Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak Emaj uwielbiam ten film i masz racje, mam taka znajoma co myslala ze wlasnie "obsluga" dziecka tak wyglada :D a jak placze to na pewno na zlosc :P

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:34

    nick nieaktualny, Blondik, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahahaha :D Oj tak :) naprawde nie wiem jak mozna wpasc na taki pomysl :D

    emaj lubi tę wiadomość

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, Ciri, smarkol mi szybko na wykres nim się rozpakujesz ;D
    Nie rozśmieszać jej zanim nie nasmarka! ;D

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz juz dalam jeszcze rade podarowac CI Twoje osobiste wlasne kleksy :D

    Ale pochwale sie swoim brzucholem mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko :P

    59aaac92cd80ed8cmed.jpg

    A to brzuszek tydzien temu:
    d27c71d2ec073fbfmed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 22:17

    Maczek, kattalinna, Morwa, pepsunieczka, emaj, Katarzyna87, nick nieaktualny, Blondik, Basik122 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri piękny brzusio!

    P.s.Mam taki sam transporter dla kota :D

    preg.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Matko, Ciri, smarkol mi szybko na wykres nim się rozpakujesz ;D
    Nie rozśmieszać jej zanim nie nasmarka! ;D
    Jak sie bedzie smiala to moze wieksze gluty wyskocza przez przypadek hihihi


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diekuje :) ale jest meeega duzy :P niestety rozstepy tez mnie nie oszczedzily ale co to jest kilka rozstepow za cene takiego szkraba :D

    hahaha a transporter byl najtanszy a wiekszy nie byl nam potrzebny :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Jak sie bedzie smiala to moze wieksze gluty wyskocza przez przypadek hihihi
    Jak sie bede smiala to te smarki inna droga moga wypasc :P znaczy wtedy to beda inne smarki :D

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:34

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, toż to ostatnie nogi za przeproszeniem, żeby mi na wykres smarkać. Zara bendziesz matkom! Ten brzuch nie kłamie! :D

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie chyba sie obniżył. Kurczę kolejne wiedźmiątko już zaraz :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri...troche po nie wczasnie ale ja w ciąży smarowałam sie litrami najzwyklejszej dzieciecej oliwki,a po porodzie krem/zajebiaszczy jest/NOSCAR na blizny w miejscach świeżych rozstępów...nie mam na brzuchu ani na cyckach ani 1 rozstępu...a mam skłonnosci genetyczne bo cała dupa od małolata ozdobiona...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mowie wam ze w sobote tydzien temu mialam ta impreze rodzinna wiec mnie cala rodzina widziala, i wczoraj bylam u dwoch osob z rodziny (u rodziny G a potem u mojej mamy) i obie osoby powiedzily ze przez ten tydzien mega mi brzuch opadl... same z siebie zauwazyly. Zaraz wrzuce do tamtego posta brzuchol z niedzieli poprzedniej...

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki, jak na spowiedzi proszę, która, w tym tygodniu przyjmuje Aleksis i kiedy sika na dwukreskowo?

    Póki co tylko wtorek pozajmowany na USG Zuzowe i Alowe :)

    lauda. lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Ciri...troche po nie wczasnie ale ja w ciąży smarowałam sie litrami najzwyklejszej dzieciecej oliwki,a po porodzie krem/zajebiaszczy jest/NOSCAR na blizny w miejscach świeżych rozstępów...nie mam na brzuchu ani na cyckach ani 1 rozstępu...a mam skłonnosci genetyczne bo cała dupa od małolata ozdobiona...
    Ja tez sie smarowalam oliwka wlasnie ale u mnie w pewnym momenciej bylo 6,5kg na miesiac wiec nie wytrzymala skora niestety... ;/ale jak na takie tydzie to i tak jest baaardzo ladne. a to wszystko przez to ze ta wode tak zatrzymywalam.



    Edit: Dodalam zdjecie z 31 stycznia do poprzedniego posta to widac ze wyglada inaczej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 22:18

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri...to sa juz godziny...nie dni ani miesiace...he...najlepszego...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej szykuje się na Ridza bo tydz temu nie było pęcherzyków dominujących, chyba że w ciągu 6 dni po wizycie u gin dojrzał jakiś. Dlatego muszę obserwować temperaturę bo zastanawiam się czy brać lutke w tym miesiącu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Ciri...to sa juz godziny...nie dni ani miesiace...he...najlepszego...
    podobno brzuch to i miesiac przed porodem moze pojsc w dol wiec ja bym jeszcze sie tak nie nastawiala ze to juz :P

    Edit: Odrobina trzymam kciuki za najlepsze dla Ciebie wyjscie, jesli chcesz szybkiego Ridza zeby zaczac nowy cykl to za to trzymam, jesli wolisz pozna owulacje ale owulacje to mam nadzieje ze ta dzisiejsza temperatura to zapowiedz szczytow:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 22:27

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a37f8fa4.jpg

    nick nieaktualny, pepsunieczka, Blondik, WiedźmaMaKota, nick nieaktualny, emaj, Katarzyna87, kattalinna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 1614 1615 1616 1617 1618 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ