dobijają mnie teksty typu "musicie zrobić sobie dzieciaczka" itp... albo pytania "to kiedy planujecie dziecko?".. co odpowiadacie w takich sytuacjach?

    wkurzaja mnie z takimi pytaniami,mysla ze dziecko to zabawka,pstryk i jest,najgorzej babki stare takie wscibskie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula,co to za pasek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Hej dziewczyny, więc jestem i ja. Zaraz napisze maila do sióstr. Musiałam w sumie dojrzeć do tej decyzji. Kiedyś mocno wierzyłam, angażowałam się, niestety później coś się zmieniło... Teraz próbuje na nowo odbudować swoją wiare, bo wierze,że cuda się zdarzają... nie myślałam o pasku chyba tez troche przez mojego męża,że uzna to za śmieszne, już w ogóle powie,że wariuje, ale to chyba ja powinnam go przekonać i pociągnąć w swoją stronę i namówić,aby modlił się razem ze mną. Zaczniemy w niedziele, jestem z trójmiasta,a w matemblewie są msze za przyszłych rodziców i małżeństwa pragnące potomstwa, mam nadzieje,że moje modlitwy i prośby się spełnią, tak jak nam wszystkim :)
    Pozdrawiam gorąco

    a mozesz podac i mi tego maila kochana? bede wdzieczna

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 17 marca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku takbym chciala zeby ten z gory nam tak troszeczke pomogl:)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny : e-mail: [email protected], opiszcie swoją historię, coś o Was, one wszystko rozumieją i modlą się za nas :*

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Dziewczyny : e-mail: [email protected], opiszcie swoją historię, coś o Was, one wszystko rozumieją i modlą się za nas :*

    kochana a ty nadal @ nie masz ,kiedy idziesz do gina ?? buziaczki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Dziewczyny : e-mail: [email protected], opiszcie swoją historię, coś o Was, one wszystko rozumieją i modlą się za nas :*

    kochana a ty nadal @ nie masz ,kiedy idziesz do gina ?? buziaczki :*

    Idę we wtorek na 10:49 samirka, brzuch mnie cały czas boli... :*

    samira lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 18 marca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostalam wczoraj paseczek i modlitwy :) Z paskiem sie od wczoraj nie rozstaje... Wierze ze z Boza pomoca uda sie wszytsko :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odmawiam nowenne pompejanska- poczytajcie sobie.Odmawia sie ja ponad 50 dni i jedno z pragnien sie spelni-kolezanka mi polecila

    Paula90, ejsza lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzę, że coraz to nowe propozycje modlitw i bardzo dobrze, no to akurat napewno nie zaszkodzi więc działamy dziewczyny, wierzymy i czekamy na cudeńko :-) no jak tyle się będziemy modlić to już cud musi być ... czas poświęcony na modlitwę to niebawem będzie drugi etat ;-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja koncze ta nowenne 1 kwietnia- ona wymaga wyrzeczen bo odmawia sie 3 rozance dziennie + modlitwy ale pomaga.Jak sie dojdzie do drugiej czesci po 28 dniach to zyskuje sie wiele lask- ja jedna dostalam - umowe o prace to cud bo u mnie nikt nie ma umowy o prace tylko same o dzielo i zlecenia a ja dostalam normalna umowe wiec to napewno ta modlitwa cuda zdzialala

    Amicizia, Paula90 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    ja koncze ta nowenne 1 kwietnia- ona wymaga wyrzeczen bo odmawia sie 3 rozance dziennie + modlitwy ale pomaga.Jak sie dojdzie do drugiej czesci po 28 dniach to zyskuje sie wiele lask- ja jedna dostalam - umowe o prace to cud bo u mnie nikt nie ma umowy o prace tylko same o dzielo i zlecenia a ja dostalam normalna umowe wiec to napewno ta modlitwa cuda zdzialala

    Wiesz Sylwia...zacznę też. Bóg kieruje naszym zyciem, każda rzecz jaka nas spotyka wychodzi od Niego, warto Mu pokazać jak ważna jest dla nas Jego Matka i On sam, wtedy wysłucha.. Nie wiem tylko jak przekonać mojego męża do wiary, nie modli się, a ja -głupia- boję się to robić przy nim...zawsze czekam aż pójdzie do pracy, pod prysznic... Jak samej sobie poradzić?

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    sylwia1985 wrote:
    ja koncze ta nowenne 1 kwietnia- ona wymaga wyrzeczen bo odmawia sie 3 rozance dziennie + modlitwy ale pomaga.Jak sie dojdzie do drugiej czesci po 28 dniach to zyskuje sie wiele lask- ja jedna dostalam - umowe o prace to cud bo u mnie nikt nie ma umowy o prace tylko same o dzielo i zlecenia a ja dostalam normalna umowe wiec to napewno ta modlitwa cuda zdzialala

    Wiesz Sylwia...zacznę też. Bóg kieruje naszym zyciem, każda rzecz jaka nas spotyka wychodzi od Niego, warto Mu pokazać jak ważna jest dla nas Jego Matka i On sam, wtedy wysłucha.. Nie wiem tylko jak przekonać mojego męża do wiary, nie modli się, a ja -głupia- boję się to robić przy nim...zawsze czekam aż pójdzie do pracy, pod prysznic... Jak samej sobie poradzić?

    ja mam ten + ze moj tez sie modli i zawsze razem chodzimy do kosciola wiec ciesze sie ze musze go przekonywac- bo naprawde ciezko jest- wiem po miom bracie, ktory mowi ze Bog nie pomaga bo jeli by pomagal to nie dopuscilby do tego by niewinne dzieci umieraly z glodu itp...

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=9bxc9hbwkkw

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    samira wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Dziewczyny : e-mail: [email protected], opiszcie swoją historię, coś o Was, one wszystko rozumieją i modlą się za nas :*

    kochana a ty nadal @ nie masz ,kiedy idziesz do gina ?? buziaczki :*

    Idę we wtorek na 10:49 samirka, brzuch mnie cały czas boli... :*

    to dobrze ,może w końcu badania ci zleci konkretne ,bo ten ból brzucha niepokojący jest ...

  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 18 marca 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostałam pasek:) Nowennę też zacznę i dam ją mamie też:) Mocno w nią wierzę. Jakoś tak łatwiej teraz, większa nadzieja się obudziłą.
    Trzymam kciuki za was!

    Paula90 lubi tę wiadomość

    ejsza
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzonka dziewczynki :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam dziś od lekarza :) Więc: na dzień dobry zobaczył moje wykresy z Ovu i zdębiał. mówi: "kochana pani, tak to nie może być", wysłuchał mnie od a do z, nie przerywał, wziął na usg i patrzy, tłumaczy, widział w macicy pęcherzyk, ale za mały żeby ocenić czy to płód, błona była mocno rozpulchniona, może być to również @ która nadchodzi. Od razu wypisał skierowanie na badania, luteinę na wywołanie ewentualnej @ , badania dopiero za 10 dni,bo wiarygodniejsze, czyli PRL, TSH, FH4 i FH3, mówił, że ktoś mnie zaniedbał, bo jajniki mam przepełnione aż pęcherzykami, albo na następną owulację, albo to te, które nie pękły wcześniej. Opowiadał, że po badaniach zrobi mi monitoring cyklu i doprowadzimy do stymulacji jajników jeśli nie będą "chętne do współpracy". kazał być spokojną, nie denerwować się, a gdy zapytałam czy mam wogóle jakieś szanse odpowiedział "jest pani młoda, wesoła, to nie może być inaczej, będziemy mieli dzidziusia " Po czym za wizytę wziął ledwo...50 zł "bo na dzieciach nie będzie zarabiał ".... Dziewczyny, przez tyle lat jeżdżę po lekarzach a takiego dopiero teraz znalazłam...tak się mną zajął, dał tyle nadziei , zainteresowania...

    inessa, sylwiunia, Meginka lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ