X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczęłam nowy cykl. Walczymy dalej.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inez, Werni ma rację. Możecie próbować. Mój też w tym miesiącu zaczyna kurację antybiotykami. Chociaż mówi,że do płodnych się jeszcze wstrzyma.

    Inez87 lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, trzymam kciuki :)

    Coś tu faktycznie cicho ostatnio.


    Kolorowych snów.


    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki marzymisie :* tez idę spać. Dziś i ostatnio to jestem poza domem a net tylko w domu mam. Jutro z samego rana tez mnie nie ma bo idę do urzędu.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie nastawiam w tym cyklu, że sie uda.
    To będą nasze pierwsze starania, ale fakt ze zrobiłam wcześniej komplet badań, uświadomił mi że łatwo nie będzie i myślę że nie będzie chociaż takiego rozczarowania jak się nie uda. Oboje zdajemy sobie sprawę z tego.

    Pozytywne w tym wszystkim jest to, że mam 5kg mniej :)

    Werni jak Twoja prolaktyna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Ja sie nie nastawiam w tym cyklu, że sie uda.
    To będą nasze pierwsze starania, ale fakt ze zrobiłam wcześniej komplet badań, uświadomił mi że łatwo nie będzie i myślę że nie będzie chociaż takiego rozczarowania jak się nie uda. Oboje zdajemy sobie sprawę z tego.

    Pozytywne w tym wszystkim jest to, że mam 5kg mniej :)

    Werni jak Twoja prolaktyna?

    Kurcze idziesz jak burza z tymi kilogramami :) tez rok temu robilam komplet badan zanim zaczelam sie starac i niestety bylo pare rzeczy do ogarniecia i zalowalam ze nie zaczelam sie najpierw starac a potem szukac przyczyny problemu jakby sie nie udawalo.

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę napiszcie mi pokrótce jakie mam zrobic badania krwi aby sprawdzić czy wszystko ok u Mnie i w którym dniu cyklu??

    Bo ja jestem zielona....
    Proszę pomóżcie ;)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaa a co budzi Twoją wątpliwość? Bo nie ms co szukać dziury w całym ;) a jak Ci nie daje spokoju to poziom prolaktyny i tsh.

    marzymisie lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Asiaa a co budzi Twoją wątpliwość? Bo nie ms co szukać dziury w całym ;) a jak Ci nie daje spokoju to poziom prolaktyny i tsh.

    Zakręcona ma rację, jeśli nie masz żadnych męczących dolegliwości a cykle regularne, to na luzie.

    Chyba, że już długo się staracie.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Kurcze idziesz jak burza z tymi kilogramami :) tez rok temu robilam komplet badan zanim zaczelam sie starac i niestety bylo pare rzeczy do ogarniecia i zalowalam ze nie zaczelam sie najpierw starac a potem szukac przyczyny problemu jakby sie nie udawalo.

    Bez przesady, to rozłożone w czasie, więc nie tak gwałtownie, raczej stopniowo i rozsądnie.Chyba już stanie mi ta waga, bo jak dla mnie to moje optimum i więcej gubić nie potrzebuję.
    A ja sama nie wiem,czy żałować że wcześniej nie ruszyłam z badaniami, chyba bym nie mogła przez dłuższy czas żyć ze świadomością, że coś nie tak.

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Wybaczcie, że się nie udzielam, ale póki nie mam jasności sytuacji z moją ciążą jest mi ciężko. Nie potrafię nawet określić swoich uczuć. Miewam momenty nadziei i zwątpienia na zmianę. Czekam na wtorkową wizytę, a czas się dłuży.
    Regularnie za to Was czytam, więc jestem na bieżąco. Czekam na zielone wieści. Mam nadzieję, że szybko nadejdą :D

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie myślałam Emerald, za każdym razem jak tu zaglądam szukam wieści od Ciebie, ale doskonale Cię rozumiem.
    Trzymam kciuki

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie dużo pracy, w tygodniu zawodowej (koleżanka na urlopie) a w weekend trzeba ogarniać ogrodowe rzeczy.

    Czekam na testowanie, chciałam już dziś biec po test na jutro, ale powstrzymam się, zrobię w 13 dpo, jak nie wytrzymam, a jak będę miała jeszcze trochę cierpliwości to zaczekam aż @ się nie pojawi 15 dpo i wtedy zrobię...

    Z objawów (bardziej chyba urojonych) to miałam mega senność (3 dni z rzędu przesypiałam w dzień 2 h), czasem łapały mnie skurcze w macicy nagłe, no i mdłości lekkie, a dziś po śniadaniu to serio myślałam, że puszczę pawia. Ale tak jak piszę - wszystko to może być sugestią.

    Odczucia... nie wiem czy czuję, że się udało... raczej chyba nie. A podobno kobieta to wie, więc staram się nie nastawiać.

    Werni powodzenia, będę trzymać kciuki.
    Emerald, więcej optymizmu :) ja nadal wiem, że będzie okej. Czekam na wieści po wizycie :)

    Miłego weekendu :)

    werni lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald będzie dobrze.

    Niestety nie zbadałam prl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa no i się nie powstrzymalam. Kupiłam test :( Jutro zrobię z rana. Taki paskowy, najtańszy z Tesco - Pepino. Nie wiem czy wykryje 9 dpo, ale nie mogłam się powstrzymać.

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwko trzymam kciuki za dwie tlusciutkie krechy :)

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Śliwko trzymam kciuki za dwie tlusciutkie krechy :)

    Dziękuję :) Chociaż wiem , że 90% testów nie wykryje tak wczesnej ciąży... Eh

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliwka w czekoladzie wrote:
    Dziękuję :) Chociaż wiem , że 90% testów nie wykryje tak wczesnej ciąży... Eh

    Kto wie moze Ty zlamiesz regule ;)

    Siedze z eM. i ogladam na TLC In vitro. Jakis odjazd. Ale bardzo bym chciala juz byc po tym 9mc pozniej....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliwka w czekoladzie wrote:
    Dziękuję :) Chociaż wiem , że 90% testów nie wykryje tak wczesnej ciąży... Eh

    Śliwka mi Pink Test strumieniowy wykrył w 10 dpo, ale on jest bardzo czuły. Nie wiem czy taki z Tesco będzie wystarczająco czuły, ale oczywiście życzę, żeby od razu się pokazały dwie kreseczki :) Natomiast jeśli się nie pokażą, to polecam powtórkę następnego dnia właśnie pink testem :)

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ulotce jest napisane, że wykrywa ciążę dwa dni od zapłodnienia (chodzi pewnie o zagniezdzenie). Aczkolwiek, tak jak pisałam, nie nastawiamy się na drugą kreche. A i tak pewnie będzie mi przykro jak się nie pojawi. Ach, te emocje i nadzieje :)

    Rano dam znać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 22:19

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ