Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co? Do pelni szczescia z pizza. Brakuje mi jednej rzeczy... Piwa...

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegające dziecię to nic...
    Doszłam do wniosku, że na "mamusię" i wózakrę się zupełnie nie nadaję ;)
    A wniosek ten po "rozmowie" z tesciową, która opowiada mi historię jak to "kierowca kazał wysiąść z autobusu kobiecie z malutkim dzieckiem w wózku, bo ta zmieniała mu pieluszkę z kupką."
    Mój komentarz: i dobrze! Na zbity dziób bym ja wywalila. Co za wariatka zmienia obesrane, śmierdolące pampersy w busie. Jako pasażer byłabym oburzona.
    Rekacja teściowej: no weź mnie nie denerwuj...

    Buehhehhehe moja "mamusia" jest emerytowaną wózakrą.
    KURTYNA.

    zwei_kresken, aleala, Maczek, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Impra, wyśl no fote tego Twojego patola, może co dopatrzymy
    http://iv.pl/images/51534038773090984467_thumb.jpg
    Ten pasek z jedną kreską niby jest bardziej czuły. Ten z dwoma (dodatkowo kontrolna) ma mniejszą czułość. Obie moje kreski są takie same i zastanawiam się czy to nie LH czasem daje takie kreski. Generalnie niebieskie testy lubią mi wychodzić jako bladziochy O.o

    Wyświetla się "not pregnant", więc negatyw i to jest negatyw. Nie kumam tylko zasady działania tych testów.
    A tak u innych to wygląda:
    http://iv.pl/images/22611081824619220639.jpg

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra a wezze skocz po jakis jeszcze jeden inny. I zrob z porannego sika. A jak masz jakiegos proga to zapodaj sobie co by te plamienia ustaly.

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Konkurs haiku?
    Wierzba ponure nad jeziorem kładzie cienie.

    Wiatr zachodni żagle marszczy białe.

    Edit: nie. Jednak nie. Zniknęło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:20

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O co chodzi z tymi testami? Wszedzie sa po dwie kreski a ma jednym pisze ciąża.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana 22. 02. o 22.20 - a dwójka to boża liczba, para, mama i dziecko. Przepowiadam Wam nagły wysyp ciąż!

    Edit: ofkors poprzednia wiadomość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:22

    nick nieaktualny, Morwa, aleala lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda niezle ;D ja bym tez w autobusie tego nie zrobiala ale wkurza mnie ze matke pieluche zmieniajaca wyrzuca z autobusu a smierdzacego beja juz nie bo przeciez to jest pasazer wiec idac tym tropem matki z pielucha tez nie mial prawa wyprosic...

    Blondik lubi tę wiadomość

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra, weź se kup w drugstorze normalny test, a nie te wynalazki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zmiany pieluchy...nigdy nie mów nigdy :) ja jestem skłonna brać pod uwagę, że może bym to musiała zrobić :) heh :) ale chyba bym raczej wysiadła z busa :)

    muszę się doedukować co to jest haiku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:24

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! A powyższa 22.02. o 22.22!!! Będą ciąże, będą porody!

    Edit: Blondik - jakby Żaba mi się obesrała będąc w wózek zapakowana, w drodze do lub z domu, podczas jazdy autobusem, to nie tykałabym tego smrodu do momentu wyjścia z busa. Koniec. A w sytuacji dramtycznego gówna, wysiadłabym wczesniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:27

    zwei_kresken, Blondik, Morwa, Maczek, aleala, pepsunieczka, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Wiadomość wyedytowana 22. 02. o 22.20 - a dwójka to boża liczba, para, mama i dziecko. Przepowiadam Wam nagły wysyp ciąż!

    Edit: ofkors poprzednia wiadomość
    Dzis pelnia mialam rodzic i dupa ;p

    Ale cianszuni zycze wszystkim pokolei a najlepiej razem ;)

    Blondik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Impra a wezze skocz po jakis jeszcze jeden inny. I zrob z porannego sika. A jak masz jakiegos proga to zapodaj sobie co by te plamienia ustaly.
    Ja nawet nie plamię.
    Wczoraj tylko puściła mi się krew, zamiast z nosa, to z pipki. Bez ostrzeżenia.
    A dzisiaj ok.
    Z domu się nie ruszam, bom chora.
    Jutro na zajęcia muszę jechać, to może skoczę do marketu lub apteki.
    I dopiero jakby Ridż nie przyszedł w terminie, to zatestuje.
    Choć mówię Wam, że przyjdzie idealnie o czasie.
    Zła jestem na siebie, że ten test zrobiłam.
    I tak to niczego nie zmieni.

    Edit: Blondik, na drugiej fotce jest otworzony test digital. Każdy z drugiej fotki to pozytyw, a te paski poniżej, to różne etapy ciąży. Te testy pokazują wynik negatywny (jak u mnie) lub pozytywny plus określenie tc: 1-2, 2-3, 3+

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:30

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Egzamin oblany :( 1,5 godziny czekania (ja w domu znosząca jajo) i oblał na łuku... Taka ulewa była, że nic nie widział. A łuki z zamkniętymi oczami robi...

    age.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dzis pelnia mialam rodzic i dupa ;p

    Ale cianszuni zycze wszystkim pokolei a najlepiej razem ;)

    Masz jeszcze półtorej godziny. Wyrobisz się. Ródź! :P

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, szkoda :(
    Pierwsze podejście?
    Następne będziecie oblewać już na bank! :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra ja to widze troche inaczej. Krew poszla bo dziedzic ugryzl nie tam gdzie trzeba. W okresie wgryzania sie jest tez zmniejszona odpornosc. Co rowniez pokrywa sie z Twoimi objawami. Do tego zauwazylam dzisiaj po Twoich postach ze masz zmienne nastroje (raz sie usmiechasz raz idziesz sobie smecic). Kolejny objaw. Jakbym byla of dalabym Ci dzisiaj z 10 pkt. ;D

    lauda., zwei_kresken, kattalinna, Morwa, aleala, Maczek, pepsunieczka, Blondik, Katarzyna87, WiedźmaMaKota, JoHanna lubią tę wiadomość

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra, ode mnie masz 100 punktów, rozbiłaś bank.
    Niestety od Zbyszka tylko mocna siódemka.
    k7k0534_1690231.jpg

    kattalinna, Morwa, nick nieaktualny, Blondik, Katarzyna87, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Katta, szkoda :(
    Pierwsze podejście?
    Następne będziecie oblewać już na bank! :)
    Tak, pierwsze. Też mu tłumaczę, że następnym zda :) najgorsze jest to, że ta ulewa to był moment. Oczywiście gdyby egzamin zaczął się o czasie to wtedy nic nie padało...

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa, nakręcajcie mnie jeszcze...
    Zepsułam sobie święto. Zestresowałam stelaża. Na samą siebie jestem wściekła, że w ogóle tykałam ten test. Jak już myślałam, że mi plamienia w lutealnej przeszły, to teraz zaczynam mieć nagłe krwawienia. Mam dosyć lekarzy. Chciałam od nich uciec, a teraz oczywiście mam powody, żeby przegląd robić. Do bani to wszystko.

    Ale i tak najgorsze jest to spojrzenie stelaża. Miał nadzieję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:46

‹‹ 1704 1705 1706 1707 1708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ