X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz mieć siłę ... z nami staraczkami dasz radę, nie pozwolimy Ci się poddać!!! Walczymy i wierzymy razem, aby otrzymać nagrodę :-) właśnie za wytrwałość i wiarę ...

    Emilka WSK, aisa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Musisz mieć siłę ... z nami staraczkami dasz radę, nie pozwolimy Ci się poddać!!! Walczymy i wierzymy razem, aby otrzymać nagrodę :-) właśnie za wytrwałość i wiarę ...

    <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej..a tak Ci pracy gratulowałam..ale wtedy nie wiedziałyśmy wszystkie co to za harówa..i co z tego że przyuczenie..powinno być coś płacone..minimalnie..po tym tzw przyuczenie Cie wyrzucić mogą i wezmą inna osobę na tzw przyuczenie za darmochę..złodziejstwo!dobrze że Twój mąż mądrze prawi!..będzie inna praca!!lepsza!!

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    ojej..a tak Ci pracy gratulowałam..ale wtedy nie wiedziałyśmy wszystkie co to za harówa..i co z tego że przyuczenie..powinno być coś płacone..minimalnie..po tym tzw przyuczenie Cie wyrzucić mogą i wezmą inna osobę na tzw przyuczenie za darmochę..złodziejstwo!dobrze że Twój mąż mądrze prawi!..będzie inna praca!!lepsza!!

    :**

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jak tam żyjecie? Ja staram się pamiętać o każdej z Was!!! <3

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa kochana staramy sie i wierzymy :) Ze kazdej z nas sie uda :)

    inessa lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś obudziłam się juz tylko z malym plamieniem i naładowana wiarą od nowa. Ciekawe kto to mnie tak ta wiarą ładuje :) Dokupię na ten miesiąc jeszcze magnez sobie z wit. B6. No i mężowi Salfazin bo ten to też się wzmacniać musi :) Czekam na OWU :D


    Inessa- przepraszam że pytam, a twój suwak mówi o adopcji prawda? Czy jestes w ciąży?

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko właśnie dziś wróciłam ze szpitala i badań mam już część wyników i są takie sobie ale to po dziwnym cyklu tak mnie lekarz pociesza do tego miałam i nadal mam mięśniaka który nie rósł ale od dwóch miesięcy bardzo urósł i za miesiąc mam zabieg lekarze nie kazali teraz się starać i nie obiecują co bedzie po usunieciu czyli około 3- miesiące bez starań. A adopcja tak zaczeliśmy proces adopcyjny w poniedziałek wiziemy dokumenty i zobaczymy czy przejdziemy testy psychologiczne i cały proces? No oprócz tego moje leczenie bo mój M miał w czwaretk badania i są poprostu idealne lekarz powiedział, że jak 20latek.
    Emilko wierzę ze uda się Wam i każdej z dziewczyn z forum, nie jest mi łatwo ostatnio z wiarą modlitwą ale staram się codziennie za nas modlic a teraz jeszcze w nowennie do Bożego Miłosierdzia przed jutrzejszym świętem. Pamiętam o Was i sama też się polecam <3

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Emilko właśnie dziś wróciłam ze szpitala i badań mam już część wyników i są takie sobie ale to po dziwnym cyklu tak mnie lekarz pociesza do tego miałam i nadal mam mięśniaka który nie rósł ale od dwóch miesięcy bardzo urósł i za miesiąc mam zabieg lekarze nie kazali teraz się starać i nie obiecują co bedzie po usunieciu czyli około 3- miesiące bez starań. A adopcja tak zaczeliśmy proces adopcyjny w poniedziałek wiziemy dokumenty i zobaczymy czy przejdziemy testy psychologiczne i cały proces? No oprócz tego moje leczenie bo mój M miał w czwaretk badania i są poprostu idealne lekarz powiedział, że jak 20latek.
    Emilko wierzę ze uda się Wam i każdej z dziewczyn z forum, nie jest mi łatwo ostatnio z wiarą modlitwą ale staram się codziennie za nas modlic a teraz jeszcze w nowennie do Bożego Miłosierdzia przed jutrzejszym świętem. Pamiętam o Was i sama też się polecam <3

    Oczywiscie że o Tobie nie zapomne, nawzajem sobie wymodlimy cudeńko :*** ja idę na wyniki pon-wtorek bo wiesz, teraz nie mialam głowy , zobaczymy co pokażą :** <3

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana w niedziele Miłosierdzia Bożego polecam każdą z Was Miłosiernemu Sercu Boga aby obdarzył Was największym Cudem, cudem nowego życia pod Waszymi serduszkami :D <3

    aisa, maximka84 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    KOchana w niedziele Miłosierdzia Bożego polecam każdą z Was Miłosiernemu Sercu Boga aby obdarzył Was największym Cudem, cudem nowego życia pod Waszymi serduszkami :D <3

    <3 I ciebie skarbie!

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, odkryłam coś! Chyba wiem co mi jest, pól nocy myśłałam, ale gdy podczas seksu zaczęło mnie znowu boleć, powiedziałam DOŚĆ! przeanalizowalam wszystko i pach! Oto diagnoza która pizgne w twarz lekarzowi (ale delikatnie )
    NIEDOBÓR ESTROGENÓW!


    Estrogeny odpowiadają przede wszystkim za prawidłowy cykl miesiączkowy. Pobudzają tzw. hormon luteinizujący, to on ostatecznie "uruchamia" owulację i powstawanie ciałka żółtego . (...)Estrogeny wpływają na kształtowanie się sylwetki kobiecej, mają wpływ na psychikę i emocje kobiet oraz libido. Ponadto biorą udział w kościotworzeniu, gospodarce weglowodanowej, przepuszczalności błon komórkowych, przez co zwiększają elastyczność skóry i błon śluzowych----suchość pochwy!


    (....) niedobór estrogenów bądź brak równowagi między dwoma hormonami – progesteronem i estrogenami, czego skutkiem są często cykle bezowulacyjne.



    No. Więc tyle, to co wypisalam u mnie szwankuje, ból, dyskomfort, spadki libido, suchość, braki @, nieregularne @, braki owulacji i warunków do niej, sylwetka? Jak u dziecka nie kobiety..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2013, 10:53

    inessa, Paula90, H30 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko mów to lekarzowi można brać na to leki byle On to przyjhął. Trzymam kciuki i modle się :D

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myśłisz ze w trakcie leczenia można zajść.....?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tego kochana nie umiem Ci powiedzieć, to musi stwierdzić lekarz no i zależy jak organizm przyjmie leki i zacznie działać ten lek. Jesteś młoda to ja liczę,ze szybko się Wam uda tylko naprawde wązny jest jednak lekarz i jego pomoc.

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Hej dziewczyny, odkryłam coś! Chyba wiem co mi jest, pól nocy myśłałam, ale gdy podczas seksu zaczęło mnie znowu boleć, powiedziałam DOŚĆ! przeanalizowalam wszystko i pach! Oto diagnoza która pizgne w twarz lekarzowi (ale delikatnie )
    NIEDOBÓR ESTROGENÓW!


    Estrogeny odpowiadają przede wszystkim za prawidłowy cykl miesiączkowy. Pobudzają tzw. hormon luteinizujący, to on ostatecznie "uruchamia" owulację i powstawanie ciałka żółtego . (...)Estrogeny wpływają na kształtowanie się sylwetki kobiecej, mają wpływ na psychikę i emocje kobiet oraz libido. Ponadto biorą udział w kościotworzeniu, gospodarce weglowodanowej, przepuszczalności błon komórkowych, przez co zwiększają elastyczność skóry i błon śluzowych----suchość pochwy!


    (....) niedobór estrogenów bądź brak równowagi między dwoma hormonami – progesteronem i estrogenami, czego skutkiem są często cykle bezowulacyjne.



    No. Więc tyle, to co wypisalam u mnie szwankuje, ból, dyskomfort, spadki libido, suchość, braki @, nieregularne @, braki owulacji i warunków do niej, sylwetka? Jak u dziecka nie kobiety..

    Witajcie kochane... a to dałaś mi do myślenia bo takie objawy też mam no teraz to @ baaardzo się spóźnia ... progesteron miałam badany kilka razy ale o estrogenach nic nigdy nie mówili ... a co do wiary coś ostatnio mi ciężko było ale wracam do normy ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz H30, tak sobie analizowałam i mój mąż mi zaczął wymieniać moje "odchyłki", braki @, braki dziecka, chuda- mało kobieca budowa mimo apetytu jak wilk, no i teraz bolesność w trakcie... zresztą zobacz jak u mnie teraz cienko z <3...bo boli... :( Jutro rano idę do rodzinnego po skierowanie, od dawna masz takie objawy Kochana? Pozdrawiam :*

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja droga takie objawy mam odkąd dostałam pierwszy okres, lekarze wieku dojrzewania mówili, że po pierwszym dziecku minie, ale żaden z nich nie pomyślał że będzie problem z zajściem w ciąże, łatwo było im mówić, że :"taka moja uroda" i zapisać antykoncepcję bo po tym okres dostałam zawsze ... Oj tam "odchyłki" każdy ma jakieś nikt nie jest idealny ;-) Jan też mam sporo braków, dziecka nie ma, moja sylwetka przez hiperinsulinemie zaokrąglona ahh .... a bolesność w trakcie miałam na początku roku i okazało się, że powodowała to torbiel która z @ wypłynęła, ale mówili że jak sama się nie usunie to wystarczy mały zabieg. Pozdrawiam. Buziaki

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Moja droga takie objawy mam odkąd dostałam pierwszy okres, lekarze wieku dojrzewania mówili, że po pierwszym dziecku minie, ale żaden z nich nie pomyślał że będzie problem z zajściem w ciąże, łatwo było im mówić, że :"taka moja uroda" i zapisać antykoncepcję bo po tym okres dostałam zawsze ... Oj tam "odchyłki" każdy ma jakieś nikt nie jest idealny ;-) Jan też mam sporo braków, dziecka nie ma, moja sylwetka przez hiperinsulinemie zaokrąglona ahh .... a bolesność w trakcie miałam na początku roku i okazało się, że powodowała to torbiel która z @ wypłynęła, ale mówili że jak sama się nie usunie to wystarczy mały zabieg. Pozdrawiam. Buziaki

    Ja od zawsze mam rorbielki, są częste ale nikt mi nigdy nie usuwał, zawsze więc istnialy, ten nowy lekarz sie nimi zajmie, a i mąż teraz robi wszystko zeby jak najmniej bolalo i nie było sucho, bo przeciez lubrykanty utrudniaja zajście... :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no i dziś zaczęłam NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ. Długa, wymaga uwagi i czasu ale świadectwa wiary mówia same za siebie, narazie modle się o pracę dla mnie i męża, taka na stałe, nie co miesiąc inną. <3 jeszcze 51 dni <3

    inessa, Kropla lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ