X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ta sama osoba narobila nam ochoty. A dodatkowo widzialam dzis na fb od hapsa filmik z crumble. I chyba zrobie cow w tym stylu. Ale w wersji mini. Tzn w sloiczku. Zeby zjesc raz i nie kusilo wiecej

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię Was :P po weselu się rozslodzilam ale nie zabrałam żadnego ciasta i teraz żałuję... Takie dobre były, z kremami i cudami ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam pościelić łóżko i... zasnęłam :P
    Ten wir całkiem mnie wypompował.
    Nie wiem, jak dopełznę na zajęcia dzisiaj.

    A w temach ciążowych - zamówiłam wczoraj sporo supli dla nas.
    Znalazłam fajne witaminy dla kobiet i mężczyzn z firmy Solgar.
    Składem biją na głowę inne.
    Dla mnie: http://www.vitacost.com/solgar-female-multiple-120-tablets
    Dla Stelaża: http://www.vitacost.com/solgar-male-multiple
    No i kremik z progiem będę mieć: http://www.swansonvitamins.com/swanson-premium-wild-yam-cream-97-natural-2-fl-oz-59-ml-cream?SourceCode=INTL075U&gclid=CIPH0oqr7s0CFQ8vaQodzIUJ3g
    :)

    Tym razem zamówiłam Stelażowi ubichinol zamiast zwykłego Co-Q10.
    Faktycznie lepiej się przyswaja? Macie jakieś doświadczenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra, moja kuzynka, która jest farmaceutką, poleciła mi Solgar, jak szukałam jakiegoś DHA na teraz. Mówiła, że to jak z Zepterem - drogo, ale za taką jakość warto ;-)
    Aczkolwiek jednak nie kupiłam, bo cena trochę zaporowa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 18:41

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komu naleśnika z jagodami
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2e66b6457d7.jpg

    Maczek, ciri22, Dagn_, kattalinna, Blondik, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa! Zaslinilam telefon!

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa w diagnostyce jest pakiet krzepnięcia gdzie są te mutacje i itd koło 600-700zl możesz poszukać też lekarza na NFZ po drugim poronieniu możesz mieć badania za darmo razem z kariotypami ;)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Impra, moja kuzynka, która jest farmaceutką, poleciła mi Solgar, jak szukałam jakiegoś DHA na teraz. Mówiła, że to jak z Zepterem - drogo, ale za taką jakość warto ;-)
    Aczkolwiek jednak nie kupiłam, bo cena trochę zaporowa...
    No ja akurat w USA jestem, więc mam Solgar pod ręką.
    Wcześniej kupowałam praktycznie tylko Swansona, ale nie mam do nich zaufania.
    Problem w tym, że tutaj rynek supli jest bardzo szeroki, ale na jakość się to nie przekłada. To samo z jedzeniem. Wydaję kupę kasy na to, żeby w miarę normalnie się odżywiać. Przeraża mnie to, co jest na półkach i podejście do klientów - mają dostać, jak najmniej informacji o produkcie. Płacz i płać.

    Mimo wszystko, brakuje mi płynnych odpowiedników.
    Przynajmniej wit. D z Polski i B-12 z B-complex z Solgaru mam w wersji liquid.
    Te wielkie, prasowane tabsy, to nie jest to, co lubią moje flaki, niestety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Komu naleśnika z jagodami
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2e66b6457d7.jpg
    Ej, weź... Mnie się po nocach śnią polskie jagody :(

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH mi wzrosło do 3,57 (z 2,768 w grudniu). Tak wiem, samo TSH nic nie mówi, ale dostałam tylko tyle do zbadania. No nic zapiszę się do lekarza po dalsze skierowania.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    TSH mi wzrosło do 3,57 (z 2,768 w grudniu). Tak wiem, samo TSH nic nie mówi, ale dostałam tylko tyle do zbadania. No nic zapiszę się do lekarza po dalsze skierowania.
    Tutaj znajdziesz dobre info o tarczycy, łącznie z suplami, które warto brać i dawkami:
    http://www.alpacasquare.pl/2014/02/jak-interpretowac-wyniki-badan.html

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Tutaj znajdziesz dobre info o tarczycy, łącznie z suplami, które warto brać i dawkami:
    http://www.alpacasquare.pl/2014/02/jak-interpretowac-wyniki-badan.html
    Dziękuję.

    Miałam dupiaty dzień, wiec się muszę wam pożalić:
    1. napadł mnie Ridż
    2. zadzwoniłam zasięgnąć wiedzy o szeregówce, która mi się podoba i niestety wszystkie zarezerwowane
    3. TSH wzrosło

    Jutro będzie lepiej, jutro idę na tokaja z koleżanką :)

    Impresja lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś (chyba) miałam zbadać proga i prl. Ale odpuściłam w tym cyklu bo pierwsze primo, nie jestem pewna tej owulacji, drugie primo, stwierdziłam, że po alkopodrozy badanie prolaktyny będzie bez sensu. Przy okazji mam zagwozdkę: Przed prl nie można dotykać cycków. Ok, ale jak założyć stanik? :P

    Teraz siedzę w czepku na głowie z olejkiem z łopianu z czerwoną papryką na skalpie i panthenolem w piance na końcówkach :)

    Ktosiowa, a może już dziś jakiś wstęp do tokaja? Po takim dniu Ci się należy <3

    Impresja lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię za Wasze podejście ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ej, weź... Mnie się po nocach śnią polskie jagody :(
    Mogę się podzielić, mam ze 3 kg

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Mogę się podzielić, mam ze 3 kg
    Zjadłabym... Borówki amerykańskie to nie to samo.
    I pierogi z jagodami ze śmietaną i masełkiem (masakrator dla moich flaków, ale co tam :P ).
    Ostatnio miałam miłą niespodziankę, bo dziewczyna Stelaża brata zrobiła mi konfiturę z borówek z małą dawką cukru, bo wie, że nie przepadam za słodkim. Dobra była. I bardzo miło mi się zrobiło, że ktoś o mnie pamięta :)

    ciri22, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taka srake po borowkach dziś ( albo lazankach) ze juz mnie kakaowe oko vel dupa piecze. I bol krzyza minął. To jakup zasrany igra w kulki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia wrote:
    A ja mam taka srake po borowkach dziś ( albo lazankach) ze juz mnie kakaowe oko vel dupa piecze. I bol krzyza minął. To jakup zasrany igra w kulki.
    Jagody działają w drugą stronę. Dlatego ich nie jem za dużo, bo się można z JaKupem na długo pokłócić ;)

    U mnie taki JaKup lubi być na skurcze - i w owulkę, i w najostrzejszy dzień Ridża.
    Może jednak organizm sam sytuację rozwiąże :( Cholera, serce boli o Wasze fasole :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz się pogodzilam. Musi niezdecydowany fasol sobie iść i zrobić miejsce innemu fasolowi. Takiemu ktory chce z nami byc. Bo ten chyba zabłądził.

    No to lazanki. Albo nektarynka.
    Ale nie nie.... Na pewno lazanki.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 12 lipca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos smaków dzieciństwa. Jako ze ma dziedziczka mimo braku zębów świetnie radzi sobie z jedzeniem pokarmów stałych (mięsko, makarony, ryż, szynki, ser, warzywa) postanowiłam zrobić jej leniwe (takie kluseczki) z twarożku i ziemniaków, który mi został ze śniadania. No i...dziecko zjadlo pół sztuki, jakoś jej nie podeszło, a resztę mój mąż, który z pełną buzią, mlaskając powiedział tylko coś w stylu "ałe dobłe! Mmmm Babcia tałkie łobiła, mmmm" :)

    Zostały nam dzisiaj ziemniaki z obiadu, mój mąż wpada do kuchni, żebym ich nie wyrzucała i mówi, że może znów zrobimy (kocham te jego liczby mnogie na rzeczy, które robię tylko ja:) Majce leniwe. Co z tego, że ta ich nie chciała :p

    ojejku, Impresja, Maczek, WiedźmaMaKota, kattalinna, ciri22, marzusiax, odrobinacheci lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 2213 2214 2215 2216 2217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ