X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie dzisiaj przyszły zamówione testy owulacyjne, bo się skończyły. Mąż się przestraszył jak otworzył przesyłkę, bo zamówiłam ich aż 50 :) No ale po co się rozdrabniać... :)

  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny! Jestem tu nowa, ale również z nadzieją na zmiany w 2015 roku. Mam nadzieję, że w końcu się uda :)

    Nie miałam nigdy zamiaru korzystać z forum dla starających się o maleństwo, ale wydaje mi się, że odrobina wsparcia i dzielenie się swoimi wątpliwościami, ale też radością z innymi, którzy mają te same cele i marzenia, są potrzebne.

    Pozdrawiam Was serdecznie!

    Lilla My

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla my witamy! :)

    Mnie dzisiaj zlapala deprecha. Nie moge sobie znalezc miejsca jak meza nie ma. Wkurza mnie ten zmarnowany miesiac, i nastepny ktory tez bedzie. Z tego wszystkiego prawie w ogole nie jem. Nawet nie mam ochoty. Musze kupic sobie jakies witaminy bo jak zajde w ciaze to dziecko nie bedzie mialo co ze mnie czerpac.

    Alinka, takie hurtowe kupowanie lepsze i tansze :)

  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co bez lekarza, bo dopiero to 4cs - mam nadzieję, że uda się bez interwencji, chociaż jestem coraz bardziej sfrustrowana, że "wszystkim dookoła się udaje, tylko nie nam". Daję sobie czas do września - jeśli się nie uda, to wtedy będzie rok starań i zgłoszę się do lekarza :)

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:09

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciążowych dorzucili 5 :) I mam jeden z apteki z tamtego miesiąca, którego nie zrobiłam. Będę ćwiczyć cierpliwość :D

    A mój małżonek też sobie jedzie jutro, ale co prawda tylko na weekend i w niedziele jak się na stoku nie połamie to wróci :)

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:44

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @perelka89 - wiem, że łatwo powiedzieć, ale będzie dobrze. Mnie też już dopada deprecha, ale nie można się załamywać. Na każdego przyjdzie odpowiednia pora. Bądź dzielna!

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Standardowe badania robiłam, lekarka powiedziała, że jest ok i mamy po prostu bez stresu próbować. Dała nam rok, a jeśli się nie uda albo wcześniej będzie mnie coś niepokoiło, to mam pojawić się wcześniej.

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra byla 1 czesc a nie wiem kiedy bedzie 2. Ale mozesz wejsc na vod.tvp.pl i tam mozna obejrzec

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że czasami lepiej nie przesadzać też z tymi badaniami.

    Ja co roku robię cytologię i usg piersi kontrolnie. Ostatnio zbadałam właśnie jeszcze hormony i TSH i potem chodziłam od lekarza do lekarza i każdy mówił coś innego. Jeden że za wysokie, inny że ok i co ja wymyślam, jakie leki chce itd. Tak naprawdę co lekarz to inna opinia.

    Jedna Pani ginekolog mówi mi, że mam mięśniaka na macicy, inna mówi że żadnego nie ma... Mówię Wam idzie zwariować :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mozecie mi pwiedziec co to jest to TSH??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:44

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczescie nikogo w otoczeniu w ciazy nie mam, ale dobila mnie informacja w sierpniu ze moja ciotks urodzila coreczke, miala juz corke i syna 21 i 18lat a tu bach, podejrzewam ze z planowaniem to nie mialo nic wspolnego, nawet nie wiedzialam ze w ciazy jest.. No ale z tamta czescia rodziny kontaktu nie utrzymuje.
    Dzisiaj chyba jakis depresyjny dzien..
    Tesciu tez dzisiaj do Anglii wylecial, wroci na wielkanoc. Najbardziej to za wnukiem teskni, za naszym mlodym :) mam o tyle wygode ze jak wraca do Polski to pyta sie czy czegos nam nie potrzeba i tak oto wiekszosc ciuchow mlody dostal od dziadkow. Dostal... Dostaje nadal :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to wyjazd firmowy :) Ja mam swój ze swoją firmą za dwa tygodnie, więc też poszaleje :) Całe szczęście, że za tydzień kiedy ma być owulacja oboje będziemy w domu :)

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:44

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziadki mu sie udaly, od strony meza oczywiscie :)
    No ciotka 43 lata, a wujek jakies 46lat.

    Dzien dobry wszystkim :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, wczoraj rano zamowilam conceive plus a dzis juz dotarl i to poczta polska priorytetem. Cud! :D

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:45

    klz920mm8wuzprdr.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie wyspałam bo mnie katar męczył, a dzisiaj mi się mega pić ciągle chce. :/ No bez kitu.
    Marzy mi się wyjazd gdzieś gdzie jest ciepło. Nienawidzę zimy :D A do urlopu jeszcze tyle czasu.... :/
    Ja po owu jestem wiec teraz sobie spokojnie czekam, bez nastawiania się bez wmawiania sobie objawów o ile da radę. Skupiam się totalnie na czym innym ale to chyba kwestia tego że mam za dużo do roboty :D Z wami też czas o wiele lepiej mija. :P
    Dzisiaj kiepski dzień i marzy mi się by się już skończyl :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ