X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:45

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:45

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:45

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny w 1 dniu meteorologicznej wiosny!!!

    werni - wywołałaś mnie :)

    ja mialam troche depresyjny czas ostatnio, dlatego sie nie udzielalam, ale was czytalam.

    co do cwiczen 2 tygodnie temu zaczelam cwiczyc skalpel chodakowskiej, do cwiczen zmotywowala mnie opona na brzuchu, ja nigdy w tym miejscu nie tylam, zawsze szlo mi w biodra a nie w brzuch, co do wagi mam ja ok bo waze 53kg przy 164cm, wiec o wage mi nie chodzi wiec mam nadzieje ze nie zejde ponizej 50kg,

    jutro sie zmierze cm, ale wydaje mi sie ze troche w brzuchu schudlam :)

    werni lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopisze jeszcze ze po odstawieniu tabletek dostalam po 35dniach @ (odstawilam ze wzgledu na moja mutacje, bo antyki podwyzszaja homocysteine)

    na razie cykle poobserwuje ile wogole beda trwaly bo starania mi sie przesunely ze wzgledu na slub 26.08, wiec zamierzamy zaczac gdzies w lipcu

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:45

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmawialyscie ostatnio o porodacch,
    ja corke 10lat rodzilam sn, ale teraz ze wzgledu na przezycia z wrzesnia, kiedy synka rodzilam sn przez 5dni,
    nie wyobrazam sobie kolejny raz rodzic sn, dla mnie to jest zbyt traumatyczne przezycie

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, ale mnie teraz zestresowałaś :D Nie wiedziałam, że kwestia porodu jest tak drażliwym tematem. Ja osobiście należę do osób, którym nie przeszkadza, że ktoś ma inne zdanie i w pełni to akceptuję. Poza tym nie mam zamiaru w żadnym wypadku nikogo namawiać na cc. Uważam, ze każdy wraz ze swoim lekarzem podejmuje decyzję :) To nie jest też tak, że ja uznaję tylko cc :) Po prostu tak uważam jeśli chodzi o moją osobę i mój poród. Ale może jeszcze któraś z Was zajdzie w ciążę szybciej niż ja i przekona mnie do porodu sn :) Póki co po opowieściach koleżanek jestem nastawiona mało pozytywnie :P

    Śliwka, życzę Tobie aby udało się jak najszybciej zajść w ciążę, a przede wszystkim trafić z synkiem :D

    Zakręcona, dzięki i Tobie również niech ten czas oczekiwania do rozpoczęcia starań zleci jak najszybciej :)

    Werni, miło usłyszeć, że z wysoką prl też może być owulacja. Mi niby ovu w tym miesiącu wykrył owulację, ale czy tak było, to pewnie tylko test owulacyjny, zrobiony w odpowiednim momencie mógłby dać odpowiedź :)

    Pati87, ja robię killera Chodakowskiej. Wcześniej ćwiczyłam razem z jej filmikiem, ale po czasie troszkę mi się nudziło oglądanie tego samego i teraz włączam muzykę i ćwiczę sama bo ćwiczenia znam na pamięć. Do tego dodaję parę ćwiczeń na kręgosłup bo mam z nim niestety problemy. W sumie też zależy mi by ujędrnić ciało i wyrobić brzuszek. Raczej przy moim bowiem wzroście i wadze to bliżej mi niedowagi niż zbędnych kg., ale jak uda się troszkę spaść z wagi to nie będę narzekać. Podobnie zmobilizowała mnie powstająca na brzuchu oponka, która przy mojej szczupłości wyglądała mało naturalnie ;)

    werni, unadarcy lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 marca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem szczupła ale trzeba ćwiczyć nawet przy niedowadze. Chyba zaraz z mel b pocwicze pośladki :)

    Pati super ze jesteś domyslilam się ze pewnie masz okres odpoczynku od forum. Mam nadzieje ze juz jest lepiej.
    Co do porodu to się go boje i chyba zdecyduje na cc. Nawet jak wczoraj przeczytałam historie ze kobieta umarła bo nie zdążyli jej dostarczyć krwi.

    unadarcy lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 marca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze w pl nadal praktykują nacinanie krocza.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:45

    pati87, emerald_m, unadarcy, werni lubią tę wiadomość

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez uwazam ze trzeba cwiczyc nie patrzac na swoja wage, chociaz ja nigdy nie cwiczylam, ale teraz sie wciagnelam w te cwiczenia,
    i lepsza mam kondycje :)
    bo ja ogolnie za sprawna fizycznie nie jestem w szczegolnosci chodzi mi o moje chude rece, nigdy nie potrafilam zrobic choc 1 pompki, takze szukam latwych cwiczen do wykonania

    werni lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Dzisiaj do Was usiąde bo mało wiem o moich towarzyszkach rozmowy ;) muszę się zorientować, która ile lat, czy pierwsze dzieciątko czy już może doświadczone :)

    Mamy 18ta stronę i jeśli mam tu zagościć to wypadałoby orientować się bardziej; )
    dobry pomysl, moze kazda jeszcze raz jesli nie pisala o tym napisze :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 29lat,
    córka 10letnia,(z poprzedniego związku) po powaznej operacji serca
    synek aniołek ur w 20tc[*] ciężkie wady cewy nerwowej tj. wodogłowie, otwarta przepuklina kręgosłupa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 13:03

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale produkcja postów :)
    Jeśli chodzi o poród to też jestem za tym żeby kobieta mogła wybrać. No chyba, że ma wyraźne wskazania medyczne.
    Miałam cc i cieszę się, bo dobrze je zniosłam. Lepiej niż wiele kobiet na poporodowym po sn. Nie czarujmy się jednak, że to reguła, bo różnie może być. Każdy poród, naturalny, czy operacyjny to stres,ból i ryzyko.

    Co do wagi, jestem szczupła i dobrze mi z tym. Balansuję na granicy niedowagi od wielu lat. Teraz trochę przytyłam i źle mi z tym. Muszę zadbać o kondycję i ujędrnić dupsko i uda ;) Co z tego, że szczupłe, jak obwisłe.

    O sobie napiszę, że jestem tu najstarsza ;) jak napiszę ile mam lat to mnie wygonicie.
    Mam 2 letniego synka i jednego Aniołka. W marcu w 10 tc miałam zabieg czyszczenia macicy po podaniu prostaglandyn.
    Śledzę swoje cykle od 7 września, ale na forum odezwałam się dopiero teraz. Nie ukrywam, że czekałam na taki wątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 14:19

    unadarcy, werni lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:45

    unadarcy lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuję, że zagoszcze tu na dłużej... :) gdzieś tam udzielałam się troszke na forach ale jakoś nie były to moje klimaty...uwaga! Nadchodzę! Rozpycham się i rozsiadam na dobre :)

    werni lubi tę wiadomość

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, mam 37 lat.

    Ja mam świetną grupę mamuś internetowych z poprzedniej ciąży. Nadal trzymamy się razem i wspólnie gadamy już nie tylko o dzieciach. Bardzo sobie cenię te znajomości.
    Chciałabym i z Wami się zaprzyjaźnić, bo mamy wspólny cel i w ogóle ;) Zauważyłam, że na ovu są fajne dziewczyny, mniej jadu niż na wielu innych forach i fajna atmosfera.
    Więc jeśli nie uznacie mnie za dinozaura, też się chętnie rozgoszczę :)

    unadarcy, werni lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, myślę, że nikomu Twoje rozpychanie się nie przeszkadza ;) Ważne, że wątek twa i przybywa nam nowych przyszłych mam :D

    Emerald ja też też jestem ciekawa Twojego wieku ;)

    Ja mam 28 lat. Nie mam dzieci i nigdy nie byłam w ciąży. W drugiej połowie zeszłego roku przeszłam zabieg konizacji szyjki macicy z uwagi na stan przedrakowy. Prócz tego walczę z hormonami ;)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Witam wiosennie :) ja od dziś na diecie.
    Właśnie żeby na wiosnę się odrodzić ;)

    Ja też na diecie :( Bo cholesterol mam za wysoki, łeeeeeee :(
    norma jest do 200 a ja mam 257. Dzisiaj wyniki odebrałam...
    Ale tsh piękne 0,88, w końcu.... :)

    Dieta dobrze mi zrobi, może schudne troche, no i więcej ruchu... ale wiem że będzie mi baaaardzo cieżko, nie cierpie diet!

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ