Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helołłłł Wiedźmy ;)
    Ale mam super humor ;) od rana coś się dzieje, trochę ćwiczeń bo w maju muszę jakoś wygladac. A do tego w Szkocji dziś prawdziwą wiosna!
    Pozdrawiamy ;)

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johhana ogromny człek z Twego dziedzica :D:D
    ten rozmiar poszwy to tylko krawcowa kochana...

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27197

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna super wieści :) toż to wielki mały człowieczek :)

    JoHanna lubi tę wiadomość

    preg.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A JoHanna ale już masz dużego człowieka w sobie :D
    Ala czyli jeansy idą do szafy? Ciazowki są super. Poluj na używane :)

    JoHanna lubi tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiedźmaMaKota wrote:
    Helołłłł Wiedźmy ;)
    Ale mam super humor ;) od rana coś się dzieje, trochę ćwiczeń bo w maju muszę jakoś wygladac. A do tego w Szkocji dziś prawdziwą wiosna!
    Pozdrawiamy ;)
    Mnie czekają dwa wesela jedno 2 kwietnia a drugie 13 maja a ostatnio przez chorobę Dudusia więcej siedze niz sie ruszam i dupencja urosła 2cm w obwodzie.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma oj tak. Wiosna zdecydowanie. I to juz ktorys dzien. Ale niestety smutne wiesci mam. W tym tygodniu maja deszcze wrocic.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktora mi powrozy z mojej jednej kropki na wykresie? Od kilku dni sie przymierzam na termometr. I dopiero dzis o tym rano pamietalam.

  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiedźma, jeszcze ze dwie pary sie nadadzą :D:D a poza tym wiosna idzie więc zamiast jeansów będą kiecki :D

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 7 marca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc. Chyba faktycznie amazon lub ebay :) Sprawdziłam i to jest king size comfort :D
    Mam pytanie: Gdzie jest Emaj?? Dawno się nie odzywała...

    Edit: Ala, Tadzik - spóźnione życzenia, najlepszego!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 16:06

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 marca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna tu sie ogolnie ostatnio slaby ruch zrobil. Dziewczyny pracuja az para uszami wychodzi ;p

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 7 marca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka wiem i to już mnie tak nie cieszy ale staram się o tym nie myśleć i zachwycał się dzisiejszym dniem.

    Ala sukienki są fajne ;) i ja jeszcze zainwestowała w tuniki i legginsy bo tutaj czasem w sukience za zimno było ;)

    Mała Wiedźma na chwilę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2016, 18:26

    nick nieaktualny, Morwa, Cytrynka_, JoHanna, nick nieaktualny, Maczek, nick nieaktualny, Basik122, kattalinna, aleala, emaj, pepsunieczka, Blondik, Katarzyna87, lauda., ktosiowa, zwei_kresken, myshka84, marzusiax lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 7 marca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    Dzięki za pomoc. Chyba faktycznie amazon lub ebay :) Sprawdziłam i to jest king size comfort :D
    Mam pytanie: Gdzie jest Emaj?? Dawno się nie odzywała...

    Edit: Ala, Tadzik - spóźnione życzenia, najlepszego!!
    możesz spróbować na koldra.pl - poza wyborem rozmiarów mają opcję "rozmiar na życzenie" :)

    edit: ale ze mnie czajnik, miałam najpierw pogratulować Człowieka :D a w końcu o kołdrze napisałam ;) gratki przeogromne :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 16:40

    JoHanna lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wielki człowiek ;) moja na usg prenatalnym miala 66mm i sie zachwycalam ze taka mala a ma już wszystko co potrzebne ;D

    Wiedzma jaka super Hania! Aaaale slodziaki ;)

    Edit: chciałam wam najfajniejsze wrzucić zdjecie ale tatus Liwii sie na nie słodko zalapal wiec dam wam inne. ;D

    U mamy na cycu najlepiej.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/23b68624a729.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 16:53

    Morwa, Maczek, WiedźmaMaKota, JoHanna, kattalinna, aleala, emaj, pepsunieczka, Blondik, Katarzyna87, lauda., ktosiowa, zwei_kresken, myshka84, marzusiax lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala wiedzma jest cudna. I zabki widac ;D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27197

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne te wasze dzieciątka :) przypominam ,że jak chcecie popatrzeć na jeszcze jedno zdjęcie to te ,które dzisiaj nie głosowały na Laudową Żabcie Małgosie niechaj oddają głosy :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, lauda. lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietamy ;D

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie jaki kwiatek znalazlam w internetach.
    Quote:
    KOBIETA , 32 LATA ,
    Mam taki problem. 12 testów negatywnych , na Usg nie ma ciąży (z moich wyliczeń to był7 tydzień) i beta Hcg ujemne.miesiączka trwająca 9 dni , 2 krwawienia w 7 dniowej przerwie wczoraj właśnie skończył się okres dzisiaj zrobiłam test i wyszedł chyba pozytywny bo druga kreska mało widoczna i krzywa. Stosunek 9 lutego z prezerwatywą bez wytrysku. Ta ostatnia miesiączka bardziej obfita. Czy jest to ciąża co mi jest?

    WiedźmaMaKota, Basik122 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahahahaha. Jeszcze powinno byc ze dziewica i czeka na Jezusa. (Sorry za religijne porownanie ale pierwsze co mi przyszlo do glowy)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mialam podobne skojarzenie. Seks w gumce bez wytrysku i ona sie jeszcze zastanawia czy to ciaza. I to w wieku 32 lat. No co jak co. Ale jakies podstawy powinna w tym wieku miec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna mały wielki człowiek <3 super wiadomości :)

    Wiedźma, Ciri śliczne te wasze panny :)

    JoHanna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1764 1765 1766 1767 1768 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ