Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dziewczyny ;)

    Kacha Hania wczoraj miała Focha na spanie...

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Zapomniałam, że Twój nie jest Polakiem. To może Patryk, Robert , Krystian , Sylwester ?
    A no wlasnie. Te co wymienilas nie wystepuja w sorani (a tym jezykiem sie sugerowac musze). I u niego jednym z popularniejszych imion meskich jest Halo. I nawet mi sie podoba. Ale potem bede do dziecka dzwonic i Halo Halo? Jak moj do brata? A zadne Muhammedy i im podobne nie wchodza w gre.
    Dla dziewczynki mam Anie. Bo wystepuje w kazdym jezyku.

    Odrobina. Nie nazwe corki Paula. Sorry. Imie ladne. Ale ja mam dluzsza wersje i nijak to mi nie pasuje.

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźmy, 100 lat wam życzę! I wspaniałych Dziedziców!

    kattalinna, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Tobie również 1000 lat Kat :*

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, Kacha, samych seksów z fajerwerkami! ;)

    ***

    Zadzwoniłam wczoraj do polskiego labu w sprawie badań z mojej listy i dla babki fT3, fT4, anty-TPO, anty-TG czy nazwy hormonów płciowych to była czarna magia... Jakbym rozmawiała z autorką postów do Bravo. Nawet nie próbowałam pytać o bardziej skomplikowane rzeczy. Już wiem, że nie mam tam czego szukać :(

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dziewczyny


    Ala dobrze, ze dopiero teraz zerkam, stres mnie ominął. Współczuję celibatu, też mam do jakiegoś bezpiecznego terminu porodu

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji urodzin nabawiłam się jakiegoś rozstroju żołądka. Stres mnie zżera przed piątkiem i nie może zrozumieć racjonalnych wyjaśnień... :/

    age.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27189

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka w takim razie nie pomogę, bo nie za bardzo nawet wiem o jakie to dokładnie imiona Ci chodzi. Te co są w podane jako semickie imionach męskich to się nadadzą ? Np Dawid ?


    Kattalinna 1000 lat i spełnienia marzeń :*

    kattalinna lubi tę wiadomość

    preg.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto Lat kobietki...

    kattalinna, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solenizantki wszystkiego najlepszego!
    Ala, kurcze koniec z odwiedzinami na IP, jakiś doktor ci wpadl w oko czy co.
    Zuu dziś mi przyszły identyczne bluzki do karmienia z allegro :)

    Maczek, kattalinna lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha, Katt najlepszego w Dniu Waszego Święta :)

    Ala proszę tam o siebie dbać i leżeć!

    Ciri mała Liwia w tym wózku to taka kruszynka :)

    Dziewczyny jestem w szpitalu, przyjęli mnie bez szemrania. Na razie wygląda to na fałszywy alarm. No ale lepiej sprawdzić co i jak niż potem bić z myślami :) Dziś było badanie plus krew, jutro badanie usg :) Trzymajcie kciuki :)

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty czemu w szpitalu?


    U mnie dzis króluje czosnek i imbir. Lubię przedszkolne bakcyle:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kachu, Katt, wszystkiego naj! Niech marzenia spełniają się automatycznie!

    Aleeee, nastraszyłaś, jakoś dociągniesz bez pytongowania do następnego usg ;) Pomyśl, że ja mam gorzej- ani cionrzy, ani seksu, przynajmniej do powrotu Małża ;D
    No dobra, nie mam źle- mogę pić Lambrusco i latać po mieszkaniu z wibratorem ;)

    Ja się na razie trzymam imienia Kleks ;) W razie czego dziecię nie będzie musiało za bardzo kombinować z pseudonimem artystycznym, tylko będzie sobie jakimś DjKlex, MC Klex, Klexemore, Kanye Klex albo Klexin Bieber.

    Morwa, WiedźmaMaKota, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kattalinna lubią tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wiedźmy wpadam na chwilę z życzeniami na dzień kobiet, urodzinowymi. Uwielbiam Wasze brzuchy i małe wiedźmiątka :)
    Niech ciąże mijają bez wizyt na IP i w szpitalach, maluchy rosną, niech wszelkie zarazki Was omijają :)
    Morwa gratuluje decyzji i rzuceniu fajek. Mi dalej nie wychodzi :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    A Ty czemu w szpitalu?
    Wczoraj dostałam skierowanie, bo mój lekarka przestraszyła się że mam twardy brzuch (mówiąc w skrócie). Dziś inny gin tego nie potwierdził, ale będą jeszcze sprawdzać :)

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit: Sorki. Podwójny wpis :/ pisze z telefonu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 21:22

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    Wczoraj dostałam skierowanie, bo mój lekarka przestraszyła się że mam twardy brzuch (mówiąc w skrócie). Dziś inny gin tego nie potwierdził, ale będą jeszcze sprawdzać :)
    Może jakiś pojedynczy skurcz. Zdarza się, macica pracuje.
    U mnie od 20 tygdonia to juz regularnie kilka razy dziennie mialam. Teraz juz kilkanaście.
    Najważniejsze zeby sprawdzili czy to straszaki czy jednak cos sie dzieje. Może wystarczy wiecej magnezu i doraźnie nospa.
    U mnie wyglada narazie ok. Ale mam leżeć i zero seksu. Byle do dociągnąć jak najdluzej

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta najlepszego!

    Zwei, <3 przekonałaś mnie, nie marudze na brak pytonga. Stelaż sie smieje ze dam mu odsapnąć :D

    zwei_kresken, kattalinna lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 9 marca 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha i Katta - serdeczne życzenia urodzinowe. :)

    Ala, ja dzisiaj się dowiedziałam, że mam mieć 4-miesięczny celibat.
    Ale utargowałam jeden miesiąc, ten który już minął od operacji, bo ginka go nie policzyła. ;) Poprzednio były 3 miesiące z hakiem, a mocniej mnie ciachali.

    Dowiedziałam się przy okazji, że wśród tej strasznej ilości zrostów najciekawszym zjawiskiem był lewy jajowód z jajnikiem - powyginane i przyrośnięte (hmm... do macicy? w każdym razie do jakichś tam wewnętrznych bebechów). Pani dr powiedziała, że była pewna, że jajowód jest niedrożny, a tu niespodzianka - podobno działa.

    Cytrynka, Abigail (tak się pisze), to biblijne imię, używała go min. jedna z żon króla Dawida. Znam ludzi (Polaków w Polsce), którzy tak dali córeczce na imię. Zdrabniają - Abi. Tak przy okazji, jest to dosyć międzynarodowe imię, występuje w wielu językach.
    Jako ciekawostkę powiem, że spotkałam się z innym niespotykanym (albo rzadko) imieniem o biblijnym pochodzeniu - Atalia. Imię dosyć ładne, ale jego nosicielka nie była zbyt miłą osóbką. Mam oczywiście na myśli nosicielkę sprzed wieków. ;)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dziwnych imion to juz spotkalam się z imieniem
    Dżony ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 1772 1773 1774 1775 1776 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ