Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ta sama osoba narobila nam ochoty. A dodatkowo widzialam dzis na fb od hapsa filmik z crumble. I chyba zrobie cow w tym stylu. Ale w wersji mini. Tzn w sloiczku. Zeby zjesc raz i nie kusilo wiecej

• kattalinna Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię Was :P po weselu się rozslodzilam ale nie zabrałam żadnego ciasta i teraz żałuję... Takie dobre były, z kremami i cudami ;)

zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam pościelić łóżko i... zasnęłam :P
    Ten wir całkiem mnie wypompował.
    Nie wiem, jak dopełznę na zajęcia dzisiaj.

A w temach ciążowych - zamówiłam wczoraj sporo supli dla nas.
    Znalazłam fajne witaminy dla kobiet i mężczyzn z firmy Solgar.
    Składem biją na głowę inne.
    Dla mnie: http://www.vitacost.com/solgar-female-multiple-120-tablets
    Dla Stelaża: http://www.vitacost.com/solgar-male-multiple
    No i kremik z progiem będę mieć: http://www.swansonvitamins.com/swanson-premium-wild-yam-cream-97-natural-2-fl-oz-59-ml-cream?SourceCode=INTL075U&gclid=CIPH0oqr7s0CFQ8vaQodzIUJ3g
    :)

Tym razem zamówiłam Stelażowi ubichinol zamiast zwykłego Co-Q10.
    Faktycznie lepiej się przyswaja? Macie jakieś doświadczenia?

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra, moja kuzynka, która jest farmaceutką, poleciła mi Solgar, jak szukałam jakiegoś DHA na teraz. Mówiła, że to jak z Zepterem - drogo, ale za taką jakość warto ;-)
    Aczkolwiek jednak nie kupiłam, bo cena trochę zaporowa...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 18:41

• Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komu naleśnika z jagodami
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2e66b6457d7.jpg

Maczek, ciri22, Dagn_, kattalinna, Blondik, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa! Zaslinilam telefon!

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Paolala Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa w diagnostyce jest pakiet krzepnięcia gdzie są te mutacje i itd koło 600-700zl możesz poszukać też lekarza na NFZ po drugim poronieniu możesz mieć badania za darmo razem z kariotypami ;)

Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Impra, moja kuzynka, która jest farmaceutką, poleciła mi Solgar, jak szukałam jakiegoś DHA na teraz. Mówiła, że to jak z Zepterem - drogo, ale za taką jakość warto ;-)
    Aczkolwiek jednak nie kupiłam, bo cena trochę zaporowa...
    No ja akurat w USA jestem, więc mam Solgar pod ręką.
    Wcześniej kupowałam praktycznie tylko Swansona, ale nie mam do nich zaufania.
    Problem w tym, że tutaj rynek supli jest bardzo szeroki, ale na jakość się to nie przekłada. To samo z jedzeniem. Wydaję kupę kasy na to, żeby w miarę normalnie się odżywiać. Przeraża mnie to, co jest na półkach i podejście do klientów - mają dostać, jak najmniej informacji o produkcie. Płacz i płać.

Mimo wszystko, brakuje mi płynnych odpowiedników.
    Przynajmniej wit. D z Polski i B-12 z B-complex z Solgaru mam w wersji liquid.
    Te wielkie, prasowane tabsy, to nie jest to, co lubią moje flaki, niestety.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Komu naleśnika z jagodami
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2e66b6457d7.jpg
    Ej, weź... Mnie się po nocach śnią polskie jagody :(

• ktosiowa Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH mi wzrosło do 3,57 (z 2,768 w grudniu). Tak wiem, samo TSH nic nie mówi, ale dostałam tylko tyle do zbadania. No nic zapiszę się do lekarza po dalsze skierowania.

2r7Ip1.png

jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    TSH mi wzrosło do 3,57 (z 2,768 w grudniu). Tak wiem, samo TSH nic nie mówi, ale dostałam tylko tyle do zbadania. No nic zapiszę się do lekarza po dalsze skierowania.
    Tutaj znajdziesz dobre info o tarczycy, łącznie z suplami, które warto brać i dawkami:
    http://www.alpacasquare.pl/2014/02/jak-interpretowac-wyniki-badan.html

ktosiowa lubi tę wiadomość

• ktosiowa Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Tutaj znajdziesz dobre info o tarczycy, łącznie z suplami, które warto brać i dawkami:
    http://www.alpacasquare.pl/2014/02/jak-interpretowac-wyniki-badan.html
    Dziękuję.

Miałam dupiaty dzień, wiec się muszę wam pożalić:
    1. napadł mnie Ridż
    2. zadzwoniłam zasięgnąć wiedzy o szeregówce, która mi się podoba i niestety wszystkie zarezerwowane
    3. TSH wzrosło

Jutro będzie lepiej, jutro idę na tokaja z koleżanką :)

Impresja lubi tę wiadomość

2r7Ip1.png

jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś (chyba) miałam zbadać proga i prl. Ale odpuściłam w tym cyklu bo pierwsze primo, nie jestem pewna tej owulacji, drugie primo, stwierdziłam, że po alkopodrozy badanie prolaktyny będzie bez sensu. Przy okazji mam zagwozdkę: Przed prl nie można dotykać cycków. Ok, ale jak założyć stanik? :P

Teraz siedzę w czepku na głowie z olejkiem z łopianu z czerwoną papryką na skalpie i panthenolem w piance na końcówkach :)

Ktosiowa, a może już dziś jakiś wstęp do tokaja? Po takim dniu Ci się należy <3

Impresja lubi tę wiadomość

zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię za Wasze podejście ;)

• Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ej, weź... Mnie się po nocach śnią polskie jagody :(
    Mogę się podzielić, mam ze 3 kg

WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Mogę się podzielić, mam ze 3 kg
    Zjadłabym... Borówki amerykańskie to nie to samo.
    I pierogi z jagodami ze śmietaną i masełkiem (masakrator dla moich flaków, ale co tam :P ).
    Ostatnio miałam miłą niespodziankę, bo dziewczyna Stelaża brata zrobiła mi konfiturę z borówek z małą dawką cukru, bo wie, że nie przepadam za słodkim. Dobra była. I bardzo miło mi się zrobiło, że ktoś o mnie pamięta :)

ciri22, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taka srake po borowkach dziś ( albo lazankach) ze juz mnie kakaowe oko vel dupa piecze. I bol krzyza minął. To jakup zasrany igra w kulki.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia wrote:
    A ja mam taka srake po borowkach dziś ( albo lazankach) ze juz mnie kakaowe oko vel dupa piecze. I bol krzyza minął. To jakup zasrany igra w kulki.
    Jagody działają w drugą stronę. Dlatego ich nie jem za dużo, bo się można z JaKupem na długo pokłócić ;)

U mnie taki JaKup lubi być na skurcze - i w owulkę, i w najostrzejszy dzień Ridża.
    Może jednak organizm sam sytuację rozwiąże :( Cholera, serce boli o Wasze fasole :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2016, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz się pogodzilam. Musi niezdecydowany fasol sobie iść i zrobić miejsce innemu fasolowi. Takiemu ktory chce z nami byc. Bo ten chyba zabłądził.

No to lazanki. Albo nektarynka.
    Ale nie nie.... Na pewno lazanki.

• Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2016, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos smaków dzieciństwa. Jako ze ma dziedziczka mimo braku zębów świetnie radzi sobie z jedzeniem pokarmów stałych (mięsko, makarony, ryż, szynki, ser, warzywa) postanowiłam zrobić jej leniwe (takie kluseczki) z twarożku i ziemniaków, który mi został ze śniadania. No i...dziecko zjadlo pół sztuki, jakoś jej nie podeszło, a resztę mój mąż, który z pełną buzią, mlaskając powiedział tylko coś w stylu "ałe dobłe! Mmmm Babcia tałkie łobiła, mmmm" :)

Zostały nam dzisiaj ziemniaki z obiadu, mój mąż wpada do kuchni, żebym ich nie wyrzucała i mówi, że może znów zrobimy (kocham te jego liczby mnogie na rzeczy, które robię tylko ja:) Majce leniwe. Co z tego, że ta ich nie chciała :p

ojejku, Impresja, Maczek, WiedźmaMaKota, kattalinna, ciri22, marzusiax, odrobinacheci lubią tę wiadomość

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 2213 2214 2215 2216 2217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ