Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu to super ze ok.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27160

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala super ,że się odezwałaś i jeszcze bardziej super ,że u was super :D

    Dzisiejsza pogoda nie nastraja optymizmem... ja chcę słońce!

    preg.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też codziennie na Żabę 2 głosy ;) a dziś poprosilam kumpele może też kliknie ;)

    Ale sobie wczoraj okrutnie obtarlam stopy :( dziś nie mogę chodzić. Myslalam, że mam tylko bąble... Ale nie mi się musiały aż krwiaki porobic :(

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wielki kot leży mi na brzuchu. To na bank cionrza.
    Zaraz wstane i kawę zrobię.
    Już kombinują jak tu wysprzatac w mieszkaniu. A powinnam leżeć robić NIC ale zrobię pranie to tego Paryża. Nie wiem jakie ubrania tam wziąć bo zimno. A miałam nadzieje ze tam cieplej niż tutaj

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa to wbijaj zamiast do Paryża to np. do Edynburga bo w Szkocji wiosną jak marzenie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 10:48

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mi to nie wyjdzie :-)

    Byle gdzie aby tylko ruszyć stąd tyłek.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27160

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia wrote:
    Mój wielki kot leży mi na brzuchu. To na bank cionrza.
    Zaraz wstane i kawę zrobię.
    Już kombinują jak tu wysprzatac w mieszkaniu. A powinnam leżeć robić NIC ale zrobię pranie to tego Paryża. Nie wiem jakie ubrania tam wziąć bo zimno. A miałam nadzieje ze tam cieplej niż tutaj
    Wszystko zależy od tego jaki kot ma detektor cionrzy wbudowany. Ja mam dwa koty, jeden jest antyspołeczny a drugi milusiński. Jak siada na brzuch antyspołeczniak to ciąża murowana , a jak ten drugi to Ridż ;)

    preg.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was Wiedźmy, widzi w swoim kotle kiedy nadejdzie wiosna?

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Wszystko zależy od tego jaki kot ma detektor cionrzy wbudowany. Ja mam dwa koty, jeden jest antyspołeczny a drugi milusiński. Jak siada na brzuch antyspołeczniak to ciąża murowana , a jak ten drugi to Ridż ;)
    czułam coś, że posiadanie dwóch kotów ma jakiś sens :)

    Morwa, nick nieaktualny, myshka84 lubią tę wiadomość

    age.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Czy ktoras z Was Wiedźmy, widzi w swoim kotle kiedy nadejdzie wiosna?
    ja widze :) wiosna nadejdzie zaraz po zimie. nie na długo jednak, bo ledwo się pojawi to przegoni ją lato ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27160

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Czy ktoras z Was Wiedźmy, widzi w swoim kotle kiedy nadejdzie wiosna?
    Już niedługo wiosna i wysyp groszków :D właśnie to rozpracowuję w swoim kotle :D popatrz ile jest groszków w nim do wzięcia dla każdej wiedźmy :)

    http://iv.pl/images/58847816754031083303.jpg

    nick nieaktualny, aleala, WiedźmaMaKota, pepsunieczka, myshka84, Blondik, nick nieaktualny, Vesper, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja widzę, Żabka 7. :)

    Dzień dobry. A wczoraj było tak ładnie...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma i Morwa jakie macie super awatarki:D

    A ja musze powiedziec ze moja corka juz wie ze tata wraca wieczorem z pracy i od godziny 17-18 jest nieznosna do momentu az tatus wroci z pracy i wezmie ja na rece! Wtedy mijaja 2 minuty i dziecko spi! A tak jest marudzenie i rozpacz jak mama ja trzyma, spac nie bede, w ostatecznosci moge zjesc ale tata jest lekiem na cale nieszczescie.

    Niech Żaba wskakuje na 1 miejsce!! :)

    WiedźmaMaKota, kattalinna, Vesper, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski. Są jakieś sposoby na opóźnienie ridza? O jakieś dwa trzy dni?
    Szyjka u mnie bardzo wysoko nieosiagalna tempa 37,1
    Cycki nadal bolą. Jest szansa ze dziać przyjdzie dopiero np niedzielę? Powrozcie mi bo nie uśmiecha mi się z korkiem super plus i okłejską najt w samolocie siedzieć :-)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27160

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój awatar w powiększeniu wygląda tak :

    http://iv.pl/images/47614359245505404556.jpg

    Klepsydra oblicza czas do Zielonej kropki na wykresie ;) no i wychodzą z niej małe węże co można przypisać intensywnemu pytongowaniu :D

    nick nieaktualny, WiedźmaMaKota, nick nieaktualny, myshka84, Blondik, kattalinna, nick nieaktualny, Vesper, JoHanna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27160

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia wrote:
    Laski. Są jakieś sposoby na opóźnienie ridza? O jakieś dwa trzy dni?
    Szyjka u mnie bardzo wysoko nieosiagalna tempa 37,1
    Cycki nadal bolą. Jest szansa ze dziać przyjdzie dopiero np niedzielę? Powrozcie mi bo nie uśmiecha mi się z korkiem super plus i okłejską najt w samolocie siedzieć :-)
    Z tego co kiedyś słyszałam to duże dawki wit c mogą opóźnić Ridża. Tak samo jak wit b6 w dużych dawkach wydłuży fazę lutealną, ale poczytaj o tym i sama zdecyduj ;)

    preg.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina. Prog nie spadnie, Ridż nie przyjdzie

    Saxa, a ten Twoj nowy pytong nie ma jakiegos szatanskiego planu na romantyczną wycieczke? Moze jakis pirscionek Ci pezybędzie :D

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa superancka ta Twoja wiedzma :) i wytlumaczenie jeszczer lepsze :P

    A teraz cos czego nie skomentuje :D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7de8a0fac591.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 12:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja nie czaje tych tatoo. Może dlatego ze nie widzę na telefonie.

    Mój chłop i pierscionek? Hmmm watpie. Ostatnio juz nawet o tym nie wspomina.mam wrażenie ze jest daleko. Wiem ze oboje mamy ogromnie trudny czas w pracy i to sie odbija na nas. Twierdzi tylko ze nawet jak go wywale to oknem wejdzie. Tylko w takim razie po ch.uj pisze z jakaś Ania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa napisy:
    Moj Ogromny Kutas nalezy tylko do mojej Natalii
    Moja Piekna Cipka nalezy tylko do mojego Dowidka

‹‹ 1791 1792 1793 1794 1795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ