Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 13 lutego 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobie ..CYTRYNKO..czekam...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 13 lutego 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Maczku, z tymi cyckami to się raduj, bo im większe za młodu, tym dłuższe na starość. U mnie F/G bez ciążowego podbijania. Strach myśleć, co będzie później ;)

    Hahahaha :D Właśnie się boję, że jak już wrócą do swego normalnego rozmiaru, to się będą nadawać do zarzucania na plecy :P

    Mama mnie ostatnio "pocieszyła", że na początku karmienia ssaka się robią duże, ale szybko wracają do rozmiaru sprzed cionszy, mimo że nadal służą za stołówkę, a po jakichś dwóch latach od porodu wracają do normy i przestają być jak dwa flaki.

    Tylko dwa lata zarzucania na plecy <3 :D


    EDIT: Ostatnio było dużo napaści wrednego Ridża. Przeszłam się po Waszych wykresach ze świeżym glutkiem.
    Czy ktoś nie dostał i życzy sobie tego sympatycznego jegomościa pod swymi kropkami?
    greenslime.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 18:52

    nick nieaktualny, kattalinna lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Aleksis przesadza! Gra na moich jajkach jak na perkusji ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    No Aleksis przesadza! Gra na moich jajkach jak na perkusji ;)
    Faktycznie coś jej się pochrzaniło.
    Zawsze mnie rypią jajniki na owulkę, a tym razem bardzo spokojnie.
    Na Ciebie przeszło. Oby tylko z odpowiednim efektem ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    tak zrobie ..CYTRYNKO..czekam...
    Poszlo. Wyslalam dwa przepisy. Na czysto zakwasowy i zakwasowo-drozdzowy

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytryna, dawaj przepisy na forum, nooo!

    Maczek lubi tę wiadomość

    age.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez poprosze o te przepisy :)

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 13 lutego 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Cytryna, dawaj przepisy na forum, nooo!

    Taaaak. Jem gluten, ale lubię gryczane chlebki, więc też poproszę :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę ten przepis :)
    Wrzuć nam plis :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cionrza robi ze mnie wariatkę, obejrzałam dziś "Matyldę" :D a teraz zasiadam do "Walentynek" na tvn :D

    Blondik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja potrzebuje kop w dupe zeby LwD wlaczyc...

    Dobija mnie samopoczucie spac mi sie chce caly czas a oczy mam jak zombi a cisnienke wysokie i caly czas mi duszno...

    Oznak zblizakacego sie porodu doszukuje sie wszedzie...

    Teraz czytam i rozkminiam

    Kopnijcie mnie na przywolanie do porzadku!

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 sposob
    Szklanka zakwasu gryczanego, 400g mąki gryczanej, 2 szklanki wody gazowanej, 2 łyżki mielonego siemienia lnianego i 2 łyżki calego siemienia lnianego, sól ok. Łyżeczki. Pestki na wierzch.

    2 sposob
    Szklanka zakwasu. 385g mąki gryczanej, 2 łyżki zmielonych na mąkę pestek dyni, 2 łyżki mielonego siemienia lnianego, 2 szklanki ciepłej, ale nie goracej wody w której rozpuscilam dużą łyżkę drożdży suszonych. Garsc pestek dyni do srodka i na posypke dynia i len.

    W obu przypadkach sposob wyrabiania podobny. Mieszamy wszystko razem. Przerzucamy do foremki wyslanej papierem do pieczenia. Odstawiamy w cieple miejsce na 4h do wyrosniecia (drozdzowy moze rosnac krocej). Po tym czasie pieczemy.
    W rozgrzanym piekarniku. Najpierw 15 minut w 230°, potem 20 minut w 200°, a potem 25 minut w 180°. Chleb po tym czasie wyciagamy z pieca wyciagamy z blaszki i opukujemy od dolu. Jak słychać głuche dudnienie to jest ok. Jak nie to wstawiamy jeszcze na 10minut do pieca. Trzeba to zrobic szybko i sprawnie choc sprawa dotykania goracego chleba wcale nie jest taka prosta.


    Macie. Na zdrowie

    kattalinna, pepsunieczka, aleala, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ode mnie masz kopa
    Kop
    Kop
    Kop
    Nie doszukuj sie oznak na siłę tego nie przeoczysz. Jak przyjdzie czas nie pomylisz tego z niczym. Walnij sobie ze dwie melisy, przewietrz sypialnie i spróbuj zasnąć.

    nick nieaktualny, Blondik lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    1 sposob
    Szklanka zakwasu gryczanego, 400g mąki gryczanej, 2 szklanki wody gazowanej, 2 łyżki mielonego siemienia lnianego i 2 łyżki calego siemienia lnianego, sól ok. Łyżeczki. Pestki na wierzch.

    2 sposob
    Szklanka zakwasu. 385g mąki gryczanej, 2 łyżki zmielonych na mąkę pestek dyni, 2 łyżki mielonego siemienia lnianego, 2 szklanki ciepłej, ale nie goracej wody w której rozpuscilam dużą łyżkę drożdży suszonych. Garsc pestek dyni do srodka i na posypke dynia i len.

    W obu przypadkach sposob wyrabiania podobny. Mieszamy wszystko razem. Przerzucamy do foremki wyslanej papierem do pieczenia. Odstawiamy w cieple miejsce na 4h do wyrosniecia (drozdzowy moze rosnac krocej). Po tym czasie pieczemy.
    W rozgrzanym piekarniku. Najpierw 15 minut w 230°, potem 20 minut w 200°, a potem 25 minut w 180°. Chleb po tym czasie wyciagamy z pieca wyciagamy z blaszki i opukujemy od dolu. Jak słychać głuche dudnienie to jest ok. Jak nie to wstawiamy jeszcze na 10minut do pieca. Trzeba to zrobic szybko i sprawnie choc sprawa dotykania goracego chleba wcale nie jest taka prosta.


    Macie. Na zdrowie

    podoba mi się :) na bezglutenie mi nie zależy, da radę więc z żytnim zakwasem?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Ciri ode mnie masz kopa
    Kop
    Kop
    Kop
    Nie doszukuj sie oznak na siłę tego nie przeoczysz. Jak przyjdzie czas nie pomylisz tego z niczym. Walnij sobie ze dwie melisy, przewietrz sypialnie i spróbuj zasnąć.
    Wez ja tylko bym spala... ;p
    A wietrzyc juz nie moge bo chlop krzyczy ze wyziebiam mieszkanie ;D
    A tak serio dzieki ;) i nie doszukuje sie takich objawow ze to juz tylko ze to za tydzie. Tz dlugoterminowych ;p

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka. ..:*

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja to za bardzo nie umiem, ale może Czak Noris by Ci nakopał?

    2013-03-10-BruceLeevsChuckNorrisDolphinVsKidgtfunnyjunkcomfunnygifs13529DolphinVsKid_1626ba_4035381.gif


    Mam 6dc i rozciągliwe bagno. Co się porobiło...

    zHgUcCN.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 21:31

    Maczek, nick nieaktualny, Morwa lubią tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej co to z tymi Waszymi cyklami sie dzieje? Czyzby organizm szykowal sie na najdluzszy cykl życia zakonczpny porodem? :D

    zwei_kresken, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki...
    Mam plan na odmładzanie....jak da się coś zrobić. ..he..wybrałam ostrzykniecie osocze bogatoplytkowym...co myślicie? ...
    Ps.Stelaż pytongowy...nie bawiem malz .młodszy o 8 lat...także ten tego ..wiecie...

    Edit piesze na tablecie i cuda wypisalam . .sorry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 21:37

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....zazdroszczę rozciagliwego bagna bo ja go nie mam...jak jest to nie rozciagliwy...ohhh ...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
‹‹ 1643 1644 1645 1646 1647 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ