X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Siemka dziewczynki. Jestem na trzeźwo z wami, ale osłabłam już i chyba trzeba się będzie znów czymś wzmocnić...


    :) teraz siedzę w pracy jak widać :P
    1836545mblph7p32e.gif

    ale wieczorkiem coś drinknę na pewno ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    no ja też z tymi testami nie szaleję, ale lubię wiedzieć. było mi miło wczoraj ze świadomością, że być może coś się dzieje :)


    ale one nie są podobno wiarygodne :D no chyba, że świetnie pokrywają Ci się z tempką i śluzem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie? uśmiecham się sama do siebie :)
    w zeszłym miesiącu odnotowywałam wszystkie moje "ciążowe" objawy i 27 dc miałam ponad 80% szans, że jestem w ciąży :P

    teraz zapisałam tylko ból miesiączkowy i i szans mam..... 18 % :)
    jakie to subiektywne... a my się przez to nakręcamy jak cholera :)
    dobrze, że nie mierze tej tempki :)
    i w przyszłym cyklu też odpuszczam mierzenie - już postanowione :D

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ale one nie są podobno wiarygodne :D no chyba, że świetnie pokrywają Ci się z tempką i śluzem :D

    U mnie się sprawdziły, robiłam tylko w jednym cyklu tak z ciekawości...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka!!!!! A mnie opierniczałaś w zeszłym cyklu jak mówiłam że nie będę mierzyć. I co???

    Aaa to jeszcze dopiszę że czasem tak sobie myślę.. a jak to będzie Ten cykl, to chciałabym mieć go na pamiątkę, z tymi mierzeniami francowatymi ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2013, 09:45

    MalutkaEve, Ciapulinka, biedronka1982 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Malutka!!!!! A mnie opierniczałaś w zeszłym cyklu jak mówiłam że nie będę mierzyć. I co???

    Aaa to jeszcze dopiszę że czasem tak sobie myślę.. a jak to będzie Ten cykl, to chciałabym mieć go na pamiątkę, z tymi mierzeniami francowatymi ;-)


    wieeeem ;D ale dwa dni nie mogłam mierzyć i wstałam taka wypoczęta :) i dzisiaj zwyczajnie odpuściłam ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no, ja tu czytam że w następnym cyklu też odpuszczasz :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    No no, ja tu czytam że w następnym cyklu też odpuszczasz :-/

    tak, nie będę mierzyć tempki :D i jest mi z tym bardzo dobrze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    tak, nie będę mierzyć tempki :D i jest mi z tym bardzo dobrze :D


    No dobra, odpuść jak tak dobrze ci jest..ale zobaczysz że wrócisz to tego hehehe ;-) Wiem z autopsji. No chyba że już nie będzie potrzeby :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2013, 10:00

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    No dobra, odpuść jak tak dobrze ci jest..ale zobaczysz że wrócisz to tego hehehe ;-) Wiem z autopsji. No chyba że już nie będzie potrzeby :-D


    może i masz rację :P mówisz, że brakuje mierzenia w codziennych czynnościach? :P

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ale one nie są podobno wiarygodne :D no chyba, że świetnie pokrywają Ci się z tempką i śluzem :D
    wiarygodne czy nie moje temperatura jest jaka jest więc test miał mi tylko pomóc w okresleniu keidy ta owu nastąpi. no a wczorajszy ból jajników, sluz i szyjka która w końcu wymacałam (dumna) świadczyły o tym ze faktycznie ta owu może być :) albo się zbliża wielkimi krokami :)
    zresztą któ bym się tym głowił jestem zdania że trzeba się brać do roboty a nie gdybać keidy to :D

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    wiarygodne czy nie moje temperatura jest jaka jest więc test miał mi tylko pomóc w okresleniu keidy ta owu nastąpi. no a wczorajszy ból jajników, sluz i szyjka która w końcu wymacałam (dumna) świadczyły o tym ze faktycznie ta owu może być :) albo się zbliża wielkimi krokami :)
    zresztą któ bym się tym głowił jestem zdania że trzeba się brać do roboty a nie gdybać keidy to :D

    co racja to racja :D


    kurdę, że nie mam w pracy żadnego likieriku :D :P

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez w pracy. piję kawe. to na razie musi wystarczyć. na wieczór jeszcze pół winka zostało od wczoraj :D :D mam nadzieje że dzis jest ostani dzień kiedy moge się napić :p

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 października 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie melduje wlasnie od godz czekam na lekarza nogi wchodza mi w tylek :-) dzieku malutka zapewne tak bedzie ale jakos mialam zamule :-S

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniecznie daj znać jak tam po monitoringu!

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    ja tez w pracy. piję kawe. to na razie musi wystarczyć. na wieczór jeszcze pół winka zostało od wczoraj :D :D mam nadzieje że dzis jest ostani dzień kiedy moge się napić :p


    ja mam jeszcze białe winko w lodówce, więc dzisiaj zapodam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ja sie melduje wlasnie od godz czekam na lekarza nogi wchodza mi w tylek :-) dzieku malutka zapewne tak bedzie ale jakos mialam zamule :-S


    czasem każda z nas ma :)
    a tutaj możemy sie uchlać i wyżalić na cały paskudny świat :P

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ja mam jeszcze białe winko w lodówce, więc dzisiaj zapodam :P
    no to dziś pijemy razem :) mąż dziś mój juz mnie uprzedził że mecz ogląda więc mam cały wieczór dla was :D

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 22 października 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :D

    Robię obiad i kukam co tu u Was.
    Potrzebuję chętnych do porządków na działce. Słoneczko świeci, cudnie jest, a ja jak patrzę ile tego do ogarnięcia to mi się odniechciewa. Leń jakiś wstąpił we mnie....

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi co na obiad dziś serwujesz? ja dziś siedze do późna w pracy więc sorry ale ci nie pomogę :p
    zjadłabym pierś z kurczaka w sosie śmietanowym....

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ