X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 22 marca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, prześledziłam z zainteresowaniem cały wątek. Razem z mężem odmawiam Nowennę Pompejańską. Ostatnio jest mi trochę trudniej, bo jestem bardzo, bardzo zmęczona i senna...

    Okazało się, że zaszłam w drugim cyklu starań po wizycie u lekarki, która nie miała w sumie dla mnie dobrych wiadomości. A jestem już też nie najmłodsza.

    Starałam się krótko, ale modliłam od dawna - Nowennę odmawiam pierwszy raz. Mój mąż także. Oboje jesteśmy wierzący - u mnie mocniejszy w wierze jest mój ukochany ;)

    Za tydzień rozpoczynamy część dziękczynną. :)

    Tak więc, Kochane, nie traćcie wiary, a będzie dobrze :) Z całego serca Wam kibicuję:)

    Paula90, rubi67, samira, sylwiunia, Monka, Fedra, agatha lubią tę wiadomość

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam bardzo się cieszę,że powstał na forum też i taki wątek. Jestem osobą wierzącą przez wiele lat pracowałam w przedszkolu prowadzonym przez Siostry zakonne. One nauczyły mnie modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa jako opiekuna Świętej Rodziny, ale też modlę się za wstawiennicywem Jana Pawła II.
    Pasek św. Dominika nosi moja przyjaciółka ale on nie może mieć dziecka dzięki wstawiennictwu św. Dominika bardzo szybko udało im się adoptować synka(jest super ma 2 latka) ale cały czas starają się i wierzą w cud że będę mieć dzieciątko spod serca. Nowenna Pompejańska yeż jest barddzo dobra. Tak jak dziewczyny piszą nie jest najważniejszy pasek ale WIARA nie tylko w łatwych momentach ale zwłaszcza w tych trudnych a to nie jest łatwe. MY teraz głównie modlimy się o szybką adopcje choc nie ustajemy w staraniach o ciąże badania itd, a mamy w tym roku 38 lat i to będzie pierwsze dziecko. Powodzenia i mimo wszystko Wierzmy. :)

    samira, aisa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem czy ktoś tu jest, ale chciałam powiedzieć że dzień 25.03 czyli dziś jest dniem modlitwy za dzieci poczęte i o poczęcie bo jest to uroczystość Zwiastowania Maryi że zostanie Matką Boga.
    Choć teraz zostanie to przeniesone na po świętach ze wzgledu Wielki Tydzień, ale ja wierzę,że dzisiaj szczególnie możemy wyprosić sobie cud macierzyństwa :) teo Wam wszystkim życze z całego serca <#

    aisa, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za informację to dziś jeszcze bardziej jeszcze mocniej się módlmy :-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cenna informacja bede prosic o cud macierzynstwa choc czasem juz wzatpie

    MADZIA987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się bardzo modlić ale czasami też wątpie mam dość. Zaczynam wtedy czytać jakie cuda się dzieją ile dziewczynom się udaje to mnie podnosi na duchu i znowu pobudza choć troche moją wiarę :)

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 25 marca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda ale jak widze kobiete w ciazy albo z mala dzidzia to sie gotuje we mnie i dolek dopada

    inessa, Olena lubią tę wiadomość

    MADZIA987
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 25 marca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj skąd ja to znam :-(

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PUK PUK KTOŚ TU JEST ? ;)
    Zaczynają się jutro najważniejsze dni w roku Triduum Paschalne wierzę,że te dni napełnią każdą z nas na nowo nadzieją, wiarą i ufnością, że uda sie nam być mamami :) tego każdej z całego serca życzę.

    aisa, Paula90, samira, Monka lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 27 marca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tez wierze mocno <3

    inessa lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 27 marca 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także mocno wierze że będzie dobrze :-)

    Paula90, inessa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po przerwie, za dużo kłopotów na raz spadło na moją głowę.. Były tez chwile zwątpienia, a jakże. wczoraj modliłam sie w sercu, ze łzami w oczach i co? I dzis 3 dobre newsy :) Ach ta pomoc z Nieba <3!!! Ale o dzidzi cicho narazie...nie widać, nie słychac..

    inessa, Paula90, samira lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 28 marca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Witam po przerwie, za dużo kłopotów na raz spadło na moją głowę.. Były tez chwile zwątpienia, a jakże. wczoraj modliłam sie w sercu, ze łzami w oczach i co? I dzis 3 dobre newsy :) Ach ta pomoc z Nieba <3!!! Ale o dzidzi cicho narazie...nie widać, nie słychac..

    Jak dobrze że po złym przyszło dobre i to nas trzyma ... jeszcze trochę a i o dzidzi usłyszymy :-) i wtedy będzie głośśśno

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko masz piekny ten wykres :) i dołączam się do H30 oj będzie głośno i to co dobre nas trzyma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane, bardzo się boję że wykres niedługo przekreśłi mi @... Jednak nie poddam się wcale, ja wiem, wiem, ze też mam zapisaną sobie matczyną rolę, też mam ten czas przeznaczony, Bóg wie jak bardzo pragniemy być rodzicami i dlatego w chwilach zwątpień nas natchniewa na nowo, żeby wierzyć. A obecny ból sutków- PRZERAŹLIWY- tylko mnie w tej wierze umacnia. W czasie Triduum poswięcę swoje modlitwy Synowi Boga <3 a Wam naprawdę dzięki wielkie za obecność, moje Skarby, bez Was nie byłoby tu tyle siły :)

    inessa, H30, Paula90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro Wielki Piątek dzień naszego Zbawienia, wielkiego cierpienia ale z MIŁOŚCI DO KAŻDEGO Z NAS.Również nadziei bo przychodzi potem ZMARTWYCHWSTANIE. Zyczę nadziei Wielkanocnego Poranka :)

    aisa, Paula90 lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 29 marca 2013, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje i wierze że ten poranek Wielkanocny będzie owocny a coż może króliczek nam cosik przyniesie :-)

    inessa, Paula90 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do usłyszenia w Poniedziałek Wielkanocny! H30 miejmy nadzieję !!!!!!!!!!!!!!
    To są nasze życzenia dla siebie nawzajem. Przytulam każda do serca i dużo łask od Zmartwychwstałego szczególnie jednego-zaczęcia Życia pod naszym sercem,dzięki łasce Bożej :) <3

    H30, aisa lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Do usłyszenia w Poniedziałek Wielkanocny! H30 miejmy nadzieję !!!!!!!!!!!!!!
    To są nasze życzenia dla siebie nawzajem. Przytulam każda do serca i dużo łask od Zmartwychwstałego szczególnie jednego-zaczęcia Życia pod naszym sercem,dzięki łasce Bożej :) <3

    Dołączam się do życzeń, dziewczyny teraz Nam się uda zobaczycie. Wesołych Świąt

    aisa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ