X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też używam białego jelenia. I wszystkie problemy poszły sobie. :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie muszę zaprzestać dzielenia się takimi informacjami ze znajomymi. Jedynie siostra mnie wspiera i mama:) My też używamy na poprawę jakości spermy tak o dla zasady możne szybciej pójdzie;) jeszcze nie badaliśmy nasienia. Jak będziemy mieli 6mc starań to go wyśle. Jak będzie z nim ok to sprawdzimy mnie:) Biały Jeleń nie uczula, ale też nie jest tak doskonały:) wystarczy poczytać skład to już nie to samo co kiedyś:)

    Widzę że mamy zbliżony problem ze ślubem Werni.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez problemy ze slubem Agnesia? :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troszkę musimy przełożyć i nazbierać. Może na przyszły rok się uda jeżeli fasolki nie będzie a jak będzie to będziemy jeszcze dłużej czekać. Planowałam na ten rok sierpień/wrzesień no ale niestety musimy liczyć na siebie więc trzeba poczekać.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy wsiąść cywilny zaraz po ślubie brata na początku lipca ale nie wiem czy wypali. Ide dziewczyny spać miłych snow do jutra :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy kościelny nie chcemy rozdzielać.
    No miłych snów i miłego dnia jutro, bo mnie czeka pół dnia w pracy niestety:(

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez zrobilismy za swoje, chociaz teraz raczej bym zrobiła coś małego, typu przyjęcie na 60 osób, wtedy ma sie kontakt z każdym gościem.

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz wiele osób rozdziela, ale pomyślcie czy jeśli rozdzielicie to będziecie chcieli robić kościelny i wesele, chyba że od razu wyznaczycie sobie termin i zabukujecie salę, bo to robi się min.9miesiecy wcześniej, nie wiem jak u was, u nas tak długo się czeka.

    feegu6l.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My podjęliśmy decyzję o ślubie i 6 miesięcy później go wzięliśmy. Ślub był kościelny w piątek (z tym był największy problem) i mieliśmy wesele. Salę tez znaleźliśmy bez problemu.
    Nam akurat rodzice pomogli co było dużym plusem.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle to ujęłam:) Konkordatowy(łączony) chcemy w kościele zrobić:) Gości ok 60osob będzie, oczywiście marzy nam się więcej bo duże rodziny. Kładę się już spać. Dobranoc:*

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jak nie wypali z cywilnym to tez myślę nad konkordatowym :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie kolo 100 osób większość z mojej rodziny. Mojego rodzina jest duza ale nie jest zgrana. Będzie ciężko. Z moich stron tez trzeba wcześniej ustalić sale zespół itd. Jest większy wybór.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie własnie znalazlam taki lek jak "pimafucin" globulki dopochwowe z tym ze mam tylko jedna globulku myslicie ze jak bym zastosowała to cos zaszkodzi jak by cos sie działo?;-)

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;) Werka uważam tak samo jak i Sandra , ze na spokojnie powinniście odłożyć pieniążki i w przyszłym roku wziąć ślub , Ja uważam , ze z tym nie ma co się spieszyć . My z moim narzeczonym mamy termin już od roku ustalony dla siebie na sierpień 2016 ;) i w kwietniu teraz idziemy do kościoła date zamawiać , stwierdziliśmy , ze weźmiemy tylko kościelny slub ;) tak czy tak idzie to przez urząd bo inaczej ślubu nie dostaniemy więc nie trzeba rozdzielać . U Nas ma być 70-85 osob , uważam , ze to tez wystarczająca ilość , tez większość z mojej rodziny będzie ... Jakbym chciała cała rodzine zaprosić to bym od samej siebie ze 150 osob miała ale nie ma sensu bo z polową kontkatu się nie utrzymuje od wielu lat , za daleko mieszkają itp. ... tak to w zyciu bywa same wiecie . Co do białego jelenia nie jest idealny pewnie ale Ja go bardzo lubie , nie uczula , jest taki delikatny prawie bezzapachowy ;) pasuje mi najbardziej ze wszystkich płynów , zeli , mydeł itp. . ;) Też kiedyś Sandra miałam kostke Jelenia i włosy nim umyłam hahaha kurwa jakby mnie jebnął piorun nie chciały się wyprostować w ogole , sztywne stronki hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik sama bym sie nie odważyła brać bez konsultacji z lekarzem globulek. Agata racja mój mówi nawet że kościelny wazniejszy niż cywilny, zobaczymy jak to będzie. Jego siostra się obraziła ze nic jej nie powiedzielismy o ślubie, narazie to i tak tylko zastanawianie się i zbieranie pieniążków. Hehe wczoraj zakleilismy skarbonke i do niej będziemy wrzucac pieniazki i nie bedziemy otwierać jak się nie zapelni :) ucze mojego oszczedzania heh

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra może na w pierwszym wpisie napisz listę i tam aktualizować? Bo po co ciągle ja kopiować? :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lale :) nie miałam neta w nocy i dziś . Niedawno włączyli . Już nadrabiam :) Aaaa Werka jest lista na pierwszej stronie tylko aktualizuje co jakiś czas :)

    Ania_84, werni lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak najbardziej polecam ślub kościelny, wesele. Też wyrabialiśmy za swoje trochę poszaleliśmy, ale zawsze mile wracamy wspomnieniami do tego :)

    Ania_84, werni, aszka lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    U nas w perwszym zamysle byl tylko cywilny ..ale :D
    poszalelismy sobie :D wzielismy koscielny i wesele bylo mega udane :D

    w sumie sale zarezerwowalismy przed zareczynami :P
    tak poszlismy na pale ze tak powiem :D za pozniej poinofrmowalismy rodzicow ze mamy zarezerwowana :P no a oni na to no to choc byscie sie zareczyli :P i tak dwa miechy po rezerwacji odbyl;y sie zareczyny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:36

    werni lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika wiem że by nie wypominali ale różnie w życiu jest uwierz . Znajomi brali ślub płacili sami nikt im nie pomógł bo nie chcieli . Pana młodego rodzice przyszli na ślub , wesele po czym o godz bodajże 21 pojechali do domu . Ot tak po prostu . A rodzice panny młodej dokładnie ojciec ( dodam że zięć z teściem nie najlepszy kontakt mają mimo ze w jednym domu mieszkają no ale bez szczegółów ) przy kłótni teść do niego powiedział ze powinien być wdzięczny że mu wesele zrobił :/ a nawet grosza nie dołożył więc widzisz Ale wiem że nie wszędzie tak jest ale mimo to ja popieram D. że chce sam zrobić wasz ślub i za niego zapłacić . To taka duma dla faceta :)
    Agnesia kochana my jak zaczynaliśmy starania nikt nie wiedział i do tej pory nie wiedzą :P bo po co ? heh żeby ich głowy bolały od dostatku informacji :P
    Co do ślubu to nie ma co się Rybki spieszyć :) poczekać lepiej i zrobić na spokojnie .
    Helen fakt małe przyjęcie jest na tyle dobre że z każdym się pogada i wgl . Ma kontakt .
    kama ślub w piątek fajnie fajnie :) tak inaczej ale podoba mi się .
    KASIKK broń cię boże nie bierz takich leków na własną rękę . Nie wolno idź do ginekologa najlepiej bo sobie zaszkodzisz
    Agata hahahha jebłam z tym mydłem buahhahah no ja włosów nigdy nim nie myłam ale zdecydowanie w płynie lepszy :D i fakt może po składzie nie idealny ale ciałko po nim mam super mięciutkie i gładziutkie więc u mnie też się sprawdza :)
    Co do ślubu wiadomo kościelny to kościelny przysięgacie przed Bogiem . I powiem wam że nawet jak ktoś nie ma pieniążków na kościelny to nie robić po prostu wesela mega wielkiego, tylko wynająć jakąś małą sale czy coś zrobić małe przyjęcie dla najbliższych niż robić cywilny a potem kościelny bo się o wiele więcej tak starci . Bo robiąc cywilny też trzeba zrobić przyjęcie wypadałoby .
    Fatim widziałam fotki pięknie wyglądałaś :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ