X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć z rana.
    Wypełniałyście ankiete ovu? ;>
    Jest u mnie Ridż. Dobry bo stary, łagodny - nic nie boli. Niedobry, bo leci ze mnie jak z kranu. Dobry, bo trzy dni i koniec. Niedobry, bo po trzech dniach czuję się słaba jakbym oddała 3 litry krwi.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję że mnie w grafiku ma ten stary Ridż, ten nowy mnie przeraża.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, Zuzzi - aż się nie chce wierzyć w te Wasze historie z lekarzami. Co to za ludzie?! Trzeba naprawdę mieć szczęście i trafić na dobrego fachowca, bo jak widać nawet tytuły o niczym nie świadczą. Mam wrażenie, że nie jedna z długo starających się ma dużo większą wiedzę na te sprawy niż rzekomi "specjaliści".

    "Nie będę wchodzić w kompetencje endokrynologa" - fajne (dyplomatyczne i dobrze brzmiące, do tego nie obniżające poczucia własnego ego) określenie na "Nie wiem, nie znam się na tym". ;) :P

    Czy któraś z Was miała wątpliwości, że starając się o dziecko trzeba pytongować "dopochwowo"? ;)

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym pytongowaniem dopochwowym to dowaliła babeczka konkretnie. Nie wiem czy to ta ginka była tak głupia czy głupią chciała zrobić z Morwy, masakra. Ja chodzę do gina z którego w sumie jestem zadowolona, chodziłam do niego z pierwszą ciążą. Do niego też chodzą moje dwie kuzynki i każda miał problem z zaciążeniem. Jedna teraz jest w ciąży a druga ma bliźniaki, to one mi go poleciły. Na każde zadawane pytanie nawet mega głupie zawsze mi odpowie, coś po doradza. Ale nawet jak poszłam do innego lekarza to nie widziałam takiej niekompetencji :-(

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    ...napewno się pani uda musi panie współżyć uwaga dopochwowo to jest konieczność , ...

    Ja pierdziu! nie wiedziałam, to dlatego cały czas nie wychodzi :/
    Człowiek się cały czas uczy jednak ;/

    Morwa ta historia jest the best, trochę mi czasu zajęło zanim skompletowałam swoja szczękę z podłogi :P

    Gdzieżeś takie cudo wynalazła. Normalnie trza iść z kamerką i kobitkę nagrać :D

    Edit: a to ciekawe, nie mam włosów na plecach (chyba, bo tam mój wzrok nie sięga, a inni mogą kłamać dla mojego dobra) a Pco mam. Muszę to w takim razie jakoś zweryfikować :P



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 11:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski; )
    Morwa doszczętnie zniszczyłas swoją opowieścią moja ostatnią malutką iskierke nadziei ze słowo lekarz jeszcze coś oznacza. ..podziwiam za nerwy na wodzy ja rzuciła bym się jej do gardła.
    Mój nowy ridz powoli odpuszcza ale pośle go do diabla a nie do was;)

    No a tak w ogóle to biorę na siebie ridza do grudnia zmieniłam plany do grudnia nie staram się o fasolę więc biorę go na klatę za was wszystkie;)

    Z tej właśnie okazji będę dzisiaj pić do ciemnej nocy z moja koleżanka ze szkolnej ławki -spotkanie po latach; );)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam opowiem jak pierwszy raz byłam u lekarza od niepłodności. Kobita nie dość, że nie mówiła dobrze po polsku, tylko częściowo a resztę wtrącała po niemiecku (języka tegoż moje uszy całkowicie nie trawią), to przy pierwszym spotkaniu, bez żadnych badań, bez wywiadu stwierdziła (tylko patrząc na mnie) że mam PCO. Możecie sobie wyobrazić jak wielkie zrobiły mi się łoczy - może to jest też objaw pco? Szczęki to szukałam w torebce ( na szczęście nie spadła na podłogę błeee) :P
    Na nasze wyniki hormonów to patrzyła jak sroka w kość - nic nie wiedziała z tego, a sama kazała z takowymi przyjść. Mąż to się z nią praktycznie pokłócił, bo nie dość, że źle interpretowała wyniki z nasienia, to nie chciała nam ich dać i źle dodawała te wszystkie rubryczki. Masakra. Jak wypaliliśmy z gabinetu, to na korytarzu został po nas tylko pęd powietrza :D Nie pamiętam ile zapłaciliśmy, bo to było w 2007r.
    W każdym razie wielu innych lekarzy wykluczyło Pco. Aż trafiłam do endokrynologa, który potwierdził diagnozę kobiety, przy czym jest to baaaardzo łagodna postać. I bądź to człowieku mądry.
    Tak się zastanawiam, czy ten babsztyl to nie była jakaś wiedźma (bez urazy dziewczyny :P ), wróżka czy jakieś jeszcze inne niezbadane cudo :/

    Ale finał dla babsztyla jest taki, że musiała zamknąć swoją szarlatańską klinikę a jak piszą na ich stronie - wycofali swą działalność z Polski

    Różne przypadki na tym świecie się pałętają i lekarzami siebie nazywają
    :D

    P.S.
    O! kolejna moja mądrość, ależ się rozwijam, co najmniej jak przysłowiowa rolka dropsów :P




  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła-mama skąd ta nagła zmiana decyzji?
    A ja zauważyłam ostatnio, że stałam się przez to całe staranie o dziecko i chorobę cyniczna i wredna m.in dla kobiet które starają się miesiąc, są zdrowe i ropaczaja... czasem zdarza się tu taki temat "nieudane starania", w którym kobietka żali się bo już trzeci miesiąc się starają i nic nie wychodzi. . Albo temat o adopcji założony przez zdrową kobietę, która stara się o dziecko 5 miesiąc - i już myśli o adopcji! Dżizas! Postanowiłam już, że nie będę się wypowiadać w takich tematach bo mogę się wydać wredna. Rozumiem, że dla nich to może być problem ale czasamk już mnie krew zalewa - a teraz to dosłownie bo jest ze mną Ridż :D

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 14:28

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Przyszła-mama skąd ta nagła zmiana decyzji?


    No właśnie


  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne są tu na forum przypadki, często gęso jest tak że laski głupoty wypisują tylko po to żeby ktoś zwracał na nie uwagę i pocieszał. To forum w sumie do tego też służy co nie zmienia faktu że niektóre laski naprawdę przeginają.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:)
    No a tak w ogóle to biorę na siebie ridza do grudnia zmieniłam plany do grudnia nie staram się o fasolę więc biorę go na klatę za was wszystkie;)

    chyba nic złego się nie stało?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 11:36

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Głupie OF wyznaczyło mi bardzo wczesną wizytę Alexis. 3 dni temu! (W zeszłym cyklu, to był pierwszy dzień po odejściu Ridża). :P
    Testy zapowiadające przyjście Alexis na razie były negatywne (cień drugiej kreski, zaczęłam wcześnie badać, bo mam pakę testów i chciałam sprawdzić jak się to będzie zmieniało przez cały cykl).

    A ja teraz nie wiem co mam robić. :( Mam pić zioła na drugą, czy na pierwszą fazę? Zachęcające Alexis, czy zniechęcające Ridża do przyjścia? ;)

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nic złego się nie stało kochane moje ...wczoraj miałam taki dzień refleksji ...wpadłam na bardzo dobrą myśl moim zdaniem i jej się będę trzymać. ..
    Mianowicie, skoro 2 lata się staram i nie zachodze a jestem okazem zdrowia rzekomo stwierdziłam ze tak po prostu być musi to siła wyższa zapisany odgorny plan. ..najpierw biorę się za kredyt i budowę domu tak jak planowaliśmy. ..później wezmę się za robienie dzieci.
    Także zabieram ridza oraz oddaje Aleksis. ..no gdzie taką 2 znajdziecie? ?;)

    Basik122, Maczek lubią tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    no gdzie taką 2 znajdziecie? ?;)
    chyba nigdzie ;-)

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    A ja teraz nie wiem co mam robić. :( Mam pić zioła na drugą, czy na pierwszą fazę? Zachęcające Alexis, czy zniechęcające Ridża do przyjścia? ;)
    ja się w sumie na zielarstwie nie znam na studiach miałam tylko gleboznawstwo ale jak owu było to chyba na odganianie Ridża :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 12:46

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 14:28

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, oj Matleena to ja już chyba wiem dlaczego ten pies się zachowuje tak jak zachowuje. On się cieszy jak ktoś przyjdzie, bo wtedy nie musi słuchać dobrych rad pod swoim adresem :P

    A na poważnie, jak się zbiorę w sobie, to Ci coś skrobnę. Na razie jestem jakby mnie ktoś do prądu podłączył - latam wszędzie i nie umiem się skupić na jednej rzeczy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    Nie nic złego się nie stało kochane moje ...wczoraj miałam taki dzień refleksji ...wpadłam na bardzo dobrą myśl moim zdaniem i jej się będę trzymać. ..
    Mianowicie, skoro 2 lata się staram i nie zachodze a jestem okazem zdrowia rzekomo stwierdziłam ze tak po prostu być musi to siła wyższa zapisany odgorny plan. ..najpierw biorę się za kredyt i budowę domu tak jak planowaliśmy. ..później wezmę się za robienie dzieci.
    Także zabieram ridza oraz oddaje Aleksis. ..no gdzie taką 2 znajdziecie? ?;)


    Po Twych słowach widzę, że coś mi się wydaje, iż w tymże cudownym roku 15 zaskoczysz nas wieściami, oj zaskoczysz! :D

    Jak któraś odpuszcza, to potem pieluchów puszcza! :P




    przyszła mama:), lauda., Morwa lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 14:28

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ