X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    To trza przemówić do rozsądku tym, którzy go tak traktują :) długo się starałaś o bobaska mauysia?

    Ja na luzie od maja 2012, a od września z szczegółową obserwacją cyklu (udało się w piątym obserwowanym cyklu).
    Wam również życzę szybkiego zafasolkowania, modlitwa powinna w tym wydatnie pomóc :)

    Trzymaj kciuki i podeślij nam fasolkę :) Wspólne wierzenie jeszcze bardziej pomoże :)

    mauysia lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 6 marca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Paula90 wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Paula90 wrote:
    A ja zamowilam :)

    Ja też :) dziś :) zobaczymy kiedy przyjdzie,podzielę się z Wami :) Twój nick to może rocznik? :)

    :) Wierze ze sie uda :) Tak moj nick to rocznik :)

    jesteśmy w tym samym wieku :D

    :)))) :****

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniszki Dominikanki mi odpisały, wysyłają Paseczek!!!!!! Hura! Pań Bóg dopomoże! <3 a dopiero co dziś napisalam do Sióstr :D

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 6 marca 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z waszymi wypowiedziami, wiara czyni cuda :) i z tym, ze pasek ma o modlitwie przypominac, a nie być traktowany jak amulet:)

    ja wierze, że nam w poczęciu pomógł wyjazd na Jasną Góre, gdzie uporządkowaliśmy sowje relacje małżeńskie i zaraz w nowym cyklu9tamtem juz byl na finiszu) nie strajac sie podchodzą na luzie, udało się nam zobaczyć 2 kreseczki na teście :) tam na Jasnej Górze właśnie modliliśmy sie u Matki Bożej o pomoc i o pobłogosławienie dzieckiem, ogólnie to już od jakiegoś czasu się modliliśmy, ale akurat po tym wyjeźzie tam nasze modlitwy zostały wysłuchane. Tak sobie myslę, że Bóg wiedział, kiedy nam zesłać ten mały wielki cud, najpierw pomógł nam ułożyć porblemy małżeńskie, abyśmy mogli cieszyć się teraz czasem ciąży itd. trzeba Jemu całkowicie zaufać i powierzyć swoje sprawy, a następnie robić to co można po ludzku :)

    EmiliaWSK, Paula90, sylwiunia, Ola_czeka, agaciaz, Dodi, inessa, Ewosińska lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 marca 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Od dziś noszę pasek Św. Dominika i wierzę, że pomoże ...

    EmiliaWSK lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 7 marca 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Mniszki Dominikanki mi odpisały, wysyłają Paseczek!!!!!! Hura! Pań Bóg dopomoże! <3 a dopiero co dziś napisalam do Sióstr :D

    Możesz mi napisać meila na który napisałaś?

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 7 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez wlasnie odpisaly... I teraz czekam:)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 7 marca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt wiara czyni cuda tylko trzeba w to uwierzc i sie modlic.

    Paula90 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Mniszki Dominikanki mi odpisały, wysyłają Paseczek!!!!!! Hura! Pań Bóg dopomoże! <3 a dopiero co dziś napisalam do Sióstr :D

    Możesz mi napisać meila na który napisałaś?

    Jasne!!! :)[email protected] proszę :)

  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 7 marca 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    kwiatek2004 wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Mniszki Dominikanki mi odpisały, wysyłają Paseczek!!!!!! Hura! Pań Bóg dopomoże! <3 a dopiero co dziś napisalam do Sióstr :D

    Możesz mi napisać meila na który napisałaś?

    Jasne!!! :)[email protected] proszę :)

    Dzięki wielkie

    ~Ania~ lubi tę wiadomość

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge sie juz doczekać na Pasek :) Odkąd zaczęłam usilnie wierzyć- tznod tych kilku dni- mam poczucie....jakby coś się zmieniało.. :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 8 marca 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :))) :)))

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,też wysłałam maila.Teraz tylko czekać na odpowiedź.

  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 8 marca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wysłałam maila i dostałam już odpowiedź, teraz czekam na pasek :) dziękuję EmiliaWSK!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK - u Ciebie to juz się chyba udało, co? :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 8 marca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee wrote:
    EmiliaWSK - u Ciebie to juz się chyba udało, co? :)

    no wlaśnie ktoś tu teścik chyba powinien zrobić :) tam się aż prosi o zieloną kropke :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 8 marca 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na tescik :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane :) wolę zaczekać jeszcze :) Paula, Amicizia, Suzy Lee, Maga- nie ma za co, dobrze że tu jesteście :) <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, wiara naprawdę czyni cuda! Ja byłam Na Jasnej Gorze jakoś mając 18 lat, prosiłam o to żebym mature zdała i poprosiłam o dobrego męża, i to się spełniło! Maturę zdałam i po roku poznałam mojego obecnego męża który maprawde jest dobrym człowiekiem :) Jesteśmy razem 3 lata :) teraz zastanawiam się czy byśmy razem nie pojechali znowu do Częstochowy i nie poprosili o dziecko :) chyba tak zrobimy bo nie mamy tak daleko, około 200km a naprawde warto jechać :) muszę mojemu podsunąć ten pomysł-a nóż Matka Boska znowu nam pomoże :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 9 marca 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Moje kochane :) wolę zaczekać jeszcze :) Paula, Amicizia, Suzy Lee, Maga- nie ma za co, dobrze że tu jesteście :) <3 <3

    KOchana ale na co ty chcesz czekac twoja faza lutealna juz trwa jesli sie nie pomylilam w liczeniu 23 dni to zdecydowanie za długo :) uznaje sie ze jak FL trwa 19 dni to juz mozna byc pewnym ciąży, bo FL maksymalnie trwa 16 dni czasem wyjatkowo zdarza sie 17 ale nigdy az tyle, lec kochana do apteki po tescik i dawaj na tu znac bo na prawde juz nie masz na co czekac :)

    P.S. jestem ostatnia do namawiania na zbyt wczesne testowanie a u=u Ciebie to az sie prosi, posłuchaj dośwuiadczej w obserwacjach kolezanki z forum :)

    inessa lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ