X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym i może siknęła na patola, ale po pierwsze primo jeszcze za wcześnie jak dla mnie, po drugie primo nie mam patyka i nie planuję kupować :P w ramach wietrzenia głowy z ewentualnych nakrętek, wybieramy się do lasu. Zabieram kije i spowalniacza małżonka. Wolałabym sama śmignąć, ale będzie marudził, że sam ma siedzieć. A trochę ruchu mu nie zaszkodzi :) tylko mu nie powiem, że celem jest dycha ;)

    Dziś trochę lepiej za oknem, bo i słońce się przebija. Tylko zimno, mój telefon mówi, że odczuwalne 11 stopni. Ale mówi też, że jest burza ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt mi mój telefon pokazuje deszcz a nie pada. Chociaż to chyba kwestia. chwil. Ja dziś w pracy pod domem prawie
    Dostawa mi sie trafila. Pp dwóch tygodniach laby takie rarytasy.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    cześć :)
    Myshka, gdzie byłaś jak Cię nie było? :)


    Mam lenia, nie chce mi się spod kołdry wyłazić...

    myshka84 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Myshka, gdzie byłaś jak Cię nie było? :)


    Mam lenia, nie chce mi się spod kołdry wyłazić...
    Nie mow nic o leniu. Ja sie 2 godziny z lozka zwlekalam. I to wyszłam jak zwloki.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstalam, wzięłam prysznic. Założyłam sportowy stanik (ale cyc!) i siadłam w fotelu ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmeczyl cie tak ten prysznic? Cholera uwazaj na niego jak on tak sily wyplukuje.

    Ja mam przymusowe mycie w misce przez nastepne 2 dni. Musialam silikon sciagnac wczoraj z wanny bo mi sie sam zaczal odrywac i chcemy nowy położyć.

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Myshka, gdzie byłaś jak Cię nie było? :)
    W życiu byłam. Praca, dom, budowa. :)
    Szukałam świata bez dzieci, nie znalazłam...

    Na dniach moja sis rodzi drugie. W zeszłe święta nie powiedzieli że są w ciąży bo myśleli że ja jestem i będę chciała się pochwalić i nie chcieli umniejszać naszej nowiny :P
    A ja nie byłam i nie jestem, próbuję sobie jakoś to życie poustawiać. Dziś poczułam że jestem gotowa żeby do Was wrócić - od początku cyklu jestem na OF, od dziś na forum.
    Zobaczymy czy rzeczywiście jestem gotowa, jak za dwa tygodnie przywitam urodziny z Ridżem... :P Pewnie się załamię i znów czmychnę do rzeczywistości bez pomiarów i marzeń.

    Ale na razie - cóż, wczoraj pewna Alexis, rozważam badania w 7dpo (nigdy nie robiłam, a dawno już nie kontrolowałam kiedy to dokładnie jest). Pomyślę jeszcze.

    Jakoś to będzie... Byle do 50-tki ;) Potem przestanę się łudzić. :P

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myshka, Ty młoda d.upa jesteś ;) zbadaj, poobserwuj. Tu się nie zmieniło dużo, poza pewnymi wymianami personalnymi. Większość dalej walczy z wiatrakami, niektórym udaje się znaleźć skarb na końcu tęczy :) także witaj z powrotem :D

    Ja przezwyciężyłam lenistwo. Byliśmy w lesie, moje kije nie zardzewiały przez dwa lata w pokrowcu ;) dwie godziny marszu, gps pokazał dystans 3,6 ale wyłączył się w połowie drogi więc w rzeczywistości zrobiliśmy koło 8 :D tylko mąż w trampkach i teraz nogi bolą :( jednak jest plan: kupuję staremu kije, choć uważa to za obciach oraz buty do chodzenia i uskuteczniamy marsze w Wawie :) wierzę, że trochę kilogramów w ten sposób uda się zgubić ;)

    myshka84, ciri22 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj z powrotem, Mysha! :D


    Bry! Czuję, że coraz bardziej chce do mnie wrócić coś, czego jeszcze nie zjadłam O.o

    Basik, Widźma, Katarzyna, Zuu, a właściwie, ile Wy się starałyście, zanim pyknęło? ;)

    myshka84, Basik122 lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dobre pytanie, Impresja :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt sam ruch na pewno pomoze z tymi kilogramami.
    Ja z mama duzo chodzilam i niby niecale 2 tyg a mi 3kg zeszlo. Obym z tesknoty nie nadrobila.

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No taka znowu młoda to już nie jestem :P

    Nie chcę znów wpadać w wir obserwacji, badań i nakręcania się. Chcę sprawdzić czy wszystko ok (rozważam wizytę u nowej ginekolog), może sprawdzić coś czego jeszcze nie badałam i dać się ponieść życiu. Nie mogę uzależniać szczęścia od potomka, bo po co się samej unieszczęśliwiać? :)

    Zaczynam być dumna z bycia weteranką. 25 bezowocnych cykli to już coś :D
    Podłączam się do pytania Impresji - jak to wyglądało u szczęśliwych "zaskoczonych"? :)

    PS. co to znaczy że wymiany personalne?

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 cykli.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak znowu jak Filip z konopii ;-) 18 cykli, po drodze wczesne poronienie i biochem. Jestem, niestety, przykładem na cudowną moc odpuszczenia.

    Impresja - guacamole <3!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 16:53

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj. Szkoda...

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano szkoda... Ale cóż poradzić? Nie płaczemy, nie rozpaczamy, życie wątku toczy się dalej i obiera różne kierunki. Nie zmieniło się jednak nasze umiłowanie w oglądaniu zdjęć dwóch kresek :) rzadko się zdarzają, ale radość dzięki temu większa :D

    Dagn, długo odpuszczałaś? Bo ja chyba mam minimum 6 co (cykl odpuszczania) i to też nie działa na cionsze, choć na głowę jak najbardziej ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na poważnie, bez temperatury, wyliczania, to tylko jeden cykl ;-) Wcześniej to mimo skasowanego konta na forum, głowa była zajęta myśleniem o ciąży. A w marcu zajmowałam się wpierw tatuażem, potem nafaszerowałam się antydepresantami żeby znieść Wielkanoc u teściowej, zaczęłam chodzić na jakieś masaże ujędrniające, a na koniec rozdałam ciuchy po starszym, bo i tak się nie uda :-P w sumie wedle ekspertów forumowych nie miało prawa, bo żel intymny poszedł w ruch. Umeblowaliśmy nawet pokój na "forever we trójkę" i w sumie dalej się zastanawiam, jak to przestawić, żeby kołyska weszła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 17:15

    kattalinna, emaj lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to lipa, nie mam czego oddawać, tatuażu nie zrobię a miejsca w chałupie na kilka nawet kołysek ;) ale za to zaczęłam brać pod uwagę auto trzydrzwiowe (ciągle jakiegoś szukamy), więc jest jakiś postęp ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, nie chciałabym być opacznie zrozumiana :-( nie twierdzę, że wystarczy przestać myśleć o ciąży, szczególnie jak są jakieś medyczne problemy. Co jednemu pomoże, to drugiemu wręcz odwrotnie. Ale uważam, że historie o szczęśliwych finałach (bez skojarzeń :-D) należy opowiadać. Sama tu widziałam takich sporo, które dawały nadzieję :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 17:25

    ojejku lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:50

    myshka84 lubi tę wiadomość

‹‹ 2282 2283 2284 2285 2286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ