X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    O kal au Ciebie jak tam kochana?
    A u mnie narazie cisza... Czekam na 22-23 na małpę albo nie :) biorę leki w miesiąc schudłam 5 kg jak małpa przyjdzie to powtórzyć badania na początku cyklu i zjawic się w okolicy owulacji czyli 16dc no i nie wiem co dalej...

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka powiedziała że po rozpoznaniu IO i wdrożeniu leczenia może ruszą lepiej jajniki i coś z tego będzie... Mówi że moja homocysteina ponad 11 jest ok a mi się wydaje wysoka...

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Nie wiem co przeszkadza.. w grudniu wyszła mi ureaplasma i Enterococcus faecalis. Byłam 15 dni na doksycylinie. W ponownym wymazie ureaplasma znikła a ta druga została. Moja flora po antybiotykach była w opłakanym stanie. Zaczęłam brać probiotyki doustnie i globulki na odbudowanie flory. W przyszłym tyg ide na ponowny wymaz ale raczej wątpię że Enterococcus zniknął :(
    Chyba że jakimś cudem te dobre bakterie z probiotyków go wygnały ...

    A myślałaś, żeby zrobić sobie "profesjonalny przegląd" flory bakteryjnej? Ja dziecku robiłam. Wyszło czego ma ile i dobrałam mu probiotyk odpowiedni. Bo jest mnóstwo szczepów i tak naprawdę nie wiadomo jakie brać...
    A partner przeleczony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Lekarka powiedziała że po rozpoznaniu IO i wdrożeniu leczenia może ruszą lepiej jajniki i coś z tego będzie... Mówi że moja homocysteina ponad 11 jest ok a mi się wydaje wysoka...

    no jest za wysoka, do 8 powinna być przy staraniach. Ale bierzesz metyle?

    Marryy lubi tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się na razie wszystko prawidłowo <3 czekamy na serdusio ... więc proszę skromnie o modlitwę , bo to trudny tydzień dla mnie ... bo nigdy nie słyszałam
    Jestem tak padnięta , że będę czytac jutro ;**

    To nasz Okruszek <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bce1a392096c.jpg

    Marryy, OlivkowaMama, Ineczka, Madalena89, KAL, Multiwitamina, KlaudyŚ, usia89, Skarpeta, Katti, Dibolek, MOJE, ams, Sung, pumka1990, Evli, ignite, golonat, katepr lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    no jest za wysoka, do 8 powinna być przy staraniach. Ale bierzesz metyle?
    Nie biorę. Jakie powinnam może się zaopatrze...?

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa piękny pierścień z brylantem. :)

    ams, Karmelkovaa lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Dibolek dałam ci wielkanocne jajeczko ;-)
    Oooo <3

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Melduję się na razie wszystko prawidłowo <3 czekamy na serdusio ... więc proszę skromnie o modlitwę , bo to trudny tydzień dla mnie ... bo nigdy nie słyszałam
    Jestem tak padnięta , że będę czytac jutro ;**

    To nasz Okruszek <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bce1a392096c.jpg
    O jaka fasolka <3

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6cdae793d9bc.jpg

    Chyba już lepiej widać :*

    agniecha2101, futuremama, usia89, Marryy, Katti, ams, Karmelkovaa, MałaMi90, Mordeczka, Skarpeta, kłot, Helenka_mała, pumka1990, Tekana, golonat, katepr lubią tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek gratuluję :) oby rosło zdrowo!

    Karmelkovaa piękny Okruszek, trzymam za Was kciuki.

    U mnie chyba w w tym cyklu nie ma co czekać na jakiekolwiek testowanie, nawet temperatura nie poszła do góry, więc chyba nici z owulacji :( chociaż jajniki mocno mnie ciągnęły i właściwie ciągną dalej, ale to raczej owulacja urojona... narazie nie wycofuję się z testowania 27go ale chyba liczę na cud

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2018, 08:22

    Karmelkovaa, Dibolek lubią tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję że będzie serdusio , wszystkie moje ciąże kończyły się wcześnie najstarsza zatrzymała się w 6tyg i nie doczekała serduszka :<

    Czuje i wierze , że teraz będzie inaczej ... z pomocą Bożą damy radę <3
    Dziekuję Wam za zainteresowanie ;**

    Wszystkim bardzo mocno kibicuję ;* i dziewczyny walczcie mimo , że jest ciężko , ja znam smak porażki i bólu ... ale jeszcze każda będzie szczęśliwa

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Mamy już wizytę u androloga umówioną. To mnie załamałaś.
    Ale z drugiej strony znam faceta który miał 1% morfologię a teraz ma dwie córki bez żadnych wielkich starań.

    Myślisz, że choroba mogła je tak uszkodzić tymczasowo?
    A wy byliście w klinice? Co Wam powiedzieli? Tylko in vitro?

    Z drugiej znowu strony z 53 mln potrzebny jest tylko ten jeden jedyny!!!

    Ja też na forum czytałam że udało się zajść z morfologią 1% a nawet 0% więc głowa do góry ;) My poszliśmy w końcu do kliniki i faktycznie widze różnice. jak chodziłam do gin a teraz do tej prywatnej kliniki. Chodzimy razem z mezem. na pierwsza wizyte poszłaqm sama, przeprowadzil wywiad ze mna na temat zdrowia mojego i męża. przebadał mnie kazał powtórzyć kilka badań i zlecił nowe. Na drugą wizyte poszłam z mężem i to zmieniło postać rzeczy bo tak jak pisałam wcześniej mąż pracuje przy chemii i powieddział to lekarzowi i lekarz kazał powtórzyć badania nasienia + zrobić fragmentacje DNA i mówi że jak beda wyniki lepsze to znaczy ze znamy przyczynę. A wczesniejsi lekarze od razu sugerowali in vitro.

    To zlaeży od Was czy uważasz że dobrze się Twój lekarz Tobą zajmuje.
    Mnie wcześniejszy lekarz mówił że może choroba mieć znaczenie na nasienie ale w jakim stopniu to nie wiem?

    Głowa do góry. A Twoj mąż badał hormony?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda-mbc co u Ciebie? Tęsknię :)

    Ja już trochę odpuściłam głowę. Przestałam się nakręcać i żyć w przekonaniu że musi się udać teraz życie jest za krótkie żeby żyć w stresie. Właśnie zarezerwowalismy wczasy w tym roku Bułgaria aqua parki dla młodej lot samolotem i nie zamierzam się przejmować niż jak się uda to świetnie a jak nie to też dobrze.

    Dibolek dzisiaj to już krecha konkret :)

    Karmelkova każdemu zaswieci słonko teraz była kolej na Was wiosna to dobry czas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2018, 10:30

    Akceptacja!
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda-mbc co u Ciebie? Tęsknię :)

    Ja już trochę odpuściłam głowę. Przestałam się nakręcać i żyć w przekonaniu że musi się udać teraz życie jest za krótkie żeby żyć w stresie. Właśnie zarezerwowalismy wczasy w tym roku Bułgaria aqua parki dla młodej lot samolotem i nie zamierzam się przejmować niż jak się uda to świetnie a jak nie to też dobrze.

    Dibolek dzisiaj to już krecha konkret :)

    Karmelkova każdemu zaswieci słonko teraz była kolej na Was wiosna to dobry czas :)
    Dobrze że odpoczniesz :* zasługujesz na dobre wakacje! :)

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda-mbc co u Ciebie? Tęsknię :)

    Ja już trochę odpuściłam głowę. Przestałam się nakręcać i żyć w przekonaniu że musi się udać teraz życie jest za krótkie żeby żyć w stresie. Właśnie zarezerwowalismy wczasy w tym roku Bułgaria aqua parki dla młodej lot samolotem i nie zamierzam się przejmować niż jak się uda to świetnie a jak nie to też dobrze.

    Dibolek dzisiaj to już krecha konkret :)

    Karmelkova każdemu zaswieci słonko teraz była kolej na Was wiosna to dobry czas :)


    Super podejście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2018, 10:44

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda-mbc co u Ciebie? Tęsknię :)

    Ja już trochę odpuściłam głowę. Przestałam się nakręcać i żyć w przekonaniu że musi się udać teraz życie jest za krótkie żeby żyć w stresie. Właśnie zarezerwowalismy wczasy w tym roku Bułgaria aqua parki dla młodej lot samolotem i nie zamierzam się przejmować niż jak się uda to świetnie a jak nie to też dobrze.

    Dibolek dzisiaj to już krecha konkret :)

    Karmelkova każdemu zaswieci słonko teraz była kolej na Was wiosna to dobry czas :)

    Och KAL, ja tutaj nie pisze, bo w sumie nie mam po co. Udzielam się głównie we wrocławskim wątku, bo tam pitolimy o tym samym. Każda na mecie i do dupy shbg.
    Lekarz mi powiedział, że to moje shbg (mam 7.6 powinno być ok. 80-90) blokuje wszystko, więc jak urośnie, to może coś z tego będzie. Biorę metę i tak jak Ty staram się normalnie żyć i nie myśleć o tym.

    W ogóle często o Tobie myślę i mimo że przecież się w ogóle nie zmamy, to ciągle sobie powtarzam tak w głowie, że NAM się uda. :*

    Bardzo się cieszę, że zabukowałaś wakacje - jest na co czekać :)
    Ja się zapisałam na kurs, żeby znowu jeździć autem, więc zajmuje sobie czas :) No i to tyle w zasadzie :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie wysokich bet :) ja miałam bardzo wysoką w 29 dc, bo aż 1117, dwa dni później już 3348 :O jestem teraz w 20 tygodniu i czekamy na chłopczyka :) uwierzcie mi ile się wtedy stresu najadłam :(

    Magda - mbc, KAL, Almond lubią tę wiadomość

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Nie biorę. Jakie powinnam może się zaopatrze...?

    Prenatal seeking health albo thorne najlepiej. Albo b complex tych firm narazie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam chłopa po Bobo test albo Nordtest. Nie będę się jutro jakimś Pinkiem denerwować skoro doradzacie tamte. Dzisiaj kłuje mnie lewy jajnik, w nocy nie mogłam spać, nie wiem czemu.

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ