Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 17 lutego 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, punkt za spostrzegawczość :)

    A propos punktów. Uzbierałam 12 w dni. Idę na rekord ;)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 17 lutego 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz przy chorobie i po wyrwaniy zęba brałam na przemiennie apap i ibuprofen. Lekarka na pogotowiu powiedziała że można brać ibuprofen. Dominikowi nic po tym nie było.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubie za info nie za bol ;p

    Yousse to co przegapilam taka strone to Liwia do 1999 bedzie czekac ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Ja teraz przy chorobie i po wyrwaniy zęba brałam na przemiennie apap i ibuprofen. Lekarka na pogotowiu powiedziała że można brać ibuprofen. Dominikowi nic po tym nie było.
    Ja akurat teraz mam odwrotnie - robie wszystko, zeby odstawic ibuprom. Przerzucilam sie na paracetamol. Ibuprom ponoc owulke moze hamowac, wiec nie strzelam sobie w kolano. W ciazy chyba tez bede sie starala do niego nie wracac. Chociaz pewnie i jedno i drugie to taki sam syf. W kazdym razie chcialabym zostawic suple na glowe (fajnie brzmi), bo faktycznie po nich troche opanowalam migreny. A jak nie ma migreny, to odpada problem przeciwbolowych.

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, przy naszej płodności wątkowej będzie to szybciej niż myślisz :)

    A ja jestem dziś szczęśliwym człowiekiem bo nic nie boli, tylko lekko ćmi ;)

    Maczek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kattalinna, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee, i takie wiesci lubie :D


    Zakupilam wczoraj siedmiowodny siarczan magnezu, czyli sol epsom.
    Ktos cos na ten temat podpowie? ;)

    W ogole odkrylam skarbnice kosmetykow z Polski :D Jestem wniebowzieta!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha jam Wiedźmowy Flakonik :)
    Jestem idealna, moje życie jest idealne, moje conversy są idealne :p

    W ciąży nie wolno głaskać brzucha. Na ginekologii leżałam z dwoma dziewczynami z twardnieniem brzucha. Jedna w 15tc, druga w 20tc.
    Swoją drogą taki maluszek w brzuchu nie lubi głaskania, woli jak jest ręka przełożona, bo czuje ciepło w jednym miejscu:)

    Lauda u mnie nie było religijnie w domu. Post nie ograniczał w niczym.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee super! Zdecydowanie dobrze slyszec takie rzeczy ;D i by nie wrocil bol ;D

    Impresja to wiemy na co manatek wydasz w najblizszym czasie ;)

    A ja bym wiele dala za dobry masaz. Mama i ja jestesmy po szkole masazu ale jakos nie mam jak z nia sie umowic na jakis masazyk a tak by mi sie przydal!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się wlanrlam na telefonis, wlazłam na grudniowy wątek i polubiłam jakiś post o cyckach... Boszzz...
    Rafaello z kaszy jaglanej i mus czekoladowy z tejże. Mam chcice.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzmy, kogo przeoczylam w wysylaniu zaproszen?
    Jakos nie lubie miec wykresu ogolnie dostepnego, bo nakretki na kazdym kroku wtedy.


    Z tym glaskaniem, to tez znalam wersje, zeby od poczatku ciazy tego unikac ze wzgledu na ryzyko skurczy i przedwczesnego porodu. Ale na koncowce? Mysle, ze poloznej moglo chodzic o samo ktg i okres okolo niego. Zeby nie glaskac, bo zaklamuje wynik taka stymulacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Się wlanrlam na telefonis, wlazłam na grudniowy wątek i polubiłam jakiś post o cyckach... Boszzz...
    Rafaello z kaszy jaglanej i mus czekoladowy z tejże. Mam chcice.
    Na ten grudniowy z ovu?
    Co to jest litania jakie Wiedzmy sa wredne? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra nie wazne ;p bede robic jal do tej pory zreszta teraz chcemy na wyploszyc wiec wszystkie chwyty dozwolone ;D

    Impresja to juz bylo po badaniach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Się wlanrlam na telefonis, wlazłam na grudniowy wątek i polubiłam jakiś post o cyckach... Boszzz...
    Rafaello z kaszy jaglanej i mus czekoladowy z tejże. Mam chcice.
    O to teraz bedziesz juz na bierzaco ;D wyskakiwac beda Ci wszystkie gluuuupoty ;p wspolczuje

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam do domu. Odpuscilam sobie basen. Ale poszlam na sauny. I ni cholery. W suchej nie dalam rady wysiedziec. Poszlam do mokrej i to samo. Czy to od choroby?

    Teraz zabieram sie za gotowanir. Bo mma brokula i kalafiora do zuzycia. I fasolke zielona.

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to? Nieee, ja tylko wlazłam przez omylke, a nic nie klikalam żeby mi się coś pojawiało. Nie mam opcji powiadomień.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja też właśnie gotuje, zupę z brukselką <3
    mam wrażenie, ze tylko ja i Cytrynka w garach siedziemy, reszta na jakimś forum pewnie :P

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83, mam wymowke - roznica czasu.
    Wpadam w gary, jak Wy sie do spania zbieracie.
    I bede sie trzymac tej wersji ;)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda w ostatnio przegladanych bedzie sie wyswietlac ;p ja kiedys cos tez polubilam i caly watek mi sie pojawia teraz w ostatnio przegladanych i zaburza mi moje wonteczko ktore lubie

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Na ten grudniowy z ovu?
    Co to jest litania jakie Wiedzmy sa wredne? ;)


    Litania? Gdzie?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja nie pracuje poza prowadzeniem wlasnej firmy wiec tez mam wymowke ;p gotuje jak wy pracujecie ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1663 1664 1665 1666 1667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ