X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobina nie wiem czy Twoj Ridz do mnie nie idzie... Niby juz dwa razy sie zapowiadal i nic z tego aleeee jak to ma byc Twoj to ja chetnie go przgarne ;)

    Edit: zuuu super tata! Bym pozazdroscila ale Tata Liwii jest taki sam wiec nie mam czego. Jesli tylko dziecko bedzie chcialo czasem mleka z butli to masz luz pas ;D noo ipewnie bedzie tatusiowa coreczka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 09:18

    Maczek, emaj, odrobinacheci lubią tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuu ja mam bardzo dobry nastrój jak na to ze mój mąż rozkuł pól mieszkania a ja musze na walizkach mieszkac u rodziców z niemowlakiem i zbuntowanym 6 latkiem ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Zuu ja mam bardzo dobry nastrój jak na to ze mój mąż rozkuł pól mieszkania a ja musze na walizkach mieszkac u rodziców z niemowlakiem i zbuntowanym 6 latkiem ;)

    A no to w sumie tak :D sorry, pamiętam Twój baby blues, a nie wiedziałam do końca, jak jest teraz ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciala miec na wadze 6 z przodu. Ale nijak mi nie idzie. A wzrost 168.

    Maczku super tata. Przynajmniej wiesz ze mozesz na nim polegac i Ci przy dziecku wszystko zrobi jak Ty bedziesz miala ochote sie wykapac czy wyjsc na szybkie zakupy (a uwierz ze czasami i o te kilka minut w wannie ciezko. ostatnio znajoma z innego forum zostawila ojcu dziecko na czas kapieli to malenstwo prawie sie udusilo).

    Baronowa nie zazdroszcze sytuacji w domu. No ale czasami trzeba pocierpiec dla efektow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytałam się Was i postanowiłam znowu, że chce mieć dziecko <3 z takimi stópkami :)

    aleala, Blondik, saxatilia, marzusiax, Impresja, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezowo-rozowy sluz ;D Odrobinka ja mam nadzieje ze sie dogadalas ze swoim Ridzem ;)

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópki cudne, ja Madziowe tez codziennie całuje. I czasami jej tak dmucham na stopki i rusza tak paluszkami jak kotek jak sie przeciaga :)
    Wczoraj Madzię nagle olśniło pokazuje papa, brawo, mój mój Rufi, mówi non stop mama, am, baba, bam, lala, papa :) No żesz :) Po miesiącu ciszy :)

    Ja mam 170 i ważę 74kg...w ciągu dwóch tygodni bez wysiłku ubyło mi 3kg, nie wszyscy chudną podczas karmienia, ja np. dopiero po :) moja idealna waga to 65 :) ale gdzie tam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 15:00

    emaj, kattalinna lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Ovarin przyśpiesza u mnie Alexis... Dodatkowo pierwszy raz w życiu miałam jakieś plamienie w środku cyklu (razem z bagnem). Obstawiam, że wczoraj balowała u mnie Alexis, ale jako że przyszła wcześniej, to balowałyśmy we dwie (bez stelaża). Pociągnę Ovarin w przyszłym cyklu też - mam wtedy urlop, więc liczę na Trójkącik :D.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dla odmiany chciałabym być niższa! Tak 165 cm :) a mam 173 więc wielkolud jestem! Waga oscyluje około 62 kg :) najniższa odnotowana waga to 48 kg i najwyższa 88kg ale te skrajne wagi w trakcie leczenia nowotworu więc się mało liczy generalnie około 60 i jest git! Maczku bravo dla stelaza! Ojejku odeslalabys mi już Ridza! Też chce dziedzica ale muszę czekać 3 cykle noooo !!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze jestem spuchnieta. Siedze i wbijam palce w stopy a tu ciasto i dziura. Mam bardzo duże obrzeki.
    Trzymajcie za mnie kciuki popołudniu.

    Stelaz w pracy co chwile dzwoni ze sie martwi czyta bzdury na necie i rozkminia: -)

    Zjem barszczyk z wczoraj z ziemnuaczkien i na dziś koniec jedzenia.

    Chyba sie boje ważyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł Wiedźmy :)

    Ja szybko wróciłam do wagi i wyglądu z czasów pradawnych :P Mam 157 i moje standardowe 49kg :P a waga w ciąży doszła mi do 63 :O

    Zu śliczne stópki - ja poproszę na priwa jakąś fajną fotkę małej Wiedźmy. Pliiiiiiiiiisssssss :D

    Kurcze, coś ostatnio nastrój mi siada, i opuszczają mnie wszystkie siły witalne. Chyba mam jakieś przesilenie letnio-letnie :P A do tego jeszcze Pan Dzidziuś nauczył się piszczeć i wrzeszczeć i za cholerę nie wiadomo o co mu się rozchodzi :/ Zakupiłam na tą okoliczność nauszniki, takie z Biedronki za 2 zeta :P - jestem w trakcie testowania. Trochę mi jest ciepło w małżowiny, gdyż nauszniki są zimowe :P, poza tym nie tłumią wrzasków - niestety :( :P

    No nic, pomarudziłam, więcej nie będę :)

    Maczek, Basik122 lubią tę wiadomość

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa kciuki mocno zaciśnięte!

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis mialam w pracy niespodziankę.
    Wchodze do sklepu a tam z sufitu panel zlecial. Przemoczony do ostatniego milimetra. Wszystko na podlodze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klima przecieka? ;) tzn skropliny się na kaseton sufitu podwieszanego skropliły ? ;)

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Saxa kciuki mocno zaciśnięte!
    Też się przyłaczam do kciuków!

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam delikatnie plamic. Szyjka nisko ale twarda. Może sie coś zacznie samo???:-)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    klima przecieka? ;) tzn skropliny się na kaseton sufitu podwieszanego skropliły ? ;)
    Klima? Phi...
    Sasiad z gory nas regularnie zalewal. Niby duzo nie leciali. Nihy nic strasznego. Ale grzybek na zapleczu sie zadomowil. No i teraz ten sufit.
    I kolejny panel sie wygina. I to ten co siasiaduje z lampa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia wrote:
    Zaczęłam delikatnie plamic. Szyjka nisko ale twarda. Może sie coś zacznie samo???:-)
    Zawsze dla organizmu lepiej jak sam może to ogarnąć. Ale jakby się rozkręciło, to pojedziesz do szpitala? Zawsze to bezpieczniej, jakbyś silnie krwawiła. Mam nadzieję, że nie jesteś w domu sama. Przytulasy posyłam <3

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia stopery sa lepsze sprawdziłam Dominik tez tak wrzeszczy :-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojade . Najwyżej spedze tam noc uda sie na tabletkach.

‹‹ 2242 2243 2244 2245 2246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ