X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no , mi kazala pic dwie saszetki dziennie

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. ma dzisiaj ze mnie świetny ubaw. Zwichnęłam sobie trochę kostkę (tak wiem jestem zdolna ale się poślizgnęłam)
    Dzwoni dzisiaj do mnie o której kończę no to mówię że 20:29. I tyle chciał.Potem do mnie dzwoni i się pyta co robię. Mówię że zaparkowałam ale muszę się jeszcze spakować. No to mówi żebym się pospieszyła. Tak sobie myślę co to jakiś dzień dobroci co bym nie musiała za dużo chodzić z tą nogą i wziął po mnie przyjechał? Ehe... Wychodzę i nigdzie nie widzę naszego samochodu. Patrzę stoi jakiś inny zagląda a tam mój M. z kolegą siedzą. Podjechali po mnie :D No cóż za uprzejmość :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak w ogóle wypiłam dzisiaj średnią wodę mineralną, dużego Kubusia, i dorwałam w domu sok pomarańczowy :D Niedługo w domu nic nie będzie do picia oprócz piwa :D No ale tego nie tknę :P

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:45

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja juz po badaniach, wyniki w poniedzialek. :) poprosze dziadkow zeby mj je odebrali bo sama z Igorem to jest jak wycieczka, mlodemu dac sniadanie, ubrac go, sama siebie ubrac, umalowac... Ech :/
    Wystarczy ze w przyszlym tygodniu ide z mlodym na bilans 2latka, no i w czwartek znowu labo i progesteron. Troche polatam.

    Landrynka, masz piwo w domu, aaaaleee bym sie napila! :D

    Kama, wspolczuje. ;*

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wina pod dostatkiem bo z wesela mamy od cholery :)

    Landrynka u nas też owulka nie wykorzystana. Wrrr
    Jeść tak nie jem, nie mam ochoty chociaż wczoraj zjadłam kanapkę, batonika, wypiłam jogurt. Oczywiscie pomijam śniadanie, a wieczorkiem popcorn i prażynki. nie ma to jak zdrowe odżywianie :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U was tez tak ponuro? U nas od rana bylo sloneczko a teraz szarowa :/ az sie nic nie chce. Lazienke posprzatalam, a jeszcze przydaloby sie zetrzec kurze i poodkurzac. Nieeeee chceee mnieee sieeee! :/
    Na dodatek lodowka swieci pustkami, trzeba jechac na zakupy ale i to mnie nie cieszy.
    Mialam jutro jechav do tesciowej ale zadzwonila ze piec im sie zepsul i maja zimjo w chalupie. Szlag.

    Tak na marginesie to nie ogarniam swojego organizmu, myslalam ze juz po owu a tu sluz dalej rozciagliwy i to tak duzo ze co chwile mam go na majtkach. :O nie robie testow owu i teraz tylko moge sobie gdybac i zastanawiac sie kiedy zjawi sie @ ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 13:07

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:46

    klz920mm8wuzprdr.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nawet ladnie bylo. Bylam na zakupach kupilam sobie sukienke bluzke i leginsy ale jakby nie to ze bylam z mezem i tesciem to pewnie wiecej bym sobie kupila ale coz trudno sie mowi.
    Dzisiaj podjelam decyzje ze sie odchudzam wiem ze przy hashimoto jest ciezko ale dam rade.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka, nie bylam. Cos mi dzisiaj jest. Slabo mi, kreci sie w glowie, ktora mnie strasznie lupie. Do tego odezwala sie dolna osemka, przed wszystkimk swietymi mialam usuwana dolna osemke, a teraz trzeba bedzie usunac druga, bo boli coraz bardziej :/
    Maz wraca w nastepna niedziele. Chyba zapisze sie do chirurga na poniedzialek albo moze jutro mnie jeszcze wcisnie, to jak M wroci to bede juz bardziej do zycia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 17:33

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:46

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hje kochane ja dopeiro zaczynam odzywac.. choc jest michoelrnie ciezko.. mTESE mamy ustalona na 31 stycznia godzina 10

    przez dwa dni wydarzylo sie bardzo duzo .. maz po rozmowie z amama zaczla miec watpiowsci nagle poweidzial z enie je==che tej biopsji zebysmysie zdecydowali na dawdce.. ja oczywiscie wybuchlam placzem.. i takie tam. po dlugich rozmowach teraz to ja mam metlik..a maz jest na 99% pewien ze chce mTESE ..

    boje sie ze nie znajdziemy plemnikow w tej biopsji .. ze wydamy 9 tys na zabieg a pozniej bedziemy go splacac.. co utrudninam podejscie do IUI AID .. ehh ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka, ciiii, poki co nie boli i oby nie zaczal! :)
    Od rana zrobilam jedno pranie i pojechalam z mlodym do carrefoura. Troche sie pocieszylam nowa posciela. Malemu kupilam zabawke, a niech tez sie pocieszy. I kupilam 4 szklanki to napoju takie gigantyczne z czego jedna mi sie stlukla od razu w domu, jak pech to pech. Cale szczescie ze po 1zl za szklanke to dupy nie urywa. Szczerze pojechalabym kupic ich jeszcze pare.
    Popoludniu jedziemy na kawke do moich dziadkow, tj po obiedzie. Planuje czas zeby nie myslec caly czas i nie dostac pierdolca.
    A jutro od rana jednak do tesciowej, byli faceci sprawdzic co z piecem i kupili po prostu za duzy ekogroszek przez co sruba co chwile peka, mowilam jej ze cos nie tak z tym groszkiem. W koncu naprawili jej tez zmywarke, goscie zdziwieni ze hej bo mowia ze pierwszy raz sie zdarzylo zeby komus zepsula sie kieszonka na tabletki, nie chciala sie po prostu zamknac. No i zmywarka nie domywala, a wina tego byl odswiezacz ktory hamowal jedno skrzydlo. A dopiero co tesciu wyjechal do anglii, i jak zwyklw jak wyjezdza to cos sie psuje. Tym razem telefon stacjonarny i piec.

    Ania, ciezka sytuacja, naprawde. Nie wiem co doradzic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 14:24

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ten nowy rok jakos odbiera nadzieje :/ najpierw nasienie meza, teraz moj androstendion...powoli przestaje wierzyc, ze moze nam sie udac bez wiekszej ingerencji

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymaj sie. Takie zmagania sa wielka proba dla zwiazku...moze powinniscie skorzystac z psychologa?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh mielismy wszytsko poukladane w glowach..maz nauczyl sie mowic o tym z eni mozemy miec dzieci ... a jedna rozmowa tesciowej .. ak namieszla..jestem na nia zla.. bo nie pomyalla o tym ze tak naparwde szkodzi M .. bo toon za kilka miesiecy, lat moze sobie wyrzucac z enie sprobowalismy ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:47

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perelka89 nie mów tak proszę, bo mojego męża też nie ma :) U nas się popsuło żelazko, ale to na dwa dni przed jego wyjazdem i zdążył całe szczęście naprawić :)

    A ja jestem zmęczona niesamowicie - nie dość że 5 dni w pracy po 8-9 godzin, to jeszcze w soboty chodzę na kurs i kolejne 8 godzin nauki.. Tak więc padam i idę na drzemkę :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio też wpadłam wręcz w histerię, że się nam nigdy nie uda, że tylko wszyscy dookoła zachodzą w ciążę, a nie my. Jakoś przeszło, pogadałam też z dziewczynami na forum i widzę, że to nie tylko my mamy problem. Będzie dobrze - na każdego przyjdzie odpowiedni czas.

    Aniu - mam nadzieję, że jakoś się ułoży i że mąż ostatecznie stanie po Twojej stronie, a nie teściowej. Nie znam całej sprawy i Twojej sytuacji, ale może to ta baba ma problem sama ze sobą i z tą sytuacją. Może ją trzeba wysłać do psychologa. Bardzo mi przykro, że tacy ludzie potrafią tyle namieszać i w ogóle wp*** się z butami w czyjeś życie :( . Głowa do góry!

    perelka89 lubi tę wiadomość

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wstałam i idę otworzyć winko :) 2,5 godz spałam więc teraz pewnie z pół nocy nie zasnę :)

    A tak poza tym to u nas strasznie wieje... te odgłosy zza okna są straszne :(

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ