Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 28 lutego 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, pokaż Liwię z kotem albo kota z Liwią :)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie zrobiłam zdjecia. Ale jeszcze będzie okazja. ;p

    Podobno teraz różne dawki tych zastrzyki sa dzis mi polozna mowila dlatego musieli ta dawke sciadnac z drugiego konca miasta.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri fajnie, że już w domu:) czekamy na zdjęcie:)

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    No następna ;-) Najpierw Zwei chciała mi wcisnąć Ridża a teraz ty no kurczę za co wy mnie tak nie lubicie :-(
    To Blondik chce Hamerykańską mende a nie ja. Mnie jest bez niego dobrze.

    Sorry, oczywiście miało być Blondik, już poprawiam :)
    Bo też obydwie musicie być na tą sama literę :P

    Ciri
    super, że już w domu. Zawsze to lepiej niż chociażby w najlepszym szpitalu :)

    U mnie koty mało nie dostały zawału jak przyjechaliśmy z Młodym - szczególnie jak zaczął płakać, ale teraz jest ok, a ta średnia to się nim opiekuje, rusza zabawkami na macie, zagląda do łóżeczka i zawsze przychodzi gdy płacze sprawdzić dlaczego. No chyba że Młody ryczy jak opętany, to zwiewają jak najdalej :P


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 21:44

    Yousee, Basik122, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tutaj gadacie o żarciu, że dzisiaj ambitnie pojechałam. Zatem szef kuchni poleca:
    - zupa minestrone,
    - grillowana pierś kurczaka z sosem pieczarkowo-śmietanowym z tymiankiem (pozdro, Lauda ;) ),
    - pieczone ziemniaki ze świeżym koperkiem,
    - zielona fasolka szparagowa.

    Marzy mi się chicken Marsala. Ten winny sos jest obłędny! Szukam przepisu ;)

    lauda., Blondik lubią tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 29 lutego 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sięz rana z bólem gałdra i katarem, żyć nie umierać :-( Z lepsiejszych wiadomości Dominisiowi się polepsza. Nie ma już świszczącego oddechu został tylko kaszelek i marudzenie.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 29 lutego 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29! ZATEM ŚMIEJMY SIĘ ;)

    1gawecj.gif

    aleala, Morwa, nick nieaktualny, kattalinna, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hhqkq.jpg

    Morwa, nick nieaktualny, kattalinna, JoHanna, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziurasls.gif

    Morwa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Katarzyna87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pewnej rodzince był taki zwyczaj, że rodzice co dwa, trzy dni wyjeżdżali do znajomych na noc, więc jedyny syn miał całą chatę wolną przez cały wieczór i noc.
    Więc skwapliwie z tego korzystał sprowadzając sobie swoją dziewczynę i razem "figlowali" korzystając z nieobecności starszych.
    Aż pewnego pięknego dnia znajomych nie było w domu i rodzice z kwitkiem wrócili z powrotem. W domu przyłapali młodych (jak ktoś to ładnie ujął) "in flagranti".
    Chłopak przyłapany na "gorącym" uczynku pomyślał sobie:
    - O, cholera, mam za niedługo maturę, miałem dostać samochód, uważali mnie za takiego porządnego, a tu co? A trudno.
    Dziewczyna sobie myśli:
    - Aj, miało być fajnie, miał mnie przedstawić rodzicom, miało być miło, kolacja itp., a tu mnie jak ostatnią k*****ę poznali.
    Ojciec sobie myśli:
    - Moja krew! Dobrze synku, dobrze, całkiem niezła dupcia!
    A serce matki:
    - Jak ta zdzira nogi trzyma! Przecież mu niewygodnie!


    uheheuheee serce matki!

    Cytrynka_, aleala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3347.jpg


    Dzień dobry. Witam z pysznym białym serem z domowego wyrobu z dżemem ananasowym ;)

    lauda., JoHanna, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gościu mówi do laski: "chodź, skoczymy za róg, zrobisz mi laskę i będzie miło..."
    -Nie, nie chcę. Spuścisz mi się do buzi, a ja tego nie lubię.
    -Nic takiego nie będzie. Wyjmę go wcześniej i spuszczę się gdzie indziej.
    -No dobra, niech będzie.
    No i poszli za róg, ona zrobiła mu laskę, było miło, ale spuścił jej się do buzi. Ona zdenerwowana mówi:
    -Widzisz jaki jesteś? zrobiłam Ci laskę, pod warunkiem, że mi się nie spuścisz do buzi, a Ty co?!
    -Oj tam, oj tam....

    Cytrynka_, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani w szkole kazała narysować dzieciom coś, co kojarzy im się z jakimś utworem Beethovena.
    Ania narysowała księżyc.
    - A z czym Ci się kojarzy ten księżyc? Pyta nauczycielka.
    - Z Sonatą Księżycową proszę Pani. - Odpowiada Ania.
    Kasia narysowała kwiatki i słoneczko.
    - A to z czym Ci się kojarzy Kasiu?
    - Z Sonatą Wiosenną proszę Pani.
    - Bardzo dobrze Kasiu, mówi Pani nauczycielka. A Ty Jasiu, pokaż co narysowałeś.
    Pani patrzy na kartkę Jasia a tam narysowany wielki ku*as.
    - Co to ma być? Pyta oburzona nauczycielka. To Ci się kojarzy z utworem Beethovena?
    - Tak. Odpowiada zadowolony Jaś.
    - Niby z jakim? - Pyta nauczycielka.
    - Dla Elizy proszę Pani. Dla Elizy.



    Dzień dobry Wiedźmy!!!

    Cytrynka_, Blondik, Morwa, nick nieaktualny, kattalinna, lauda., nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello. Ja sie dzisiaj nie wpisuję w nastrój więc życzę udanej imprezy i ide sie zaszyć w ciemnym kąciku

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa, poprostu gorszy nastrój czy cos się stalo?

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa, coś się stało?
    Nam tez dzień zacżął się kiepsko. Mała zrobiła sie fioletowa w czasie inhalacji i tak jakby nie umiała złapać oddechu. Strasznie potem plakała. Te inhalacje to tortury normalnie :(

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Baronowa, poprostu gorszy nastrój czy cos się stalo?
    Nic sie nie dzieje ;). Wrócę jak opanuję emocje

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik, gdzies kiedys czytałam, że takie kilkumiesięczne maluszki mają odruch "obrony" jak im się jakiś zapach/ maseczka na usta/ co kolwiek innego nie podoba to wstrzymuja oddech. dlatego czasem lepiej gdy dziecko przy inchalacji placze, bo przynajmiej wiadomo ze oddycha

    Blondik lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mimo wszystko mam dobry nastrój ,mimo bieli vizira na teście , bo nadal mam szansę poprawić statystyki Kattalinne - jak mnie w miarę szybko (przed przyjściem Ridża) przerzucić na koniec miesiąca. Wiedziałam już wcześniej ,że nic z tego nie będzie ,więc się tym ani trochę nie przejęłam ;) od dzisiaj nie ma też sensu wpisywanie temperatury, bo mnie coś bierze (już zaczęło mnie gardło boleć, a dzisiaj skok temperatury z 37.04 na 37.21 w wadżajnie :p )

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w nocy tak bylo:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e30341848ccc.jpg

    Na poczatku bardzo sie bronilam zeby nie wchodzila ale z drugiej strony musiala poznac dziecko i jak zaczyna Liwia plakac to kot od razu wstawal i lecial do nas. Jestem w szoku!

    I po jednej nocy jestem o wiele spokojniejsza.

    Konczymy temat dzieciwy ide czytac o waszej imprezie ;D

    Maczek, aleala, Morwa, Blondik, WiedźmaMaKota, marzusiax, JoHanna, nick nieaktualny, lauda., nick nieaktualny, Emma80, Katarzyna87, nick nieaktualny, kattalinna, ktosiowa lubią tę wiadomość

‹‹ 1737 1738 1739 1740 1741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ