X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 21 października 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zachowanie godne podziwu, ma super podejście do spełnienia Waszego wspólnego marzenia.
    A badania nie zaszkodzą.

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 21 października 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz bardzo mądrego małżonka, podchodzi bardzo odpowiedzialnie do sprawy. Ja póki co poczekam jeszcze troche jak nic z tego nie wyjdzie to małżonka też przebadam, już nawet o tym rozmawialiśmy i nie ma nic przeciwko, bo to w końcu chodzi o nasze malutkie szczęścia ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    To zachowanie godne podziwu, ma super podejście do spełnienia Waszego wspólnego marzenia.
    A badania nie zaszkodzą.


    tylko ja się boję co może z nich wyniknąć :/ ale bądźmy dobrej myśli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Masz bardzo mądrego małżonka, podchodzi bardzo odpowiedzialnie do sprawy. Ja póki co poczekam jeszcze troche jak nic z tego nie wyjdzie to małżonka też przebadam, już nawet o tym rozmawialiśmy i nie ma nic przeciwko, bo to w końcu chodzi o nasze malutkie szczęścia ;)


    no właśnie! same tego nie ogarniemy, muszą nam dopomóc :D

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 21 października 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strach zawsze jest, ale jak się wie z czym walczyć, to łatwiej wygrać.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Strach zawsze jest, ale jak się wie z czym walczyć, to łatwiej wygrać.

    dokładnie tak samo do tego podchodzę :)

    dobra Kochane, ja dzisiaj tak na krótko i już zmykam, bo jutro mam mega ciężki dzień at work :/

    buziakuję i do napisania jutro :*
    spokojnej nocki :D

    niech Wam się przyśnią fasoleczki :D

    amela, Eve lubią tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 21 października 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    dokładnie tak samo do tego podchodzę :)

    dobra Kochane, ja dzisiaj tak na krótko i już zmykam, bo jutro mam mega ciężki dzień at work :/

    buziakuję i do napisania jutro :*
    spokojnej nocki :D

    niech Wam się przyśnią fasoleczki :D
    Do jutra

    Buziaki, słodkich snów ;*

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 21 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra!! Słodkich fasolkowych snów:*

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 21 października 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ładnie. Były i się zmyły. To ja też się zmywam. Do juterka dziopki :* :*

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 21 października 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dopiero wróciłam :) a tu nie ma nikogo :P

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bo się obijacie :D

    jutro będę się nad sobą użalać z lampką wina, że znów miesiąc stracony :) więc zbierajcie siły :D

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 22 października 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki sorki że Was zaniedbuję ale od czwartku bedę z Wami :*

    MalutkaEve lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 października 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    No i sie wczoraj pożarłam z moim tak dobitnie... z serduszek nici - dzis ide do gina na montoring - zobaczymy czy jeszcze sa szanse- bo tempka spadła i obawiam sie ze juz pozamiatane - dzis mój sie obudził po wczorajszej kłótni i zaczał byc mily i przepraszac ... nawet z rana nie siadł do kompa tylko wzial się przed praca za sprzatanie, może oprzytomnieje.
    dzisiaj po normalnej rozmowie powiedział ze mnie kocha ale nie raz po prostu nie moze... nie wiem może to ja za bardzo wywieram nacisk na nim :(
    Chyba troche za dużo tego wszystkiego .. ja od dwóch dni rycze..chodze wściekła, robie mu wyrzuty a to chyba nie tędy droga
    Może za bardzo skupiam sie na dziecku - zapomminajać że są tez inne rzeczy .. zapomniałam że M do końca roku straci pracę, a to go strasznie stresuje..w sumie tak naprawdę przydałby nam się odpoczynek.. i nie myślenie o dziekcu ..tylko troche trudno - jak wszyscy wokół zachodza.. rodzą, a inni się dopytują kiedy :(
    Kurde mam doła jak przed @

    MalutkaEve, Anutka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    laseczki sorki że Was zaniedbuję ale od czwartku bedę z Wami :*


    jak to od czwartku? to gdzie Ty sie podziewasz? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hej dziewczyny
    No i sie wczoraj pożarłam z moim tak dobitnie... z serduszek nici - dzis ide do gina na montoring - zobaczymy czy jeszcze sa szanse- bo tempka spadła i obawiam sie ze juz pozamiatane - dzis mój sie obudził po wczorajszej kłótni i zaczał byc mily i przepraszac ... nawet z rana nie siadł do kompa tylko wzial się przed praca za sprzatanie, może oprzytomnieje.
    dzisiaj po normalnej rozmowie powiedział ze mnie kocha ale nie raz po prostu nie moze... nie wiem może to ja za bardzo wywieram nacisk na nim :(
    Chyba troche za dużo tego wszystkiego .. ja od dwóch dni rycze..chodze wściekła, robie mu wyrzuty a to chyba nie tędy droga
    Może za bardzo skupiam sie na dziecku - zapomminajać że są tez inne rzeczy .. zapomniałam że M do końca roku straci pracę, a to go strasznie stresuje..w sumie tak naprawdę przydałby nam się odpoczynek.. i nie myślenie o dziekcu ..tylko troche trudno - jak wszyscy wokół zachodza.. rodzą, a inni się dopytują kiedy :(
    Kurde mam doła jak przed @

    Kochana, to w pewien sposób wywierasz presję to na pewno - mam podobnie, choć naprawde tego nie chcę :/
    A jeśli On dodatkowo żyje myślą, że niedługo nie będzie miał pracy to już w ogóle może czuć się niepełnowartościowo.... musisz być cierpliwa, choć wiem, że czasem to naprawdę brak juz sił na to wszystko! :/
    A czas serduszkowania dopiero nadchodzi, więc myślę, że to naprawdę nic straconego. Pogodzicie się i powalczycie i Dzidzię :D

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje posłusznie że plan z wczoraj zrealizowany w 100 % :) tylko niepotrzebnie pokazywałam męzowi test owulacyjny trochę się biedaczek zestresował i nabujał... aż go kolka złapała :p ale skonczyło się wszystko tak jak miało :)

    MalutkaEve, amela, celia lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    Melduje posłusznie że plan z wczoraj zrealizowany w 100 % :) tylko niepotrzebnie pokazywałam męzowi test owulacyjny trochę się biedaczek zestresował i nabujał... aż go kolka złapała :p ale skonczyło się wszystko tak jak miało :)


    no to git :D oby się zazieleniło Kochana :D
    dobrze, że ja testów nie robię, chyba bym umarła ze strachu :P

    nezumi lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 22 października 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    Melduje posłusznie że plan z wczoraj zrealizowany w 100 % :) tylko niepotrzebnie pokazywałam męzowi test owulacyjny trochę się biedaczek zestresował i nabujał... aż go kolka złapała :p ale skonczyło się wszystko tak jak miało :)
    I super, teraz czekamy na zielona krope :-) :-) :-)

    nezumi lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka dziewczynki. Jestem na trzeźwo z wami, ale osłabłam już i chyba trzeba się będzie znów czymś wzmocnić...

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    no to git :D oby się zazieleniło Kochana :D
    dobrze, że ja testów nie robię, chyba bym umarła ze strachu :P
    no ja też z tymi testami nie szaleję, ale lubię wiedzieć. było mi miło wczoraj ze świadomością, że być może coś się dzieje :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ