X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam wizytę u innego lekarza, mam nadzieję, że mniej dołującego i przede wszystkim z lepszym wyposażeniem. Dzisiaj tylko widziałam <3, bo Doppler bez dźwięku. Lekarz mi zrobił kolejny wykład o tym, jak to tyle poronień jest i to zupełnie normalne, genetyczna selekcja naturalna. Poradził też nie mówić jeszcze rodzinie, bo po co mają później przeżywać. Czujecie? Ale niby twierdzi, że wszystko ok będzie. Ostatni raz u niego byłam.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra super serducho. Przynajmniej wiesz skąd plamienia. Oszczędzaj się na wszelki wypadek.


    Mój też goni wasze dzieci, dzisiaj odkrył, ze chciałby usiąść - cały czas ciągnie głowę.

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Jest zarodek 1,61 cm :) Serduszko bije 182/min <3
    Ale mam krwiaka 2 cm i stąd prawdopodobnie plamienie :(
    Przez krwiaka martwi mnie wygląd pęcherzyka, taki mocno spłaszczony.
    Oczywiście podejście jest tutaj lajtowe - leżeć nie muszę, jedynie zakaz seksu i dźwigania ciężkich rzeczy. A na to, że mi prog jakieś zapalenie wywołał, też nic nie dostanę przed 12tc.

    Wiem, że w Pl lekarz kazałby mi leżeć i na pewno zalecałby proga, więc chyba jednak ograniczę aktywność do minimum. Mam nadzieję, że dzięki temu krwiak się wchłonie.
    A duracele juz sie wyczerpały? Czy Twoj nadal nakrecony?


    Ja dzis mialam babski wieczor. Bylo wesolo. Bez chlopow. Za to byla whiskey od kozuby i cola.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    A duracele juz sie wyczerpały? Czy Twoj nadal nakrecony?
    Nadal do mnie przyklejony, ale wie, że mamy bana na pytongowanie, więc się grzecznie słucha zaleceń ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Nadal do mnie przyklejony, ale wie, że mamy bana na pytongowanie, więc się grzecznie słucha zaleceń ;)
    Dobrze ze sie chociaz slucha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Dobrze ze sie chociaz slucha
    Nie mówię, że generalnie... ;) :D
    Przynajmniej w tej kwestii :P

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra super!!!!!!!

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra super, a lekarz to debil. Jak tacy ludzie mogą pracować w takim zawodzie. Rozumiem, że w sumie prawdę powiedział, ale można było lepiej dobierać słowa. Serce bije jak dzwon, zdrowy maluch!

    Zuu, a masz sab simplex na kolki? Nam trochę pomagał, ale najlepszy sposób to było robienie przysiadów z Madzią na rękach, nie wiem czemu, ale działało-tzn. przestawała płakać. No i rurki windi.

    Madzia na razie spaceruje za rączki, ale duzo gada ostatnio :)

    A to nasz wakacyjny portret (marzenie z dzieciństwa, hehe)
    b9a76c5600a67d1emed.jpg

    Buziaki :)

    Cytrynka_, kattalinna, emaj, Impresja, ktosiowa, ciri22 lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:51

    Impresja lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:

    Zuu, a masz sab simplex na kolki? Nam trochę pomagał, ale najlepszy sposób to było robienie przysiadów z Madzią na rękach, nie wiem czemu, ale działało-tzn. przestawała płakać. No i rurki windi.



    Mam ten specyfik. Może coś daje, ale nie do końca. Mam też inne.
    Rurkę też mam, ale używam w ostateczności, jak już nie pomaga suszarka na brzuch ani w ogóle nic. Bo jednak trochę to brutalne z tą rurą, a przynajmniej moją młodą strasznie to stresuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 12:15

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :)

    Jeszcze jeden dzien festivalu i wracam do domu ;/ bede was jutro nadrabiac bo pod namiotem nie mam jak ladowac telefonu wiec tylko wlaczalam go na chwile przez te kilka dni.

    Impra super wiesci ;)
    Marzu trzymam kciuki!

    Ja na reszcie doczekalam sie seksu! I takiego jak dawno nie pamietam :D

    A corka raczkuje i odstawiona od smoczka! Za to zeby nie daja spokoju ;(

    Pozdrawiam i jutro po powrocie nadrobie i moze jakied fotki wrzuce ;D

    Cytrynka_, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri super wieści. Nie dziwie sie ze seksy byly nadzwyczajne. Po Twoim celibacie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celibat celibatem ale takiego seksu z taka iloscia rozpalki to chyba mialam tylko na poczatku naszego zwiazku w pierwszych 3 razach:p

    Cytrynka_, emaj, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźmuszki, jak mi już dojdzie paczka z Duphastonem, to mogę tak po prostu z dnia na dzień zamienić dowcipnego proga na dupka? Czy jakoś to powinnam stopniowo zrobić? A może lepiej przy tym krwiaku teraz brać i to i to?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę, Impresja :( ale tak na logikę: to progesteron, i to progesteron to chyba nie będzie większej różnicy?

    Tymczasem pozdrawiam z wywczasu nad jeziorem Białym. Pogoda ujdzie. Ludzi miliony :( czekamy na jutrzejszy wieczór i koniec długiego weekendu. Z każdej strony dochodzi nas aromat grilla i dźwięki disco polo...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupek jest syntetykiem, lutka naturalny.
    Ale co poradzić, to nie wiem. Nie chcę się bawić w lekarza, a na zazywaniu dupka się nie znam.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie wiedziałam co mam teraz zrobić, lutka dopochwowa mnie podrażniła, zanim ogarnęłam, ze mam w domu też te podjęzykową, dwa dni faszerowałam sie dupkiem, w wymyślonej przeze mnie dawce...
    Na dłuzsza metę ta lutka dopochwowa to jest jakas pomyłka... a mi się dupek i podjęzykowa bardzo słabo wchłaniają...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, na ile się dupek przyswaja i jak szybko, a nie chciałabym do jakiegoś spadku doprowadzić. Duphaston mam brać 2x1, więc chyba zrobię to na zakładkę - wieczorem dowcipny prog i równocześnie jeden dupek, a rano znowu dupek. Później wieczorem sam dupek. Myślę, że wtedy już jakieś sensowne stężenie będzie. I tak w sumie nie wiem, jak teraz się ten prog z USA przyswaja, bo taki strasznie glicerynowy i wypływa bardzo. Jeszcze się zastanowię, bo może się przemęczę na obu, mimo podrażnienia. Widzę, że w Pl przy krwiaku od razu dawki zwiększają i dają i lutkę i dupka.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawkę znam - przed krwiakiem lekarz z Pl kazał dupka 2x1 i to jest taka standardowa dawka. Bardziej się zastanawiam, jak się przeskakuje z jednego na drugi - czy od razu czy stopniowo.

    Edek: znalazłam sobie kompromisową metodę na leżakowanie - mamy w budynku sundeck, więc leżę na leżaku na świeżym powietrzu z herbatą w ręku, a Stelaż pływa w basenie. W końcu jest trochę chłodnego wiatru - jak zbawienie. Chyba na co dzień się tutaj przeniosę, bo w mieszkaniu zawsze coś do roboty się znajdzie. Nie widzę, to mnie nie korci, żeby się za to zabrać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 23:14

    kattalinna, emaj lubią tę wiadomość

‹‹ 2288 2289 2290 2291 2292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ