X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi zawsze mowili zeby tak do zimnej zimnej nie wkladac bo roznica temperatur za duza. A potem nalozylam taki zel natluszczajacy z Aloesem.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n słoneczne poparzenie to kefir, nie wiem czy na takie ostre podziała

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:50

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr co za pogoda! Dwa dni były super, z czego jeden w podróży i koniec radości. Dziś zimno i szaro a teraz ulewa i burza. Prognozy miażdżą, wobec czego zastanawiamy się czy nie skrócić planowanego pobytu nad jeziorem. Ja to mam pecha do urlopów zupełnego...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    No mi zawsze mowili zeby tak do zimnej zimnej nie wkladac bo roznica temperatur za duza. A potem nalozylam taki zel natluszczajacy z Aloesem.

    Ratownicy medyczni tłumaczyli, że do zimnej, bo oparzenie nie robi się nnatychmiast, tylko wskutek gorąca tkanki uszkadzają się coraz bardziej, dlatego trzeba szybko schłodzić, żeby zatrzymać ten proces

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:50

    ojejku, Cytrynka_, Impresja lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Takie blanszowanie? :D
    Padłam :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Ratownicy medyczni tłumaczyli, że do zimnej, bo oparzenie nie robi się nnatychmiast, tylko wskutek gorąca tkanki uszkadzają się coraz bardziej, dlatego trzeba szybko schłodzić, żeby zatrzymać ten proces
    O widzisz to sie nowosci dowiedzialam. Na nastepny raz bede pamietac.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi różnicami temperatur to chyba było w drugą stronę: żeby przy odmrożeniu nie od razu w gorącą

    Baronowa_83, Maczek, Impresja lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tymi odmrozeniani to wiem. Ale wlasnie mi w głowie siedzi ze w oparzeniach nie rzucac sie na mocno zimna wode a taka tylko tylko letnia.

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Wrrr co za pogoda! Dwa dni były super, z czego jeden w podróży i koniec radości. Dziś zimno i szaro a teraz ulewa i burza. Prognozy miażdżą, wobec czego zastanawiamy się czy nie skrócić planowanego pobytu nad jeziorem. Ja to mam pecha do urlopów zupełnego...
    Przebijam: 2 dni pogody, z czego pierwszy dzień w podróży, a od drugiego dnia romans z ridzem... 3 dnia Ridż plus załamanie pogody

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Przebijam: 2 dni pogody, z czego pierwszy dzień w podróży, a od drugiego dnia romans z ridzem... 3 dnia Ridż plus załamanie pogody
    Spoko, spoko, urlop bez Ridża to nie urlop. Od Ciebie przyjdzie do mnie, będzie więc remis ;)


    Ed: Nie wiem kto pisze porady dnia, ale ma wybrakowaną wiedzę. Wiadomo, że na endo to wino a nie jakieś buraki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 00:11

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Spoko, spoko, urlop bez Ridża to nie urlop. Od Ciebie przyjdzie do mnie, będzie więc remis ;)


    Ed: Nie wiem kto pisze porady dnia, ale ma wybrakowaną wiedzę. Wiadomo, że na endo to wino a nie jakieś buraki
    Katt sok z buraka łudząco przypomina wino. Wizualnie. Myślę ze możemy w tym przypadku oszukac nasz organizm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Impra czym ty ja uruchomilas?
    U mjie nawet jak obiad spalil moj raz sie nie zalaczyla.
    Albo u mnie, skubaniec, czuły bardzo, albo tak mocno znowu jedzenie przyjarałam ;)
    Ale ta quesadilla ze świeżym guacamole była tego warta! :D

    Co gorsza są też zraszacze (mam nadzieję, że one na temperaturę a nie dym działają). W ogóle obawiam się, że kiedyś ekipa strażaków wpadnie z wizytą i się nie wypłacę przez lata :P


    Katta, ze specjalną dedykacją dla Ciebie <3
    Ale umawiamy się, że już się nie zachwycasz, tylko trenujesz ostro (If you know what I mean...) i niebawem wysikujesz podobne ;)
    http://iv.pl/images/35082342185251380529_thumb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 05:34

    kattalinna, emaj, WiedźmaMaKota, Blondik lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Faktycznie w tych usach to wszystko bardziejsze, od czujek ppoż. do kresek na teście! :D dziękuję bardzo <3 póki co mam obóz treningowy, we wrześniu może coś wyćwiczymy, w każdym razie starania są ;) głowę też ustawiam, choć ledwo się daje

    Impresja lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz widać, z czego miałam te cholerne cienie na negatywach i tłuściochy seriami na alexisowych - po prostu zbyt ambicjonalnie podeszłam do tematu. A wystarczy sikać symetrycznie ;)

    Nikt nie chce sikać. Ja nie wiem, jak to tak...


    Marzu, podziwiam. Pewnie na Twoim miejscu bym gdzieś lab na miejscu znalazła i betę strzeliła. Inaczej już całkiem bym osiwiała chyba.

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chce takie 2 kreski :-)
    Nie szukam bety, bo co mi wynik da? Zjebać sobie wczasy? Jak jest torbiel to szukać tu leczenia? Nic mnie nie boli (oprócz cycków i gardła), nie ma Ridża, to kożystam z wczasów. We wtorek bedę dzwonić do gin co mam zrobić. Niech ona decyduje.

    Cyt wiem, że późno porada, ale ja na opażenia stosuję zamrożone warzywa. A z leków panthenol, albo maść tranowa.

    Nie chcę chwalić Władka za wcześnie, ale na razie nie leję całymi dniami. Dla mnie to już dużo :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)

    Basik122, Cytrynka_, Blondik, kattalinna, Maczek, Impresja lubią tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też urlop zaczynam i pierwszy raz od dawna nastawiałam się na polskie wybrzeże i zonk, jak obejrzałam prognoZy to zmieniłam zdanie:/ postaram się przywieźć Wam trochę słońca!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Zje*ał mi się tablet :( nie chce się włączyć ani ładować... jeszcze jest na gwarancji więc zaniosę go do reklamacji ale, nie ukrywam, że jestem zła...

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
‹‹ 2281 2282 2283 2284 2285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ