X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa serio tak ci powiedzial lekarz.. dopochwowo..kuwaa ..ja pitole.. 2 lata poszlo w pizdu.. pomylilalm dziury ..

    Amelcia, Katarzyna87, olimama, Morwa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dziwnych opowieści...wiecie, ze napadła mnie z godzinę temu kobieta w pracy chora psychicznie....starsza biedna, szczerbata widać, ze chora myślę pokręci się i pójdzie...wzięła bluzkę dla chłopca gdzieś na 10 lat i się pyta czy na roczne dziecko będzie dobra...mowię, nie Proszę Panią to jest duża bluzka na 10 letniego chłopca...poszukać Pani mniejszych? a ona do mnie Ty ku...wo, lafiryndo, szatański pomiocie nikt ze mnie durnia robić nie będzie, złapała mnie za ręce a że wątłej postury ja to mnią rzuciła w kąt....darła się krzyczała coś o lafiryndach ...szok. wpadłam w mój szał chwyciłam jej torbę i ją za szmaty i wywaliłam za drzzwi robiąc przy tym nieziemski krzyk....Jezu co za sytuacja...trzesłam się dobrych pare minut , jak ochłonęłam pozamykałam wszystko i wróciłam do domu, dobrze, ze mam taka mozliwośc i tak siedzę jakaś drętwa w szoku dalej...wszystkiego mi się odechciało i babskiego wyjścia i kręgli...wychodzę po raz pierwszy od kilku lat sama z babami i psycholka mi dzień zepsuła...losie co za czasy!!!...

    widzicie miałam racje....jeszcze troche do kredytu i domu a później bede siedzieć w ogrodzie zaciązona i się relaksować, żadne ludziska nie bedą mi zagrazac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    ...Chyba trzeba do jakiegoś ksiundza podejść i podpytać, to możę coś więcej będzie wiedział.

    Chcesz, dam Ci adres mojego wikarego, powiedział mi ostatnio na kolyndzie, że mogę się do niego zgłosić ze wszystkimi problemami :D Na pewno Tobie też pomoże i.... doradzi :P :D


  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia wrote:
    Chcesz, dam Ci adres mojego wikarego, powiedział mi ostatnio na kolyndzie, że mogę się do niego zgłosić ze wszystkimi problemami :D Na pewno Tobie też pomoże i.... doradzi :P :D
    Ja bym tam ksiedza nie brała na doradcę bo on też jak na księdza przystało może nie wiedzieć że to się robi dopochwowo i będzie doradzał że to w tą drugą dziurkę ;-D

    Amelcia lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    dzień dziwnych opowieści...wiecie, ze napadła mnie z godzinę temu kobieta w pracy chora psychicznie....starsza biedna, szczerbata widać, ze chora myślę pokręci się i pójdzie...wzięła bluzkę dla chłopca gdzieś na 10 lat i się pyta czy na roczne dziecko będzie dobra...mowię, nie Proszę Panią to jest duża bluzka na 10 letniego chłopca...poszukać Pani mniejszych? a ona do mnie Ty ku...wo, lafiryndo, szatański pomiocie nikt ze mnie durnia robić nie będzie, złapała mnie za ręce a że wątłej postury ja to mnią rzuciła w kąt....darła się krzyczała coś o lafiryndach ...szok. wpadłam w mój szał chwyciłam jej torbę i ją za szmaty i wywaliłam za drzzwi robiąc przy tym nieziemski krzyk....Jezu co za sytuacja...trzesłam się dobrych pare minut , jak ochłonęłam pozamykałam wszystko i wróciłam do domu, dobrze, ze mam taka mozliwośc i tak siedzę jakaś drętwa w szoku dalej...wszystkiego mi się odechciało i babskiego wyjścia i kręgli...wychodzę po raz pierwszy od kilku lat sama z babami i psycholka mi dzień zepsuła...losie co za czasy!!!...

    widzicie miałam racje....jeszcze troche do kredytu i domu a później bede siedzieć w ogrodzie zaciązona i się relaksować, żadne ludziska nie bedą mi zagrazac:)

    Ja bym ja jeszcze w dupę kopneła i też od szmat wyzwała, nie mam litości dla elementu który nazwał by mnie szatańskim pomiotem :-(

    Morwa lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła-mama tylko nie bierz kredytu we frankach ; P

    Katarzyna87, lauda. lubią tę wiadomość

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    ja się w sumie na zielarstwie nie znam na studiach miałam tylko gleboznawstwo ale jak owu było to chyba na odganianie Ridża :-)

    Tylko, że właśnie nie wiadomo czy było. :( Testy na to nie wskazują, a płodne bagno ostatnio też było zaraz po Ridżu.
    Może tę temperaturę ze środy trzeba zignorować?
    Chyba na razie uznam, że Alexis jeszcze nie przybyła i porobię testy.
    No i żadnego bólu okołoAlexisowego nie czułam, a zwykle to norma.
    Kto wie, czy ten brak wyraźnego spadku temp. przy Ridżu, to nie efekt nakręcania... ;)

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    Tylko, że właśnie nie wiadomo czy było. :( Testy na to nie wskazują, a płodne bagno ostatnio też było zaraz po Ridżu.
    Może tę temperaturę ze środy trzeba zignorować?
    Chyba na razie uznam, że Alexis jeszcze nie przybyła i porobię testy.
    No i żadnego bólu okołoAlexisowego nie czułam, a zwykle to norma.
    Kto wie, czy ten brak wyraźnego spadku temp. przy Ridżu, to nie efekt nakręcania... ;)
    Ja nigdy nie mam żadnych bólów ale Alexisowe bagno mam zawsze i po tym poznaję że mam Alexis. Jeśli uważasz że jej jeszcze nie było to pij te na I fazę :-D

    Emma80 lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Ja bym tam ksiedza nie brała na doradcę bo on też jak na księdza przystało może nie wiedzieć że to się robi dopochwowo i będzie doradzał że to w tą drugą dziurkę ;-D

    Nie on! Basik na Teutatesa!
    To jest typ taki jak w Ranczo kiedyś był. Wypisz wymaluj identico :D Ideologicznie bardzo jednostronnie ukierunkowany, chcący zmienić cały świat wokół :)
    On by ci kazał w drugą dziurkę!! Zapomnij! Zbyt mocno wyedukowany (oczywiście wobec jego mniemania o sobie) :P

    Basik122, lauda. lubią tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia wrote:
    Nie on! Basik na Teutatesa!
    To jest typ taki jak w Ranczo kiedyś był. Wypisz wymaluj identico :D Ideologicznie bardzo jednostronnie ukierunkowany, chcący zmienić cały świat wokół :)
    On by ci kazał w drugą dziurkę!! Zapomnij! Zbyt mocno wyedukowany (oczywiście wobec jego mniemania o sobie) :P
    Też miałam takiego w technikum. W sumie to miałam dwóch z tym że jeden to był Ksiądz a drugi to pseudo-ksiądz :-D Ten pseudo to opowiadał tak sprośne historyjki i kawały że człowiek wymiękał i w życiu by nie powiedział że ma doczynienia z księdzem. Ten pierwszy gotowy był nauczać jak szczegółowo prowadzić kalendarzyk małżeński ;-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj był u mnie nowy Ridż dzisiaj jest stary, ale czuję się jak kran ;/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 14:28

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Matleena, szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się, że coś tak popularnego jak ta paprotechnologia jest jednocześnie takie niepopularne :/

    Zaczęłam grzebać i rzeczywiście nie ma na ten temat konkretów. Może to jest jakaś taaajnaaa technologia.... :P

    Się zastanów, bo jeszcze Cię do jakiejś sekty wciągną :P

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Ja nigdy nie mam żadnych bólów ale Alexisowe bagno mam zawsze i po tym poznaję że mam Alexis. Jeśli uważasz że jej jeszcze nie było to pij te na I fazę :-D

    Chyba tak zrobię, a wykres na OF będę traktowała tylko jako swój notatnik z zapiskami o cyklach.
    Tak, że luz w dupie i bez nakrętek ;) - zobaczę co będzie dalej.

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w Gdańsku jest Centrum Naprotechnologii.. jak pomyślę hasło "naprotechnologia" to od razu sobie myślę, że najlepiej jest się udać właśnie tam. Może w innych miastach też są takie centra?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Cześć z rana.
    Wypełniałyście ankiete ovu? ;>

    Melduję wykonanie zadania :)

    lauda. lubi tę wiadomość

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Wypełniałyście ankiete ovu? ;>

    Jaką ankietę?

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    Jaką ankietę?

    Ovu posyła dzisiaj. Ja się też rano zdziwiłam o czym Lauda pisze, ale po południu też ją dostałam :P
    Także siedź spokojnie i czekaj na swoją kolej :P


  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, :) przez moment myślałam, że może to tylko dla wtajemniczonych czarownic na wyższym stopniu wtajemniczenia. ;) :P

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ba, wypełniłam od samiutkiego rana, nawet jeszcze przed zaznaczeniem, że leci ze mnie jak z (już nie kranu) a hydrantu... :|
    Ale zmierzam do czego innego: w miejscu na sugestie, zasugerowałam uycznienie mnie moderatorem tego bajzlu wśród tematów na forum. Zwei i Mar również wymiatałyby w tej fukcji :D :D :D

    A tak poza tym, to nogi mi z dupy wypadają. Moja mama postanowiła wykorzystać dzisiaj moje zdolności techniczno-manualne i zafundowała mi pokaźnych rozmiarów zestaw "origami dla dorosłych" czyli składanie mebli kuchennych. ;)

    atdc20mmxp7m5026.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ