X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, wiesz jak to jest z sikańcami.
    Mimo wszystko ta kreska tam jest i albo uzbroisz się w cierpliwość albo zrobisz betę.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ma ip jade wiec mam nadzieje ze mi zrobia bete

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kobitki! Witam Was w tą piękną, słoneczną sobotę :) Jakie plany na dziś? Ja mam okna już pomyte, pranie rozwieszone - na razie z rana pracowicie ale później odpoczywanko i korzystanie z pięknej pogody.

    Rosax i jak masz już wieści?

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas trochę pochmurnie, ale słoneczko usilnie próbuje się przedrzeć przez chmury :) Oby się mu udało bo mam dziś w planach założenie ogródka warzywnego :) Muszę skopać ziemie i posiać z moimi dziewczynkami nasionka :) Mam nadzieje, że coś z tego urośnie bo talentu do roślin nigdy nie miałam - wszystkie kwiatki w domu zawsze padały, nawet jak dbałam wg zaleceń.

    Starania na ten miesiąc chyba zakończę. Mąż czuje się zmęczony i przymuszony :D, ja też ochoty zero, a przecież ma to być przyjemność. Zrobiliśmy co w naszej mocy i czekamy, odpoczywając od seksu :P :D

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo a co to przypadek co sie czuje zmeczony od nadmiaru seksu :D zajechalas go Kolezanko :D

    A co do roslin to tez chyba nie mam reki do tego...im mniej dbam tym lepiej rosna ;)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mam ręki do roślin, ale chyba się starzeje bo pierwszy raz w życiu zachciało mi się upiększać balkon. Mimo, że zawsze uważałam, że to nie dla mnie,tylko dodatkowa robota, bo trzeba o to dbać i pomniejsza miejsce na balkonie. Teraz tak mi się "odmieniło", że ulala ;);)

    Mam istną kwiaciarnię za oknem, jak nigdy i powiem, że bardzo cieszy moje oko. A jak pachną :)

    Może to ten syndrom wicia gniazda? Sama nie wiem.

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Oooo a co to przypadek co sie czuje zmeczony od nadmiaru seksu :D zajechalas go Kolezanko :D

    A co do roslin to tez chyba nie mam reki do tego...im mniej dbam tym lepiej rosna ;)

    A widzisz. Zawsze marudził , że za mało a wystarczy 3 dni z rzędu i zaś marudzi, że nie ma już sił. Nie dogodzisz. Przyzwyczaiłam się na szczęście.

    Co do kwiatów i ogrodu to też zawsze mówiłam, że to nie dla mnie zabawa. Grzebanie w ziemi - nieee. A jednak z wiekiem się zmieniają preferencje :) Na parapetach też mi się marzą kwieciste donice, ale to już nie w tym miesiącu. Niby parę badyli, a koszty spore :) (dużo okien mam) :)

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Też nie mam ręki do roślin, ale chyba się starzeje bo pierwszy raz w życiu zachciało mi się upiększać balkon. Mimo, że zawsze uważałam, że to nie dla mnie,tylko dodatkowa robota, bo trzeba o to dbać i pomniejsza miejsce na balkonie. Teraz tak mi się "odmieniło", że ulala ;);)

    Mam istną kwiaciarnię za oknem, jak nigdy i powiem, że bardzo cieszy moje oko. A jak pachną :)

    Może to ten syndrom wicia gniazda? Sama nie wiem.
    Mam ten sam stan, tylko na balkonie jeszcze nic nie ma ale to kwestia czasu. To musi być ten syndrom jak nic! :-D

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Widzę, że temat kwiatów poruszyłyście :) Ja też w tym roku nakupiłam nasionek (trochę kwiatów i ziół) i mam zamiar rozpocząć przygodę z ogrodnictwem :) Jak już się uporamy z remontem i wykończymy dom, to trzeba będzie pomyśleć o jakimś ogródku, kawałku trawnika i może warzywniaku a na razie moja skromna hodowla będzie w doniczkach.

    Emerald, Rosax, jak samopoczucie?

    U mnie 10 dzień cyklu, wczoraj w końcu wredna @ sobie poszła i teraz z niecierpliwością czekam na owulację :) Oby się tu u nas wszystkich ładnie zazieleniło :)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobrze. Plamienie jakby ustalo na troche pewnie.. Po 20 jade na ip to sie dowiem wiecej co tam sie ze mna dzieje

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax trzymam kciuki za potwierdzenie suchej wiadomości :)

    Dziewczyny, ja chyba nie mam ręki do kwiatów :) U mnie ostatnie dni były dość intensywnie. Codziennie świętuje :) Czwartek z koleżankami z aplikacji, piątek z ludźmi z pracy, a dzisiaj z rodzicami :) No i już prawie po weekendzie ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan wykonany, grządki zrobione, warzywa posiane :) Ciekawe co z tego wyrośnie.
    Temperatura wczoraj i dziś znacznie skoczyła w górę, biorąc pod uwagę ostatnie temp., więc sądzę, że już po owulacji i mogę zacząć odliczać dni do @ a raczej do testowania ;) bo, że się udało to nie mam wątpliwości :)

    Dziś piękna pogoda, trzeba wybrać się na jakiś spacerek :)
    Miłej niedzieli dziewczyny. Dajcie znać co u Was :)

    ZakreconaŻona, emerald_m lubią tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) W środę (10 dpo) zrobilam sikańca, zupelnie bez przekonania, bo vzulam sie zwyczajnie. Ku mojemu zdziwieniu pojawily sie 2 kreseczki:) Bardzo przepraszam, że dopiero teraz Wam to pisze, ale musialam troche ochlonac z wrazenia. Nadal do konca nie wierze, bo nie mam zadnych objawow ciazowych oprocz braku @ i pozytywnych testow. Staralismy sie ponad pol roku, ale pierwszy cykl z ovufriend i udalo sie :) Ovufriend wylicza mi date porodu na 25.12. Zycze mocno wszystkim, ktore jeszcze czekaja na 2 kreseczki, abyscie zobaczyly je jak najszybciej. Bede wpadac i kibicowac.

    ZakreconaŻona, Inez87, unadarcy, emerald_m, werni lubią tę wiadomość

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina, cudne wieści z rana :) Gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy :)

    Wiosna przyszła, a u nas na forum coraz bardziej zielono się robi :)

    Śliwka. kiedy testujesz?

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina ogromne gratulacje :)

    My w sumie w tym miesiącu też działamy, ale tak dla przyjemności bo skoro owulacji nie będzie to i na ciążę szans nie ma ;) Mam nadzieję, że w przyszłym cyklu z lekiem clostilbegyt się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2016, 11:39

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina wrote:
    Cześć dziewczyny:) W środę (10 dpo) zrobilam sikańca, zupelnie bez przekonania, bo vzulam sie zwyczajnie. Ku mojemu zdziwieniu pojawily sie 2 kreseczki:) Bardzo przepraszam, że dopiero teraz Wam to pisze, ale musialam troche ochlonac z wrazenia. Nadal do konca nie wierze, bo nie mam zadnych objawow ciazowych oprocz braku @ i pozytywnych testow. Staralismy sie ponad pol roku, ale pierwszy cykl z ovufriend i udalo sie :) Ovufriend wylicza mi date porodu na 25.12. Zycze mocno wszystkim, ktore jeszcze czekaja na 2 kreseczki, abyscie zobaczyly je jak najszybciej. Bede wpadac i kibicowac.

    Wspaniala wiadomosc! Gratulacje! Ale sie tu zaczyna zielenic :)

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kushina, super wieści, gratuluję:)

    Widzę,że jesteśmy w tym samym wieku;)

    Ja mam teraz 16 dc, wczoraj wieczór test owulacyjny wyszedł pozytywny a ovufriend wyznaczyło Mi owulację w czwartek, co o tym myślicie??????

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Gosjja Koleżanka
    Postów: 70 17

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)


    Jeszcze kilka miesiecy temu nie przyszloby mi do glowy,ze bede tutaj zagladac:) do tej pory jakos nie czulam .."tego czegos" i razem z mezem temat dziecka odkladalismy na pozniej...do ostatniego miesiaca:) Okres spoznil sie tydzien.Wydawalo sie,ze wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na ciaze.Okazalo sie,ze jednak nie...i wtedy pojawilo sie rozczarowanie:) w tym miesiacu postanowislismy zaczac dzialac:)

    Okej zaczne od poczatku- cykle mam raczej malo regularne.Najkrotszy 30dni najdluzszy ostatnio 37.Srednia z roku to 32dniowy.
    Zaczelam brac folik,olej z wiesiolka ( bo z tym sluzem u mnie to roznie bywa),kupilam tez testy owulacyjne. Zaczelam obserwowac swoj sluz.Jak na razie dni nieplodne.Myslalam,ze wiesiolek cos wspomoze...ale mam wrazenie,ze susza straszna.Staralam sie badac szyjke ale to czarna magia dla tak poczatkujacych:(

    Tak więc witam wszystkie serdecznie:))

  • Nanna Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gosjja,

    Jakbym widziała siebie... :D
    Gosjja wrote:
    Okres spoznil sie tydzien.Wydawalo sie,ze wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na ciaze.Okazalo sie,ze jednak nie...i wtedy pojawilo sie rozczarowanie:)

    Mój mąż 2 tygodnie z niedowierzaniem pytał "ale jak to się nie udało za 1-wszym razem? " :P

    Powodzenia w staraniach :)

  • Gosjja Koleżanka
    Postów: 70 17

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nanna:)

    Moj maz z reszta razem ze mna mowil- dziecko? Jeszcze nie! Mamy czas.A tu w zeszlym tygodniu taka sytuacja.Wiec od tego miesiaca staramy sie na powaznie:) zobaczymy co z tego wyniknie:) dzis 13dc mam wrazenie,ze ze sluzem zaczyna sie cos dziac pozytywnego:) zobaczymy co z tego wyniknie:)

    Trzymajcie kciuki:-)

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ