X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Witaminy lub inne tabletki pomagające w zajściu w ciążę
Odpowiedz

Witaminy lub inne tabletki pomagające w zajściu w ciążę

Oceń ten wątek:
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 11 października 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez biore wit. C, B6, Magnez, i ten AdnusCastus w regularnych Cyklach i lecimy :)

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuly ty też pijesz Regularne Cykle? No to pięknie, ja tez i jeszcze kilka osób z forum - zobaczymy po tej OVUpróbie na ile to skuteczne :)

  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 14 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właściwie to całą kurację - łącznie z tymi ziołami na libido - Relaks i Przyjemność :) one też zwiększają płodność - więc powinnam być płodna jak królica :D

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 14 października 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane ;-) mi teraz lekarz kazal pic 2*1 infolic do tego magnez z wit B6 i centrum mama. Czy ktoras z was pila moze ten infoloc? Jakies efekty ?

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 21 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam - ja tam na femibionie jadę i tych moich ziołach z takich lajtowych rzeczy

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Katee Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 sierpnia 2015, 20:12

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę stary wątek. Mój od niedawna bierze magnez z b6 i wit c. Ale chce jeszcze mu podawać kwas foliowy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ