Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehhe no co ale jaka sexi bys byla od I dnia :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest bardzo dobrze. Wody przestaly sie saczyc wg mnie ale 100%pewnosci noe mam. Jak mi zrobia test na wody to wtedy bedzie wszystko jasne. Maly kopie jak szalony, a wczoraj dwa razy tak mi sie wypial ze myslalam ze przez skore przejdzie. Oj az mnie brzuch zabolal...ale niech sie wygina i prezy i cwiczy.

    Ania_84, kierzynka, nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest bardzo dobrze. Wody przestaly sie saczyc wg mnie ale 100%pewnosci noe mam. Jak mi zrobia test na wody to wtedy bedzie wszystko jasne. Maly kopie jak szalony, a wczoraj dwa razy tak mi sie wypial ze myslalam ze przez skore przejdzie. Oj az mnie brzuch zabolal...ale niech sie wygina i prezy i cwiczy.

    mała_mi lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelek daje zac ze jeszcze mu tam u Ciebie dobrze :P :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge jakos na komorce poogladac tych Waszych linkow, ale allesy tez sa dobrej jakosci i koszulki i staniki do karmienia :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Marcelek daje zac ze jeszcze mu tam u Ciebie dobrze :P :)
    Mam nadzieje, ze mu jest dobrze. Rano juz sluchalam jak.szybko mi mocno bije jego serduszko :-) jest kochany...

    Anutka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Mam nadzieje, ze mu jest dobrze. Rano juz sluchalam jak.szybko mi mocno bije jego serduszko :-) jest kochany...
    Ja nie czuje instynktu macierzynskiego.... Nic :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Ja nie czuje instynktu macierzynskiego.... Nic :(
    To przyjdzie stopniowo, poczekaj az zaczniesz mocniej czuc ruchy, jak brzuch zacznie falowac a maly bedzie sie wypinal. Wtedy Twoj instynkt sie przebudzi, obiecuje Ci to :-)

    kierzynka, Anutka lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    To przyjdzie stopniowo, poczekaj az zaczniesz mocniej czuc ruchy, jak brzuch zacznie falowac a maly bedzie sie wypinal. Wtedy Twoj instynkt sie przebudzi, obiecuje Ci to :-)
    Czuje ruchy juz mocno,spadl mi wczoraj pilot z brzucha jak poziokek kopnal i nadal nie czuje instymktu :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    ta jest piękna, dla mnie jako zwykła koszulka do spania, ale jako dla karmoiących, chwilę po porodzie, nie wyobrażam się wwystroić w taka i uadawać miss porodówki ;) mój gin mógłby zejść na zawał :P

    http://allegro.pl/koszula-do-karmienia-alles-mama-letizia-r-36-i4549598036.html

    hahaha ;)no miss jak nic... ;p myślę, że i takie panie się znajdą ;)

    I o jeszcze jednej rzeczy pomyślałam (te z Was, które będą miały drugiego dzidziusia z praktyki pewnie wiedzą) - sporej części pań przeszkadza szew idący przez miseczkę stanika do karmienia, bo podrażnia dodatkowo wymęczony sutek i szukają staników, które mają gładką miseczkę :) może którejś z Was się przyda takie info w poszukiwaniach :) których szczerze Wam zazdroszczę (ale nie zawiszczę) ;) Powodzenia!

    mała_mi lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Czuje ruchy juz mocno,spadl mi wczoraj pilot z brzucha jak poziokek kopnal i nadal nie czuje instymktu :(
    Anutka to ja czuję instynkt mimo że w ciąży nie jestem. Każda ma inaczej. Tobie to pewnie przyjdzie z czasem więc się nie denerwuj tyjm faktem ;)

    Anutka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej nic :-)

    mała_mi lubi tę wiadomość

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Anutka to ja czuję instynkt mimo że w ciąży nie jestem. Każda ma inaczej. Tobie to pewnie przyjdzie z czasem więc się nie denerwuj tyjm faktem ;)
    Mam nadzieje, bo depresja poporodowa nie jest mi potrzebna :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka spokojnie na wszystko przyjdzie czas. Pamietasz jaka bylas juz praktycznie zrezygnowana niepowodzeniami. 11 miesiecy czekalas na cud ktory teraz nosisz pod sercem. Tak samo bedzie z instynktem przyjdzie w odpowiednim czasie. Moze dopiero podczas porodu, moze jak pierwszy raz przystawisz dziecko do piersi ale przyjdzie. U kazdej z nas pojawia sie w innym momencie. U mnie zakielkowal szybko bo w momencie pierwszego usg, jak tylko pokazala sie nam ta mala ledwo milimetrowa kropeczka na ekranie bez serduszka...spokojnie o depresji nie ma mowy :-)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy to my z malym caly czas zaciskamy kciuki :-)

    Lucy91 lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry..zakukalam do Was..;)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i...fajnie Kaaroola ze maly ma się dobrze, pamiętaj nastawienie pomaga..tylko to pozytywne..

    Anutka instynkt...bedzie tak jak nieprzespane noce;)

    Ania84 i co tam u Was ...jak wzyta( bo bym się cofać musiała..)

    Mala a jak twoje nastawienie do porodu i co wg za płeć tym razem..?

    Resztę pozdrawiam , kierzynka jak jest instynkt to dzidzia też będzie..

    nick nieaktualny, Anutka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maria jak tam u Was? Pewnie maly rosnie jak na drozdzach.
    Jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Jest dobrze wiec tak juz zostanie do konca :-)

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisze jak będę na kompie, bo telefonem. Się tylko wkurze..;)
    Dodam też fotek kilka.

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dzięki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
‹‹ 1604 1605 1606 1607 1608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ