X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam , że żel do higieny intymnej powinno się używać na codzień rzy każdym myciu ;) a nie tylko wtedy jak są jakies infekcje ... na pewno te żele do higieny chronią przez jakimiś infekcjami tez .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka u nas cały dzień śnieg sypał masakra . Nie było nawet jak do sklepu pójść .
    Agata tak tylko mówię że taki najlepszy nie chodziło mi o to żeby tylko przy infekcjach tylko ogólnie :)

  • Skyline Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio przyplątało się coś co wróżyło infekcję. W sklepie wynalazłam żel do higieny intymnej eveline - lacta med (na podrażnienia i upławy). Pomogło, wszystko wróciło do normy :) Nie wiem jaki by był efekt przy bardziej rozwiniętej akcji, ale u mnie był sam początek, więc płyn sobie poradził

    Może to głupie, ale czasem coś się udaje tylko dlatego, że wierzysz, że się uda. To chyba najlepsza definicja wiary, jaką znam.
    S. King
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Werka u nas cały dzień śnieg sypał masakra . Nie było nawet jak do sklepu pójść .
    Agata tak tylko mówię że taki najlepszy nie chodziło mi o to żeby tylko przy infekcjach tylko ogólnie :)
    Oki , mysza Ja nic nie mówie złego ;*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiecie co ja na codzien używam z ziaji plynu do higieny intymnej chyba wlasnie rumiankowy i masz :/ akurat w trakcie starań no moze skonczy sie tylko na podrażnieniu i minie

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata wiem :) tylko mówię bo źle się wyraziłam heh . Ja tylko żeli używam właśnie tego co Skyline napisała :) taki różowy for girls :) on jest polecany w okresie dojrzewania ale ja po nim nic nie mam :) kiedyś kupiłam taki zwykły to właśnie tą infekcje złapałam może przez to że nagle zmieniłam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK taki w zielonej butelce ? Mnie po nim szczypało :(

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo wlasnie jakby nienieski taki morski kolor a dokladnie konwaliowy:)

    werni lubi tę wiadomość

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie ja tez tak mam od paru dni, i mi gin nic nie dała na to i powiedziała ze mi nic nie jest...nigdy nie miałam takiego swędzenia, uspokoiło się na 2 dni i mam to z powrotem i przeszkadza mi to w seksie do tego stopnia, ze czułam przy stosunku pieczenie i nie dałam rady i póki nie przejdzie to się nie kwapię. co to jest do licha?na zewnątrz nic nie widać na szczęscie :/

    feegu6l.png
  • Skyline Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK - spróbuj jutro znaleźć ten eveline na upławy i podrażnienia. Może zdążysz uciszyć sprawę zanim się rozwinie :) ma kwas mlekowy i niskie ph czyli same dobre rzeczy

    Może to głupie, ale czasem coś się udaje tylko dlatego, że wierzysz, że się uda. To chyba najlepsza definicja wiary, jaką znam.
    S. King
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen czemu gin ci nic na to nie dała :/ dziwne . Jak aż tak cię szczypie to i przeszkadza . Kupcie sobie faktycznie ten żel może przejdzie . I weźcie kąpiel ciepłą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja:

    Nasze postanowienie noworoczne na 2015 rok : luzujemy ze staraniami o dzidziusia :)
    CO MA BYĆ TO BĘDZIE , DZIDZIA NASZA BĘDZIE :D

    Staraczki ...

    1. Landryneczka
    2. Milejdi
    3. perelka89
    4. kama005
    5. Lianna
    6. Ania_84
    7. potforzasta
    8. KASIKK
    9. alinka
    10. Fatim
    11. Lilla My
    12. Helen
    13. ZakręconaOna

    Helen lubi tę wiadomość

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na nowo wieczorową porą!

    Na infekcje jak już to stosuję rumianek. Na co dzień mam żel do higieny intymnej taki dla alergików i jest dobrze.

    Powiem Wam, że luz luzem, ale dowiedziałam się o kolejnej ciężarnej u mnie w pracy i powoli opadam z sił psychicznych :(

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pracy też koleżanka jest w ciąży, a ja czekam i czekam :)

    A co do siemienia lnianego ja niestety nie byłam w stanie pić takiego gluta, który się tworzy jak się to zalewa wrzątkiem. Od razu występuje u mnie odruch wymiotny. Kiedyś miałam zalecenie żeby go pić w związku z bólami żołądka i podrażnieniem, a nawet nie wiedziałam że ma jakiś wpływ na śluz. :)

    Tutaj faktycznie może pomóc wymieszanie np rano z musli i jogurtem. Albo ja np co prawda otręby owsiane, ale to podobne jest mieszam sobie z kisielem do kubka i to jest rewelacyjne :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to siemię lniane na tyle odstręcza, że pozostaję przy kapsułkach z wiesiołkiem. I też działa. Trzeba samemu wypróbować.
    Siemię w ogóle jest dobre nie tylko na żołądek, ale i na włosy :) jeśli komuś wypadają...

    Taaak... ja też czekam... Tak właśnie dziś usłyszałam: "No a ty kiedy do nas dołączysz?"

    Idę się zakopać pod kołdrę. Wykres mam bez sensu, odnoszę wrażenie, że już wszyscy wokół "w realu" zafasolkowali, w dodatku byłam dziś w pracy 12 godzin...

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka i ty się doczekasz :) każda z nas się doczeka ...
    co do siemia glutek robi się tylko jak się je gotuje a jak zalewasz w kubku wrzątkiem i zaparzasz to masz wodę normalną a ziarenka na dnie zostają :) ja wymiotowałam jak zjadłam z jogurtem . A glutka może ze dwa raz ywypiłam łeeee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna spokojnie uda wam się :* widzę że masz też w=płaski wykres jak ja . Ech ja zazdroszczę dziewczynom co mają fajne wysokie temp a ja zaliczam doły hahahha :P

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za rady:* a ten rumianek czy szalwia to kapiel w nim czy np wystarczy zaparzyc i robic okłady wacikami??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to ostatnio miałam wzorcowy wykres i nic ;) A na innym wątku widziałam dziewczynę, której wykres wcale tak nie wyglądał, a miała u gina potwierdzoną owulację. W sumie nigdy nic nie wiadomo ;)
    Przepraszam za chwilowy spadek nastroju i już się poprawiam - wszystkie się doczekamy :)

    PWZJp2.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna a ile sie staracie?ja tez tak mam, po owulacji tylko patrze na objawy i schizuje, ale teraz mialam tyle pracy ze wylaczyłam sie na tydzien i chyba w wekend zatestuje, choc w sumie to nie chce kupowac testu, bo piersi nie bolą, wiec wiem ze sie nie udało, ech...wszystko przez tą infekcję później nei kontynuowalismy :/
    własnie byłam w aptece i dostałam maść bez recepty za 4zł nazywa się Clotrimazulum i lactalut apteczny na podraznienia, rumianek tez kupiłam ale na razie herbatka się parzy. Od razu ulga, wiec masc super :).

    feegu6l.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ