X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIESZ CO JA WYSŁAŁAM 50 ZŁ nie wiem ile się wysyła ale nie wiem w sumie czemu tyle tak wysłałam, ale jak wyślesz mniej to tez będzie dobrze

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powodzenia w starankach majowych :D
    Emilko a tu bliżej nas to jest Skrzatusz a zwłaszcza Górka Klasztorna tam pracują Misjonarze Świetej Rodziny oni modlą się za rodziny i tam jest Sanktuarium Matki Bożej może warto też tam bo można dojechać autem.
    Polecam się Waszej pamięci od jutra bo czeka mnie ten szpital i zabieg w czwartek :D
    Pamietam o Was kochane moje <3

    Kass lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane powodzenia w starankach majowych :D
    Emilko a tu bliżej nas to jest Skrzatusz a zwłaszcza Górka Klasztorna tam pracują Misjonarze Świetej Rodziny oni modlą się za rodziny i tam jest Sanktuarium Matki Bożej może warto też tam bo można dojechać autem.
    Polecam się Waszej pamięci od jutra bo czeka mnie ten szpital i zabieg w czwartek :D
    Pamietam o Was kochane moje <3

    A ja pamietam o Tobie Inessko, mam teraz z m problem więc wyjazd odpada...on nie chce do kościoła chodzic, nie modli się, mówi że jak się odpuści to sie uda, wczoraj płakałam przez sąsiadów małego i stwierdził że za dużo łez to kosztuje, z wiarą zostałam sama :(

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 7 maja 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane powodzenia w starankach majowych :D
    Emilko a tu bliżej nas to jest Skrzatusz a zwłaszcza Górka Klasztorna tam pracują Misjonarze Świetej Rodziny oni modlą się za rodziny i tam jest Sanktuarium Matki Bożej może warto też tam bo można dojechać autem.
    Polecam się Waszej pamięci od jutra bo czeka mnie ten szpital i zabieg w czwartek :D
    Pamietam o Was kochane moje <3

    pamietam o Tobie Inessko, będzie dobrze, z pomocą Bożą uda się przezwyciężyć te trudności.

    inessa lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane powodzenia w starankach majowych :D
    Emilko a tu bliżej nas to jest Skrzatusz a zwłaszcza Górka Klasztorna tam pracują Misjonarze Świetej Rodziny oni modlą się za rodziny i tam jest Sanktuarium Matki Bożej może warto też tam bo można dojechać autem.
    Polecam się Waszej pamięci od jutra bo czeka mnie ten szpital i zabieg w czwartek :D
    Pamietam o Was kochane moje <3

    Pamiętamy o Tobie i modlimy się aby wszystko przebiegło dobrze, zresztą nie ma innej opcji musi być dobrze, z takim wsparciem nie może być inaczej ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam bardzo za pamięć. Mój M z wiarą to ok ale z chodzeniem do kościoła to też tak średnio wiec rozumiem ale możecie wysłąć tam prośbe o modlitwe. My z męzem wysyłamy do werbistów w Nysie bo zarazem wspieramy finansowo misje. Ja od wielu lat wspieram misjonarzy zresztą mam znajomych na misjach i wiem,że oni też się modlą za nas.
    Pamietam o Was <3

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje drogie, nie zapominajcie o tym wątku..ani o wierze, bo ona tak bardzo pomaga i podnosi z największych zawahań i upadków. Chyba sama się przekonałam, że te wszystkie miesiące prób, oczekiwania to znaki od Boga, który sprawdza jak mocno nam na Nim i pragnieniu zależy, czy w momencie załamania odwracamy się od Niego czy przychodzimy wtulić się w jego cudowny bok i porozmawiać.. Jeśli faktycznie Bóg mnie wysłuchał i zesłał dzieciątko, o czym szczerze myślę i oczekuję, jestem w stanie zrezygnować ze wszystkiego, tak jak Mu obiecywałam, na rzecz pokazania maleństwu jaki piękny świat stworzył, jak wiele dobrego może przeżyć, wiem, że nie będzie nam łatwo, jestem chwilowo bez pracy a teraz wszystko kosztuje, ale stanę na głowie, żeby udowodnić Panu jak bardzo jestem Mu wdzięczna za ten cud. Wyobraźcie sobie jak płakałam w dniu wykonania testu, trzymając go w dłoni modliłam się tak głośno, że mógł mnie słyszeć cały blok.. nie szkodzi- od tamtej chwili kiedy tu trafiłam, przez ten cudowny czas, aż po mój ostatni dzień będę o Bogu pamiętać, tak jak i On pamięta o mnie!

    inessa, sylwiunia, Paula90 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I spójrzcie na mój cud:
    Dziś (10 maja 2013r.) mam 40 dc. Od 2 dni testy pozytywne choć jeszcze średnie- lecz dobrze widoczne. A w 29 dc (29 kwiecień 2013r.) byłam na USG u lekarza,na monitoringu i powiedział, że mam niepęknięte małe pęcherzyki ( jak w PCOS)...czyli, że NIE BYŁO owulacji. Poddałam się już w tym miesiącu i brałam hormony które mi dał na poprawę cyklu. Ale miesiączka nie przychodziła nadal, piersi bolały, temperaturka rosła... Na dość wszystkiego załamał mnie powrót sąsiadki z maleńkim synkiem z porodówki. Całe dwa dni łez i modlitwy.. Po tych 2 dniach sprawdziłam się więc testem ( przy ciąży trzeba odstawić te leki) i proszę! Jeden test, drugi.. Dzwonię więc do dr i mówię o wynikach na co odpowiada mi zdziwiony...że jednak się jakoś udało,ale kiedy, jak? nie wie :) W tych 10 dniach od wizyty musiało się udać, w 10 dniach które spisałam na straty i oddałam wolę Bogu :) Nie wiem, czy to na pewno ciąża ( ale czuję :) ), muszę poczekać na wyniki Bety HCG... Oby jednak testy się nie myliły :) I uwierzcie mi moje Wspieraczki, że cuda się zdarzają jeśli są powierzone Bogu..

    sylwiunia, inessa, Makak, Paula90, mindusia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    www.instytut-mikroekologii.pl/o-nas/
    dziewczęta poczytajcie sobie artykuły i wogóle czym się zajmuje ten instytut tam nawet jest o problemach z zajściem wciaże bardzo to wszystko ciekawe naprawde no i na inne schorzenia choroby problemami z jelitami no i inne to mi zaproponował lekarz specjalizujący się w niepłodności ginekolog on mnie operował. WARTO !!!

    Emilko masz racje kochana Wiara czyni cuda, wczoraj doświadczyłam modlitwy wielu osób za mnie po zabiegu kiedy było ze mną bardzo źle a dziś mogłam przyjść do domku. Dziękuje za wspieranie mnie naprawde Ja o Was mocno pamiętam o każdej z Was :D :D :D <3 niech Maryja wyprasza łaskę macierzyństwa.

    Emilka WSK, sylwiunia, samira lubią tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 11 maja 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessko jak się czujesz po zabiegu?

    inessa lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiunia jestem jeszcze słaba no dużo krwi straciłam i jak troche dużej pochodze czy posiedzę to boli mnie brzuch(macica) i musze się położyć ale już mniej plamie i to mnie cieszy no i pogoda też dodaje energii.
    Dziękuje za troske i życzę dobrego odpoczynku :D pamietam o każdej z Was :D <3

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 11 maja 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracaj szybko do zdrowia do dobrej kondycji :)

    inessa lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziś 13 maja rocznic objawień Matki Bożej w Fatimie i rocznica zamachu na J.P.II cuda się dziś dzieją :D tego Wam życzę. Niech najlepsza Mamusia Maryja wyprasza łaske Macierzyństwa <3

    Asi, Emilka WSK, aisa lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 maja 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane dziś 13 maja rocznic objawień Matki Bożej w Fatimie i rocznica zamachu na J.P.II cuda się dziś dzieją :D tego Wam życzę. Niech najlepsza Mamusia Maryja wyprasza łaske Macierzyństwa <3

    I ja się za Was modlę, kochane moje skarby! <3 Dziękuję, że jesteście!

    inessa, Asi lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 maja 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ja zamówiłam pasek wczoraj i dostałam meila że dziś został wysłany czekam na niego z niecierpliwością i wierzę że modltwa z głębi serca pomorze:) Pozdrawiam Was

    inessa lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Zesłanie DUcha Świetego wielka uroczystość życzę wszystkim staraczkom i już nie tylko staraczkom aby Duch Św. obdarzał Was Wiarą, Nadzieją, Miłością. Niech ześle pod Wasze serca największy Dar jakim jest Dar Życia Dar życia pod waszymi kohanymi i dobrymi serduszkami <3 <3 <3

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 19 maja 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam was na forum. Już teraz się coraz mniej udzielam wiadomo. Każda wiadomość o ciąży innej forumki z jednej strony mnie cieszy a z drugiej napawa smutkiem. łzy nie raz same się cisną do oczu i ciężko jest tak spokojnie to przyjąć. Emilia WSK musze przyznać że historia niezwykła. Cały czas się zastanawiam kiedy przyjdzie na mnie kolej. Stramy się z mężem i jak na razie bez efektów. Ostatnio obydwoje zauważyliśmy z mężem że brzuch od dołu troche mi się zaokrąglił piersi mi rosną, momentami bolą ale poza tym to wszystko ok. Testy wielokrotnie robione wskazywały 1 kreske. Ostatnio byłam na wizycie u ginekologa w połowie marca. babka nie potrafiła mi do końca powiedziec co mi jest. Mówi że widzi zmiany w lewym jajniku. Powiedziała że jeśli jest ciąża to bardzo wczesna i jej nie widać ale na 100% nie była pewna. Modlimy się z mężem o cud w naszym życiu aby dziecko w końcu przyszło na świat. Powtarzam sobie że będe silna, ale nie daje sobie już z tym wszystkim rady. Nie wiem czy kiedykolwiek będe ws tanie wymodlić sobie ten cud.

    inessa, Paula90, samira lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia kochana wiesz chyba każda z nas tutaj boryka się z podobnymi przeżyciami i chyba każdej z nas jest często bardzo trudno. Ja niedługo zaczne rok jak się tak porządnie staram i też nic mam podobne przemyślenia do Twoich ale wiesz mimo wszytsko staram się choć troszke trzymać wiary bo inaczej dawno bym skończyłą w wariatkowie. Nie umiem pocieszyc umocnić bo sama wiem jakie to trudne ale wiedz, ze tu pamietamy bardzo o sobie nawzajem i życzę Ci dużo nadziei i wiary w Cud ..... przytulam mocno do mojego małego serca <3

    sylwiunia, mindusia, Paula90, samira lubią tę wiadomość

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    widze, że ostatnio tutaj spokojnie troszkę. przyszłam wam troszke ciążowych wirusków podesłać :)

    Dziś mamy wizyte u lekarza i mam nadzieje, że maleństwo zaprezentuje sie w całej okazałości i dowiemy się kogo nosze pod sercem. JUż zaczynam odczuwac ruchy dziecka, niesamowite uczucie :)

    a co do boskiego planu, to jest na naszym forum osoba, która już się do procedury in vitro przygotowywała i co? jest w ciaży i to naturalnie. Pisze wam, żebyście nie traciły wiary :) Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

    H30, inessa, aisa lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia obyś miała rację że nie ma nic niemożliwego dla Boga, wciąż wierze w cud choć niestety coraz częściej dopada mnie dołek ... a Twoje wiruski łapię i łapię i mam nadzieje, że coś załapię ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ