X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka
Odpowiedz

WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka

Oceń ten wątek:
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:47

    przyszła mama 2, żabka04, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema lachony!
    Matko co wy tu pijecie, czarne kawy, wodę z petami?:) bleeee
    ja tam kawa na mleku z pianką na 10 centów i kruszonym karmelem na wierzchu, rumianek,melisa wino i wódka to moje trunki:P

    emaju jakoś wyobraziłam sobie tą wypchaną gwiazdę, z wytrzeszczonymi zdziwionymi ślepiami:) hehe ta wyobraźnia mnie od dziecka ponosi:)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:47

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanda :D:D
    Może i ja zacznę popijać wasze halucynogenne trunki...tyle przede mną, ze tylko na dobrej fazie chodzić:)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:47

    żabka04, Vesper lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak na Amandzie zaskoczysz to imię dla córy już masz ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba lecę z Amandą:)!
    potrzeba mi powera, od rana muszę dzwonić po tartakach za deskami, po żwirowniach za żwirem i piachem i za jakimiś kotwami...co to są kotwy?..boszz zawsze mnie z czymś ożeni ten człek wyjazdowo-delegacyjny:)
    Gdzie zakupie tą Amandę jakiś kaufland wchodzi w gre?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła matko tylko takie zakupy w sklepach że zdrowa zywnoscia, może zielarski a najlepiej allegro.:-)
    Emaj tego jest w brud!!! Nie polecę ci żadnej bo ja tego nie pije. Mąż jak sobie robi to da mi do spróbowania a ja tylko łyczka biorę bo nie daje rady tych krzaków pić :-( ale dopytam jaka najlepsza później napiszę.
    I polecam lekturę forum o jerba mate tam ludzie piszą które najlepsze a które bleee.
    Ja mężowi kupuje takie po 50g w zestawie na jakiś czas mu starcza:-) ale teraz czas na kg bo mu mało:-) A i seans z Cejrowskim...

    A u mnie zgrzyty z moim. Tak mnie w....a że szok nie nadajemy na jednej fali. Kurcze czy przeżyję do Nowego roku ale sobie załatwił urlop!:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 13:09

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki żaba:)...popatrzę jak będę sie kręcić niebawem po sklepach.

    Mój też mnie wnerwia często gęsto,niby niechcący ale jednak. Uparty osioł! dziś już przerobiłam ilość potrzebneg żwiru pod płot...masakra ale wbijam w to, co najwyżej będzie jedździć ze 3 razy, jak nie ma co robić.
    pozabijamy się do czasu 1 dachówki jak nic.

    idę chyba do domu rosół gotować znudziło mi sie pracowanie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, te co piją - Wy tę jerbę pijecie, bo jest zdrowa i działa jak kawa, czy pijecie bo lubicie? Ja nie ogarnęłam tematu i nie wiem po co pijecie ;)

    edit: dziewczyny, jakbym opowiedziała co u mnie się dzieje, to jednak wygrałabym konkurs na najbardziej beznajdziejne kłótnie ;) nie wyrabiam, chwilami wątpię konkretnie, myslę, ze może by tak nowego stelaża znaleźć... ale wiem, że nie o to w życiu chodzi, aby ciągle na nowy model wymieniać. No nic to, jeszcze daję radę, ale nie wiem jak długo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 13:29

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mnie wpisać na testowanie na 6 stycznia, czyli "czech króli":-)) dwóch się po domu kręci, to może jakaś królowa dla równowagi by się wgryzła w temat i ujawniła swoją obecność za pomocą testu;-P. Ja siknę na dwa testy: jeden z apteki (co jeszcze mi żaden nie wyszedł) i jeden z rossmanna, to dla ewentualnej poprawy humoru, gdyż zawsze mi jakieś cienie na nich wychodzą:-) i co miesiąc jestem w cionszy jakiś tydzień do ridża;-)

    przyszła mama 2 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba po prostu przyzwyczaić się, ze oni są dziwni i tyle:)
    ja uczę się luzować i z roku na rok coraz lepiej mi to wychodzi:)
    jeszcze z 8 lat temu po kłótni człowiek zdenerwowany, zapłakał czasem a teraz...odwracam sie na piecie pytam czy rosół na obiad czy schabowe. Koniec końców wyjdzie na moje i ja będę miała racje, tak jest zawsze bo jestem mądrzejsza ha:)

    Marta weź coś zapodaj :) a co tam , dziś i tak nudno i tematów nie ma naglących:)

    emaj, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry że się tak wpierniczam;-P (tak po świątecznemu;-) między wódkę a zakąskę;-)...ale stelaża nie wiem czy jest sens wymieniać, one zawsze się psują po jakimś czasie użytkowania;-P, wystarczy stary naoliwić poklepać gdzie trzeba, a niech se potrzeszczy...;-P... znaczy żyje:-)

    Marta.83, kattalinna, żabka04, Vesper lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie do tego samego wniosku doszłam... popsuł się konkretnie, ale moze oddam do serwisu i podziała trochę, bo faktycznie, wszytskie, które miałam, to się prędzej lub później popsuły :D

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem jak możecie pić tą yerbę... czy jak to się tam pisze :D mój braciszek przez 2 lata miał zajoba na tym punkcie i wyszukiwał różne smaki! a i ta łyżeczka ze słomką musiała być srebrna! a ten swój kubeczek srebrny to nawet polerował :D normalnie szok!

    Ja popijam inkę zieloną z błonnikiem, jakoś mi zasmakowała bo te z magnezem ble :P

    Emaj nie możesz mleka czy cukru? bo mleko to wiadomo jakieś sojowe... albo te o obniżonej zawartości laktozy :) a jeśli chodzi o cukier to mój ojciec cukrzyk używa ksylitolu :)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    no właśnie do tego samego wniosku doszłam... popsuł się konkretnie, ale moze oddam do serwisu i podziała trochę, bo faktycznie, wszytskie, które miałam, to się prędzej lub później popsuły :D

    a już tak kończąc ze swej strony wywody o stelażu dopowiem tylko, że nowe stelaże ma myśl o pytongowaniu będą merdać za zadowoleniem ogonem;-) ale już na wieść o robieniu dziecka taki przykładowo stelaż, będzie się powoli wycofywał, żeby nie powiedzieć spier..niczał (też po świątecznemu:-)na z góry upatrzone pozycje... myśla ta powstała z obserwacji koleżanek pragnących dziecka a nie mających kwita (czyt. np. ślubu czy innej formy uwiązania ;-)) na stelaża:-)

    dziękuję za uwagę;-P

    Holly lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża agentka zresztą jak wy wszystkie:-) humor mi się przy was poprawia a przy moim......
    Ale my tak rzadko mamy jakieś akcje. Teraz się wybrał na 3 tyg urlop poprostu oszaleje!!!!
    Marta tak jerba sama w sobie zdrowa bo to zielsko :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze mam fazy lepsze gorsze niż są po jerbe bo ja @!!! I nie wiem kiedy przyjdzie przez ten siofor.
    Nie wierzę że taka wredna jestem.
    Mówię do dziecka idź firanke ubierają czyt choinkę ubieraj! Hahaha

    emaj lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammita,

    Mogę się z Tobą zamienić, ja uwielbiam te wszystkie akcje budowlane. Kotwy do ogrodzenia też Ci znajdę ;)


    Emaju to dzięki Amandzie masz energię jak pojerbana? :D też tak chcę!
    Tymczasem oświadczam, że zaczęłam intensywne przygotowania do winnego stycznia :D

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba też wracam do żywiru , lepiej mi idzie niż w kuchni....
    miałyście kiedyś gorący smalec w oku? nie? a ja tak!
    nawiałam z pracy, dzwoni stelaż z drogi...a zjadłbym taki smalec do chleba wiesz z mięsem , velulą , jabłkiem wiesz taki jak na festynach...potrafisz? zrobisz mi?...

    no jak nie zrobię, zleciałam pół miesciny za smalcem, kroiłam godzinę i poszedł do gara sie topić. Zapomniałam o nim, smród mnie przywołał do kuchni, wpadam a tam siwo!
    do tego coś w garze strzeliło i wpadło mi do oka, ból nieziemski...
    także oko do wymiany a w chałupie wali spaloną świnią!
    Tak własnie będę witać stelaż...

    Ja jeszcze nie poiję jerby ale do pojerbanych też sie zaliczam:)!

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ