Forum Starając się - ogólne Wielkie plany na 2018 rok
Odpowiedz

Wielkie plany na 2018 rok

Oceń ten wątek:
  • Halszka112 Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia 2017, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mamy plan z lekarzem że próbujemy 2 razy IUI jak się nie uda to wtedy laparoskopia, żeby sprawdzić co z tą torbiela. Pierwsze IUI we wrześniu

Halszka
    iv09x1hp2z0mwlfz.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:36

• Halszka112 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do IUI musieliśmy zrobic badania z krwi jakie to dokładnie nie pamietam ja napewno na toxoplazmoze jak odbiorę wyniki to napisze jakie i mi pobrali wymaz na chlamydie a M chlamydie z siusków. No i będę stymulowana letrozolem od 3 do 7 dc cyklu 11-12 dc na monitoring i badanie e2.

Halszka
    iv09x1hp2z0mwlfz.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dawno mnie tu nie było ale wracam :)
    W tym cyklu dwóch kresek raczej nie zobaczę, chyba że mój kalendarz mnie nie okłamał to może jest cień szansy. a wszystko przez to, że mój mężczyzna leżał trochę w szpitalu. Trudno się mówi, ale zdrowie ukochanego najważniejsze ;) także czekam teraz cierpliwie na okres a wszystkim starającym się życzę jak najszybszego zafasolkowania :*

Halszka112 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 sierpnia 2017, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:36

• Mati1 Ekspertka

Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Anet to udanego urlopu, wyjezdzasz gdzies? Trzymam kciuki za wizyte:)

Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 sierpnia 2017, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:37

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 brak czasu :( ciągle coś było do roboty i momentami było tak że nie wiedziałam juz jak się nazywam :p

• Mati1 Ekspertka

Wysłany: 19 sierpnia 2017, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Anet nie martw sie nie zostaniesz bez watku kochana :) a myslalas jeszcze o fb wiem ze mialas watpliwosci ale to zamknieta grupa :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Mati1 Ekspertka

Wysłany: 19 sierpnia 2017, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem to ze chcesz byc aninimowa bo ja na fb tez jestem no name ;) nie bardzo wiem jak na fb to wszystko dziala bo nie mialam wczesniej konta ale nazwa grupy nic nie mowi. A tu tez jestem :) Kochana a myslalas o innej grupie? Na sierpniowkach wiekszosc dziewczyn ze "zmiany tematu jest" :)

• Halszka112 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Anet ja przeszłam na inny wątek bo tu właśnie cisza była... Chodź ze mną "dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą".

Halszka
    iv09x1hp2z0mwlfz.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    '

• Mati1 Ekspertka

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 15:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie rozumiem :) ja wlasciwie tez sie coraz mniej udzielam bo testowanie na razie tez mnie nie dotyczy ;) a tez nie chce sie nakrecac :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 15:28

• edwarda20 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet zapraszamy do watku Dziewczyny 86' starajace się o pierwsze dziecko oraz Starajac się o pierwsze dziecko. Są tam dziewczyny z wieloma problemami.

dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 sierpnia 2017, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

• Mati1 Ekspertka

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet nie martw się na zapas - też miałam torbiel która sama znikła jak byłam na wizycie w nast cyklu - wiec głowa do góry :) Daj znać jak będziesz po wizycie.

Co do wątku to rozumiem Cie trzeba czasem gdzieś sie wygadać a trudno sobie miejsce znaleźć - sama tak mam :)
    Nie mam takiego doświadczenia jak Ty ale gdybys miała kiedyś ochote to pisz tez na priva :)

Przeraziłaś mnie z tą kwotą - 4000?? za co tyle jeśli mogę dopytać

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

• Parsleyek Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Mati, ja mam endomendę, takie torbiele się nie wchłaniają :( miałam laparo już 2 razy :(

Wizyta 300 zl, usg 120, poza tym immunologia, częściowo hormony ja+mąż, nasienie, no i się nazbierało.

Obecność na forum, Wasze wsparcia i rady, to coś czego nie mam w realu, dlatego nie wyobrażam sobie nie mieć takiej podpory. Ale nie mam zbyt dużo czasu, by tutaj pisać, a na każdym wątku jest kilka osób które mają możliwość częściej tutaj zaglądać i potem ciężko mi wbijać ze swoimi problemami.

Anet przygotowujecie się do ivf? Masz stwierdzony jakiś stopień zaawansowania endomendy? Bo już nie pamiętam czy pisałaś wcześniej :( coś Wam lekarze mówili o inseminacji???

29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

‹‹ 27 28 29 30 31
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego