Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak przewidywalam, test niestety wyszedł negatywny.

    Smuteczeczek.

    Za to temperatura skoczyla bardzo :)

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze i zrob kolejny. Nie kazdy musi wykryc tak szybko a ten tescowy to juz w ogole. Masz jeszcze czas ;* i beda dwie!

    śliwka w czekoladzie lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, ja też myślę ze na taki test jest za wcześnie.

    śliwka w czekoladzie wrote:

    Za to temperatura skoczyla bardzo :)
    ..i tego się trzymajmy :)

    śliwka w czekoladzie lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Śliwka :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, trzymam kciuki za testowanie :) Może rzeczywiście powinnaś zaczekać i ponosić test :)

    Emerald, ja również się Tobie nie dziwię. Nierówność jest najgorsza. Ale ja wierzę, że będzie dobrze :)

    Ja dopiero wróciłam z wyjazdu integracyjnego z pracy :) Było naprawdę fajnie, ale nie miałam internetu i niestety nie mogłam z Wami pisać ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;)

    U Mnie dzisiaj 24 dc, ten tydzień przyniesie odpowiedź ;)

    Możecie Mi powiedzieć czy seks w bardzo wczesnej ciąży jest bezpieczny czy nie?? bo słyszałam różne opinie, np moja koleżanka jest na samym początku ciąży, wszystko u Niej ok a lekarka jej zabroniła seksu do 2 miesiąca??

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee bzdura. Jeśli ciąża prawidłowo się rozwija to seks jej nie może zaszkodzić. Z pochwy do macicy daleka droga, jak niby mogłoby się coś stać? Mi lekarz nigdy nie zabraniał, ale obie ciąże od początku przebiegały książkowo.

    U mni dziś totalnie nerwowo. Wszystko mnie wkurza. Dzieci drażnią tak bardzo, mąż jeszcze bardziej. Albo to kwestia zmęczenia i niewyspania (obudziłam się o 4:00 i nie mogłam zasnąć, przeleżałam bezczynnie do 6:00 żeby móc zmierzyć temperaturę o stałej porze) albo zbliża się @ bo wtedy zawsze mam wqrw level hard. Na wszystkich o wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 18:35

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seks w ciąży jest bezpieczny i bym powiedziała nawet, że wskazany ;) chyba, że jest coś nie tak to lekarz nakazuje post.

    Śliwka może to szał hormonalny cionrzowy? :> kto wie kto wie ;) poza tym to poniedziałek to wiesz bądź dla siebie wyrozumiała.

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka, Twój wykres wygląda obiecująco.
    Zakręcona, jaki masz fajny suwaczek :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Śliwka, Twój wykres wygląda obiecująco.
    Zakręcona, jaki masz fajny suwaczek :)

    Dzięki dzięki :D zaczarowuje wiosnę :D Dziedzic razem z bocianami nadleci ;)

    marzymisie, pati87 lubią tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowujesz wiosnę powiadasz :)
    ale nas przy okazji tez rozumiem ? ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ oczywiście :)

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezeli jest wszystko ok seks w ciązy jest ok

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie -czy poziom PRL i proga muszę badać z rana na czczo czy może być inna pora dnia?

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź ;)
    Uspokoiłyście Mnie ;) bo już się zmartwiłam..

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, nie wiem.

    Mój dzień mija pod hasłem -gdzie jest mój śluz płodny :/
    Zagubił się gdzieś no... jak nigdy.

  • Inez87 Ekspertka
    Postów: 165 185

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej mam pytanie odnośnie temperatury, bo niby miałam ten cykl odpuścić ale wg owu udało się wstrzelić w jeden dzień ;) i oczywiście już jak co miesiąc u mnie ciąża urojona :P jak mierze temp rano jest ok 36,8 jak po południu to między 37 a 37,3 czy to ma jakieś znaczenie czy tak po prostu jest? A i aktualnie jest 7 dpo jeśli to też ma jakieś znaczenie ;)

    dqpri09k8v8ti207.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura w południe jest też znacznie wyższa, tak mniej więcej 37,8 Sądzę, że to normalne i raczej nic nie oznacza, liczy sie temperatura spoczynkowa.

    A u mnie już takie objawy :D
    - ślinotok (cały czas czuje jakby ślina zimna napływała mi do buzi)
    - kłucie w macicy
    - zaburzenia snu (tak jak tydzień temu przesypiałam popołudnia to teraz zasnąć wieczorem nie mogę, a rano wstaje bardzo przed budzikiem)
    - wczoraj wqrw level hard, a dziś generalnie lajt na wszystko, pełen chill,
    - zmęczenie, ale to niezmiennie,
    - wysyp trądziku (nie zdarzało się nawet przed okresem, a na pewno nie w takich ilościach)

    Generalnie urojenia ciążowe i wyszukiwanie objawów pełną parą :D :D :D

    Inez87 lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliwko a kiedy kolejne podejście do testowania?

    Inez najważniejsze żeby to była temperatura spoczynkowa tak jak Śliwka pisała. Więc to co się dzieje po południu nie ma wpływu.

    Inez87 lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, nie ma co się sugerować temperaturą w ciągu dnia. O różnych godzinach może się ona zmieniać.
    Nie na darmo mówi się że należy mierzyć o stałych porach bo tylko wtedy jest to miarodajne.
    Musisz poczekać ;)

    Inez87 lubi tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ