X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w takim razie zaczynam jeść siemie:) w sumie to ja je lubie w każdej postaci:)
    Bardzo fajną maseczkę robi się do włosów. Gotujesz siemie i ten glutek ciepły nakładasz na włosy trzymasz ok 20 min i spłukujesz:)
    Zakupiłam testy owulacyjne dziś czekam na okres i zabieramy się do roboty. Liczymy że uda nam się stworzyć podwójne szczęście po tabletkach:) Znajomi powiedzieli że jestem nienormalna kupując testy owulacyjne, bo nawet jeszcze nie zaczęliśmy się starać. Chyba przestanę się z nimi dzielić informacjami. Nie czuję od nich wsparcia.
    Od okresu zacznę mierzyć też temperaturę, zobaczymy co mi wychodzi.
    Wcześniej 7lat z krótkimi przerwami brałam tabletki, ale dostawałam w przerwach okres normalnie w terminie. Mam nadzieję że i tym razem tak będzie. :)

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do siemienia, ja piję olej, bo nie lubię się babrać z tymi glutkami i za dużo dla mnie zachodu, a tak biorę na łyżke stołową i piję, i dziwne teraz mam wodnisty śluz na koniec cyklu, nie kremowy, czy lepki jest go dużo, więc sa duże zmiany. a wolę olej, bo płacę mniej, nie nabijam kasy firmom farmaceutycznym i taka butelka starcza na 3miesiące, czyli wydatek 12zł, a kolejny powod, nie musze łykać w otoczce :), wiec produkt jest swiezy.

    Agnesia lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, Ja kupiłam siemie w rossmannie na zdrowej żywności :) dziś zrobię sobie wode, a jutro kupie jogurty:) dodam też trochę do sałatki :)
    Olej też dobry pomysł. Jak skończę opakowanie a dalej będę potrzebowała to wezmę olej:)
    A czy wasi mężczyźni też się przygotowują (witaminowo) do ciąży?

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez własnie zaparzylam rumianek i szałwie i zrobie sobie okłady:) a ty Helen tez miałas infekcje??ja tez tak mam w drugiej czesci cyklu ze mam taki moment ze czuje ze sie nie udało bo piersi bez zmian itd itp ehHH
    Helen ilodniowe są twoje cykle??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jutro kupuję siemie:)

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to infekcja, ale na pewno jakies podraznienie, swedzenie, bałam sie ze dostanę jakiegoś drożdżaka, ale mam nadzieje, ze za pare dni miniei nie wróci.
    pierwszy raz cos takiego miałam, parę dni po owulacji.
    moje cykle roznie, grudniowy był bardzo długi po zabiego bo miał 34dni, ale zwykle mam 28-30dni.

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie zastanawiałam się czy piersi muszą boleć, bo może to zawsze jest inaczej, i nie zawsze są takei same objawy. co o tym myslisz?

    feegu6l.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taki sam stosuje płyn do higieny intymnej co Kasik śliczny ma zapach jak dla mnie taki właśnie konwaliowy :) Sandra i mnie zapisz :) mój juz śpi ja jeszcze cos obejrze :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    ja tez własnie zaparzylam rumianek i szałwie i zrobie sobie okłady:) a ty Helen tez miałas infekcje??ja tez tak mam w drugiej czesci cyklu ze mam taki moment ze czuje ze sie nie udało bo piersi bez zmian itd itp ehHH
    Helen ilodniowe są twoje cykle??
    Mało mogą Ci dać takie okłady bo ten rumianek powinien się dostać do środka pochwy w czasię kąpieli by coś pomagało w srodku ... najlepiej wrzuc go do gorącej wody w wannie i posiedz troche w tej wodzie i tak ze 3 dni po 2 razy dziennie tyłek moczcie ... uważam , ze najlepiej tak . A Ja zawsze używałam Intima płyn do higieny intymnej ale zmieniłam nie dawno na żel do higieny intymnej białego jelenia ;) i ten mi pasuje i ten ;) Biały jeleń dobra sprawa bo nie uczula ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna owulacje potwierdza tylko monitoring więc właśnie nie ma co się sugerować wykresem :) spokojnie będzie dobrze
    Helen wykres masz ładny czekaj do terminu @ a jak coś to testuj :) ja już 2 razy miałam super wykres i dupa
    Agnesja życzę wam wytrwałości <3 a ze znajomymi nie ma co się dzielić takimi informacjami bo nas nie zrozumieją . Mój A. bierze witaminy na poprawę parametrów nasienia bo ma obniżone niestety i to chyba jest nasz powód niepowodzeń .
    Werka pisałam ostatnio na fb co do zapisów :) zapiszę cię spokojnie :) twój śpi a ty szarżujesz po necie osz ty :P
    Zakręcona oj tak biały jeleń też dobra sprawa ja mam żel do kąpieli z białego jelenia

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen co do tych piersi to zawsze jest inaczej kolezanka z pierwszym dzieckiem tuz przed miesiaczka miala mega obrzmiale a teraz jest z drugim i tak nabrzmialy jej dopiero po terminie spodziewanej miesiaczki i ona nawet mowi ze dwie rozne ciaze i rozne objawy

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze witaminki dla mężczyzn normalnie dla zdrowia ;) Oj taaak , biały jeleń od zawsze był według mnie mistrzowski , procz mydła w kostkach hahaha . Dobranoooooc <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    Helen co do tych piersi to zawsze jest inaczej kolezanka z pierwszym dzieckiem tuz przed miesiaczka miala mega obrzmiale a teraz jest z drugim i tak nabrzmialy jej dopiero po terminie spodziewanej miesiaczki i ona nawet mowi ze dwie rozne ciaze i rozne objawy
    Moja Mama zawsze powtarzała mi , ze kazda ciąża jest inna ! Dobranoc ponownie haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha tak pamiętam co pisalas :) będę się tak udzielać ze będziecie mnie miały dosyć heh dobry humor mam :) dziś w końcu spokojnie usne :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś bez kłótni ? :) to fajnie oby tak już zostało
    rozmawialiście o ślubie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona a ja miałam mydło biały jeleń w kostce hahhaha :D idziesz nyny ?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rozmawialiśmy o ślubie i wiedziałam ze tak zaaraguje i powie co napisałam na fb. Ale jeszcze się okaże czy weźmiemy w tym roku ślub. Rozmawialiśmy tez o jego rodzince, przykro mi ze ma taką mamę jest straszna materialistka. Mój nie chce jej znać. Chce się wymeldowac z domu rodzinnego.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uzywalam białego jelenia jak mieszkałam w wawie płynów. Raz tez uzywalam mydła siarkowego do skóry.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka nie spieszcie się na siłę odłóżcie pieniążki zróbcie sobie sami po swojemu ślub nawet małe przyjęcie ale zapłacicie wy i nie będzie wam nikt potem wypominał :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice napewno by nie wypominali ale i tak zrobimy po swojemu i my zaplacimy za wszystko. Oni i tak dużo pomogli to nie chce ich obciążać bo jeszcze będzie ślub brata. Nie dawno z miesiąc temu wyremontowali łazienkę nowe drzwi wejściowe zamontowali trochę kasy wydali. Jutro powiem bratu żeby foty wysłał to wam na fb pokaże.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ