X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winkiem ;-)? Swoją drogą dalej się zastanawiam, czy sam sok winogronowy też by pomógł, czy magiczne właściwości nabiera dopiero w procesie fermentacji :-P

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn po co zmieniać cos co jest dobre. Wino jest na endo i migdaly. I tego się trzymajmy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam, z uwagi na leki, pić alkoholu. Stąd te rozważania nad sokiem z czerwonych winogron.

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje odpuszczanie też się na nic nie zdaje, niestety. Choć nie wiem czy kiedyś odpuściłam tak na 100%... Mimo wszystkiego co się dzieje wkoło, zawsze znajdzie się jakiś neuron który zdąży pomyśleć "a może?". A potem już idzie lawina :D

    Aktualnie biorę się za wino. Przez ostatnie takie praktyki wyczyściłam zapasy z win czerwonych, zostały białe. Na endo nieszczególnie, ale na nastrój działają równie dobrze. ;)

    marysiaanna2609, kattalinna lubią tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:50

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Dagn spokojnie, chyba nikt Cie źle nie zrozumial:) ja też odpuszczalam, ale to nie przyniosło rezultatów. Teraz pracuje nad masą mojego endo:)

    Cześć Mysh:)
    Potwierdzam, nie zrozumiałam Cię źle :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj wino i bromek ? Akohol i narkotyk (na mnie tak działał)? Musisz poczytać ulotkę. Może nie być dozwolony ten mix

    Cześć mysh :-)

    myshka84 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:50

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Bravo! Po dużej porcji frytek, popijanych piwem rzuciłam się na orzeszki ziemne solone. Pochłonęłam pół puszki, zapijam drinkiem z soku pomarańczowego z wódką figową. Teraz mnie mdli. Czy to cionsza?

    Zawsze oddana kattalinna na urlopie

    Malibu, marzusiax, myshka84, ciri22 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Basik, Widźma, Katarzyna, Zuu, a właściwie, ile Wy się starałyście, zanim pyknęło? ;)

    Impra na początku było standardowo bez antyków. Jakoś nie wyszło. W marcu 2014 podjęliśmy decyzję, że warto iść do lekarza i zacząć kontrolować swoje ciało. 3 cykle nic się nie działo. Później 4 cykle na of i udało się na wakacjach. W 11tc miałam zabieg. W 4cpp udało się w końcu zajść w zdrową ciążę.

    Reasumując niby 11 cykli, ale z przerwą na poronienie + czas kiedy żyłam w błogiej nieświadomości i słowo endometrium kojarzyło mi się z biologią w liceum a nie z czymś co mam hodować i zalewać winem :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Drogie Bravo! Po dużej porcji frytek, popijanych piwem rzuciłam się na orzeszki ziemne solone. Pochłonęłam pół puszki, zapijam drinkiem z soku pomarańczowego z wódką figową. Teraz mnie mdli. Czy to cionsza?

    Zawsze oddana kattalinna na urlopie

    Nie, to cug* do wódki :p

    *po śląsku pociąg :)

    emaj, kattalinna lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:50

    Cytrynka_, Malibu, kattalinna, Maczek, Impresja, marzusiax, myshka84, Katarzyna87, ciri22 lubią tę wiadomość

  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Poparzylam palec para wodna... Wsadzilam w letnia wode, natluscilam i nadal piecze. Jakies domowe sposoby?

    Polecam posmarować musztardą. Wyczytałam w jakimś poradniku domowym, czy coś :D Jeśli świeże oparzenie - najpierw oczywiście zimna woda/okładanie lodem, a później musztarda. Musztardę można nawet po kilku dniach zastosować - jeśli nadal piecze,swędzi lub zapowiada się blizna. Koleżanka z pracy poparzyła się w piątek, w poniedziałek posmarowałam musztardą (już mocno nie bolało, raczej swędziało i czerwony placek) - wyśmiała mnie, a po pół godz. przeprosiła bo podziałało. Blizny nie ma. Nie ma znaczenia gatunek musztardy, chociaż z francuską nie próbowałam :P
    Przy pierwszym razie w domu miałam rosyjską - myślałam, że jak to?! Na ranę ostre przyprawy?! Aaaaleeee ulgaaa ;-)

    Miłego wieczoru :-)

    emaj, kattalinna lubią tę wiadomość

    o.O
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:51

    Malibu, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Marz alko jest przeciwwskazane przy bromku, bo moze nasilać negatywne skutki. Ja bardzo dobrze znoszę dziada;) i zastanawiam się czy po winku może mi grozić coś więcej niż objawy.
    Brałam bromka, 1 tabl. rano. Nie czułam żadnych skutków ubocznych. Któregoś wieczorka skusiłam się na bronka ;) Żadnej różnicy. A później rozprężenie i jakoś poszło - winko po lampce co wieczór, a pod koniec miesiąca "się zapomniałam" i na grillu podrinkowałam. Rano bolała głowa - ale, czy od bromka? :D

    U mnie wszystko inaczej. Pierwsze badanie prolaktyny - 115 (serce zamarło. Na pewno guz mózgu-przysadki). Ginka nawet nie mrugnęła powieką, dała bronka. Po miesiącu badanie w innym labie - prolaktyna 0,13 przy normie takiej, jak w poprzednim labie: 5-25... I ostry ochrzan od ginki co to w ogóle za wynik?! Przecież tak nie można! Ja w szoku. Jakbym normalnie ją oszukała i sfałszowała wynik by wymusić ten cudowny lek.

    edit: ginka na nfz, a badanie robione w 2013-2014...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 23:03

    o.O
  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Drogie Bravo! Po dużej porcji frytek, popijanych piwem rzuciłam się na orzeszki ziemne solone. Pochłonęłam pół puszki, zapijam drinkiem z soku pomarańczowego z wódką figową. Teraz mnie mdli. Czy to cionsza?

    Zawsze oddana kattalinna na urlopie
    Od razu widać, że urlop udany <3

    A cionsze obwieścisz po powrocie z urlopu :P Widziałam, że ładne testy tu Wiedźmy pokazujecie :P

    o.O
  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Malibu musztarda ma szeroki zakres zastosowań. Ja znam ją jako środek do uszczelniania chłodnic, ale na oparzenia to dla mnie nowość. Nie omieszkam zastosować przy najbliższej okazji :)
    Przekażę Stelażowi. Chociaż on ma swój jedyny słuszny i niezastąpiony towot 8) ...

    o.O
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malibu wrote:
    Od razu widać, że urlop udany <3

    A cionsze obwieścisz po powrocie z urlopu :P Widziałam, że ładne testy tu Wiedźmy pokazujecie :P
    E tam, urlop tylko rekreacyjny, nie prokreacyjny. Także trenujemy na przyszłą owulację i czekamy na Ridża ;)

    Jako, że się mój cug wydał, Wasze zdrowie! O nie! Szklanka pusta :(

    Edit: Szklanka pełna, mąż czuwa ;) zatem zdrówko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 23:26

    Impresja, ciri22 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    E tam, urlop tylko rekreacyjny, nie prokreacyjny. Także trenujemy na przyszłą owulację i czekamy na Ridża ;)

    Jako, że się mój cug wydał, Wasze zdrowie! O nie! Szklanka pusta :(

    Edit: Szklanka pełna, mąż czuwa ;) zatem zdrówko!
    Aaaa skoro tak, to oznacza, że tempka (na wykresie) się zalkoholizowała i dlatego stopniowo rośnie :P
    Zdrówko! :)

    Dobrej nocy Wiedźmuchy :)

    o.O
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:51

    Impresja lubi tę wiadomość

‹‹ 2283 2284 2285 2286 2287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ