X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:50

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki emaj. Z wykresu zawsze wychodziło, że owulka była w 14 dc a teraz przesunęła się na 16, ale potwierdzenia nie mam bo nie miałam nigdy monitoringu. W przyszłym tygodniu chcę jechać do lekarza, którego poleciła mi kuzynka. podobno pomógł wielu ciążom mam nadzieję że i mi pomoże a jak nie on to zostaje klinika. Poczekam na jego dalsze instrukcje a te hormony zrobiłam, żeby coś mu już pokazać na 1 wizycie.

    Martwi mnie bardzo dość wysoki poziom FSH, podobno już 11 oznacza obniżoną rezerwe jajnikową a ja mam dopiero 23 lata;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia ft3 i 4 zbadaj, jeśli chodzi o tarczycę to dużo pokazuje.

    Marzu a Ty idziesz na betę czy nie chcesz?

    Isia93 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, i co z tym angielskim? Zapisujesz się?
    To jest jakiś kurs typu ESL?

    Marzu, jak gorączka? Udało się zbić? (Kciuków nie puszczam!)

    Baronowa, mąż jeszcze w całości? ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra tu nazywają to w skrócie esol. Nie wiem czy to to o czym ty mówisz. Bo nie znam pełnej nazwy. I jednak rezygnuje z niego. Tzn. Nie całkiem. Reaplikuje na inne godziny. Wieczorne. Plus reaplikuje na bakery w tym samym collegu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ESL - English as Second Language.
    U mnie jest pełno programów typu ESL. I taki paradoks: jakbym była nielegalnie, to mogłabym za darmo chodzić, a tak koszt od $1500 w górę za semestr w zależności od szkoły. W collegu to tak od $3000 - $4000 za semestr myślę, a trzeba liczyć 3-4 semestry w roku.

    Zastanawiam się, jak teraz to ogarnę, bo jednak to jest sporo godzin siedzenia na zajęciach.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się urlopowo :) pogoda dziś super, zatem w planach lezing i smazing nad zalewem. :) musimy korzystać bo jutro 18 stopni i deszcz a potem nie wiadomo. Także wakacje w mieście czas start :)

    Miłego dnia, Wiedźmy, i piszcie coś :P





    Edyta: Cały dzień nic?? Czy znowu forum nie było?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 17:47

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam wpis Impry o tym ze ucinaja znowu komentarze. A potem byl moj o tym ze byly rano prace i forum zamkniete bylo. I nadzieja na lepsze. Jak widac brak nadzieji.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w tym wszystkim najzabawniejsze jest to, że dalej sprzedają płatne abonamenty ;) I nie oferują żadnych rekompensat za to, że serwis jest niedostępny przez pół dnia albo zżera dane.

    ojejku, Impresja, Dagn_ lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam tez, że usunęłam wszystkie privy i Was proszę o to samo, jeśli jakieś ze sobą wymieniałyśmy, bo to jest kpina, co się tutaj dzieje. I jaka niespodzianka? Wchodzę, a wiadomości znowu są, bo znowu przywrócono jakiś poprzedni stan forum. Masakra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    A w tym wszystkim najzabawniejsze jest to, że dalej sprzedają płatne abonamenty ;) I nie oferują żadnych rekompensat za to, że serwis jest niedostępny przez pół dnia albo zżera dane.
    Kpina to jest w zapewnianiu prywatności i ochronie danych.
    Myślisz, że Ci ktoś na wiadomość odpisze? Zapomnij :/
    Na FB mają inny post z wykresem celowo na samej górze przyklejony, żeby wchodząc ludziom się w oko nie rzucały wpisy o awariach i skargi. Business is business.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 17:57

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak... Pousuwałam wiadomości prywatne. Polecam zrobić to samo. Trudno, sentymenty sentymentami, ale to jest porażka.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Kpina to jest w zapewnianiu prywatności i ochronie danych.
    Myślisz, że Ci ktoś na wiadomość odpisze? Zapomnij :/
    Na FB mają inny post z wykresem celowo na samej górze przyklejony, żeby wchodząc ludziom się w oko nie rzucały wpisy o awariach i skargi. Business is business.
    Impra, bo to trzeba zgłaszać tutaj http://www.giodo.gov.pl/579/j/pl/ a nie pisząc komentarze na fb czy też wiadomości prywatne.
    Dostaną karę na kila milionów to się może ockną. Ja zgłaszam, mam kilka screenów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 18:15

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt jak ma się podstawy to warto zgłaszać. Szczególnie jak były podawane dane wrażliwe.
    Tylko jak nam forum rozpieprza to gdzie my sie będziemy spotykać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Fakt jak ma się podstawy to warto zgłaszać. Szczególnie jak były podawane dane wrażliwe.
    Tylko jak nam forum rozpieprza to gdzie my sie będziemy spotykać?
    Jakaś zamknięta tajna grupa na fb?

    Blondik lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdeee, nie mam screenów. Jak się najbardziej pierdzieliło, to akurat byłam poza netem, ewentualnie zaglądałam trochę przez telefon.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Kurdeee, nie mam screenów. Jak się najbardziej pierdzieliło, to akurat byłam poza netem, ewentualnie zaglądałam trochę przez telefon.
    ja mam, ale niewiele, dosłwoenie dwa nie moje wykresy i jeden scerren z wiadomosciami obcymi, ale przed chwią zrobiłam też screeny ich fanpage, jak laski się skarżą ze widzą nie swoje wiadomości, nie swoje wykresy i pytają co z ochrona danych - w komentarzu pod jakimś postem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 18:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku, do złożenia skargi w formie elektronicznej wymagany jest podpis elektroniczny.

    marzusiax lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ojejku, do złożenia skargi w formie elektronicznej wymagany jest podpis elektroniczny.
    np jesli tak to kijowo... ale to tez nie uniemożliwia, można wytsłać pocztą tradycyjną.

    Maczek lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu to ujnia z grzybnią tu jest :/ miałam nadzieję, że już będzie ok. A że cały dzień bez zasięgu to nie byłam świadoma. Zasięgu ciągle brak ale jest wifi ;) całe szczęście, że mało privow wymieniłam, a ich zawartość nie zawiera danych wrażliwych.

    Ciekawe jak to się rozstrzygnie :/

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 2279 2280 2281 2282 2283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ