X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie! I coś dobrego regionalnego wciągnij ;)
    Zjadłabym pyszną kapustkę z Wisły albo kaszubskie ziemniaczki z Gdańska :D

    Edek: Wasze zdrówko, Wiedźmy! (toast świeżym sokiem jabłkowo-marchewkowym z sokowirówki) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 18:44

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaaaa, krakowski obwarzanek z solą! <3
    Teraz będzie mi się śnił po nocach ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym zjadla kartacza! Takiego z mięsem. Mama byla i miałam ją w tych celach wykorzystać, ale nie miałam serca. I teraz będą mi się po nocach śniły ;(

    Ja nadal bez Ridza. Znalazłam jeszcze paczkę dupka i myślę czy sobie nie zapodać.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj, no jaja sobie robią :/

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Impra może Ci precla z Krakowa wysłać? :)

    Ostatni raz Wam tu truję o moim przepychaniu rur, obiecuję, ale skończyło się tak, że mam we wrześniu zamiast w przyszłym tygodniu... Nie ogarniam wymogów, dlaczego w jednych miejscach życzą sobie takich i takich badań, w innych bez jeszcze jakichś tam absolutnie mnie nie tkną. Najlepsze są ceny - ja mam zapłacić za sono 380 zł, w drugim miejscu było 350 zł, a dziś zadzwoniłam do kolejnej kliniki, pytam KajMany, a oni 1350 zyłotych! o.O

    Impra, ślepa jestem, nie popatrzyłam na Twój suwak :) Trzymam wszystkie palce za serducho!
    Ta ostatnia to przepraszam jest robiona za pomoca zlotych, jednorazowych narzedzi ktore dostajesz potem na pamiatke?

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj, no jakieś jaja...

    witam "po wczasach" :) wróciłam na śląsk i tu też zimno, hehe :)
    Ridź jest u mnie, wysikiwac dwie kreski proszę raz dwa!

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wiedźmy,
    Wróciłam z pierwszej części wczasów. Z ridzem.
    Nowy wykres mam dziwny, jakbym pociągnęła go z poprzednim to miałabym piękny wykres ciążowy ;)

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kogoś lekko pogięło we w tym Krakowie! A może oni podali cenę w hrywnach albo innych monetach somalijskich?

    A o przepychaniu rur i innych wydarzeniach to możesz nam marudzić ile zechcesz :-*

    Impresja, tu chyba nie mamy jakiś szczególnych specjałów regionalnych. Poza piwem ;) ale zajrzeliśmy dziś do mojej mamy po placki ziemniaczane :) w czasie tego urlopu jem wszystko, co zakazane i dawno nie czułam się tak dobrze <3
    Jutro jedziemy na obiad na rybkę. Podróż kulinarno sentymentalna bo do restauracji, w której robiliśmy obiad weselny :) zawsze nas tam poznawali, ciekawe czy teraz też ;)

    W drodze do domu zaszliśmy do lidla i nabyłam spodnie dresowe :) mój pierwszy ciuch z tego sklepu, przyda się do spania nad jeziorem bo pierońsko zimne już noce

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Cześć wiedźmy,
    Wróciłam z pierwszej części wczasów. Z ridzem.
    Nowy wykres mam dziwny, jakbym pociągnęła go z poprzednim to miałabym piękny wykres ciążowy ;)
    Nie chcę nic mówić, ale u nas na rocznikowym taka ciąża właśnie jest ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj, zaszaleli... :/

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Nie chcę nic mówić, ale u nas na rocznikowym taka ciąża właśnie jest ;)
    Ktosiowa, albo dupę na tych wakacjach przemroziłaś (jak to latem w Pl) i coś Cię biere. Albo ciążunia Cię biere :D :D :D A wiesz przecież, że choroby Ci nie życzymy ;)

    Emajku, a ten ostatni kontakt, to nie jakieś hamerykańskie HSG? :P Ceny by się zgadzały nawet ;)

    kattalinna, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:51

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj kartacze to takie pyzy ale z mieszanki ziemniakow gotowanych i surowych z miesem w srodku.
    Pychota.

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ktosiowa, albo dupę na tych wakacjach przemroziłaś (jak to latem w Pl) i coś Cię biere. Albo ciążunia Cię biere :D :D :D A wiesz przecież, że choroby Ci nie życzymy ;)

    Emajku, a ten ostatni kontakt, to nie jakieś hamerykańskie HSG? :P Ceny by się zgadzały nawet ;)

    Jest jeszcze jedna opcja: ślepota poranna, temperturę zczytuję spiąć, bo przecież nie muszę wstawać do pracy

    marzusiax lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj, zaszłabyś w tym cyklu i byłby spokój z przedmuchiwaniem rurek :D
    Na którymś wątku nawet dzisiaj widziałam podobny wpis, że HSG miało być, chyba się przesunął termin i już nie jest potrzebne :P

    kattalinna, emaj lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HSG to powszechnie znany już straszak na Ridża :) chłopina na wieść o nim ucieka gdzie pieprz rośnie na minimum rok :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt a Ty byś sie nie bala* gdyby ktoś obcy wparowal Ci na "meline" i każdy kat sprawdzał?

    Edek. Telefon twierdzi nie bala a bajka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 00:14

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie brawo!

    Od kilku dni jest mi niedobrze po każdym posiłku. Dzisiaj strasznie mnie obsyfiło, przypaletala sie opryszczka i gupi ibisz. Czy powinnam się bać. Dodam, że stosunek odbył się 10 dni temu. Jednak nie trzymałam nóg w górze, ani nie wkładałam żadnych chusteczek. Za to łykałam caly miesiąc malutkie tabletki o wdzięcznej nazwie. Proszę o odpowiedź, bo się leciuteńsko stresuję.
    Pozdrawiam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa

    Skoro byl stosunek to masz szanse na ciaze. Niestety male tableteczki nie daja 100% ochrony.
    Najlepszą ochroną przed niechcianą ciążą jest szklanka wody zamiast. Ewentualnie po każdym stosunku musisz się podmyć colą z octem i zmyć wrzątkiem.
    Pozdrawiamy redakcja.

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

‹‹ 2285 2286 2287 2288 2289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ