X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Sikalam z rana. Biel jak się patrzy. Nawet cieni nie ma. Zobaczymy czy dupek mi pomoze.

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, no to zabiłaś mój spokój wewnętrzny na ten ostatni tydzień cyklu :D
    A mogłam nie pytać, o ja głupia... hihi ;)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka nie lubię za vizir :/

    Katt, Mysh to kiedy sikacie?

    Stopeczka do wycałowania :) Tak się zdjęcie zrobiło, czy ma zaczerwienioną nóżkę?

    Olejku melduj się?!

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu, jak Ridż pójdzie, przyjdzie Alexis i pytong nie ucieknie to wtedy sobie siknę ;) tymczasem dawaj wirusy :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! A co zostanie wywrozonr z mojego wykresu????? :-*

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem, ale nie mam nic do powiedzenia ;)
    nie badam bety, nie badam przyrostów, jeśli wytrzymam to pierwsza wizytę mam 31.08, a jak nie wytrzymam to w przyszłym tygodniu pójdę do luxmedu z dupy, powiem ze mi się okres spóźnia :P

    Baronowa_83, Dagn_, Maczek, emaj, Cytrynka_, Impresja lubią tę wiadomość

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sikam zwykle kilka razy dziennie, więc najbliższe sikanko pewnie gdzieś między 13:00 a 14:00 ;)

    Ale podkładać patyków nie zamierzam jeszcze dłuugo - Ridż jest zawsze punktualny i pozwala mi zaoszczędzić kasę. :) Tym razem powinien przyjść ok. 24 (urodzinki, w sam raz :P ). Jakby zdarzyło mu się nie wpaść na imprezkę, w co wątpię, to pewnie nie wytrzymam i siknę 25. :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodze kryzys macierzynstwa. Moje dziecko od miesiaca prawie w ogole sie nie usmiecha i ryczy calymi dniami... Odkad ida jej zeby jest nie do poznania... Zele i przeciwbolowe srednio pomagaja... Wczesniej wiadomo nie bylo idealnie bo miala swoje godziny ryku byl problem z karmieniami i w ogole ale ogolnie dziecko pogodne... Teraz nawet nie chce sie bawic...

    Chce jej pomoc a nie moge. Lekarze mowia ze juz wszystkie sposoby wykorzystane i trzeba czekac... A jej ida wszystkie jedynki na raz plus dwojki dolne (orzekla pani doktor) i moze to potrwac jeszcze kilka miesiecy za nim sie przerzna i przestana tak bolec...

    Mowie wam ze chce mi sie plakac...

    Sorry ze nasmecilam ale juz nie daje rady...

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt sorki pisałaś, że Ridż cię gwałci. Mam kurde sklerozę. Ale to kibicuję, żeby to był ostatni w tym roku!! Zawirusuję, po wizycie u gin. Nie chcę rozdawać zepsutych wirusów, jak by co.... Staram się być dobrej myśli, ale nie jest to łatwe :) Ciążowych objawów mam milion. Dobrze, że chociaż nie blejkuję

    Mysh trzeba być dobrej myśli, że może jednak zbłądzi w tym miesiącu :)

    Edit ciri nie poddawaj się!! A próbowałaś dawać jej schłodzone gryzaczki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 12:13

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Juz wszystkie sposoby na zeby zostaly wyprobowane (lekarz i net i babcie poszly w ruch).

    Daje to lekkie ukojenie ale nic poza tym. Ryczy dalej. Musze z nia siedzirc caly czas a najlepiej na kolanach ka trzymac. W chuscie. Siku moje jednominutowe mimo tego ze mnie widzi to jest taki ryk ze krztusi sie lzami... Masakra... ;/

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to, że dziecko płacze a nic nie można zrobić żeby mu pomóc. Takich sytuacji boję się najbardziej... Pozostaje powtarzać sobie że robisz wszystko co możesz i że to minie... :(

    Jak idzie jej 6 zębów naraz to się nie dziwię, że ją tak boli. Jak mi pojedynczo ósemki szły to ledwo żyłam, a mogłam wziąć p/bólowe...

    Tulę <3

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedaczka :( Pocieszające jest, że wyjdą jej wszystkie najgorsze na raz i potem już z górki. A nie gorączkuje ci? Przy takich wariacjach dziecko potrafi ostro chorować

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie. Wszyscy mi mowia ze jakby chorowala przy zebach to by bylo szybciej. Tydzien i po sprawie a ja tylko boli... A najgorsze podobno trojki... Wiec wszystko przed nami...

    Edek; mojej znajomej corka 0rzyzebach ma goraczke, katar i kaszel, chrype jak po ostrym melanzu ale tydzien i koniec objawow zabkowania...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 12:48

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri co chewile pchlaj jej paluchy do buzi i mocno naciskaj po dziąslach. Tak dosyć silnie jezdzij po dziąśle. Dzieki temu tak jakby od dołu ząb nacina dziąsło i nie musi się przebijać. Mojemu tez pomoglo jak mu szlo właśnie 6 zębów. Tyle ze jemu szły 4 czwórki.

    Basik, czy twój syn nie ma czegos z napięciem? Bo taki placz zwłaszcza przez sen to może cos być w tym kierunku.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Baronowa lekarz nic takiego nie stwierdził bo z pierwszym jeździłam na rehabilitację więc teraz też wolałam się upewnić. Poza tym on się drze dlatego że śpi w łóżeczku sam jak go wezmę i przytule i położymy się do łóżka to śpi jak zabity.
    Aaa
    Czyli taki typ. Myśl ze za kilka lat go nie zmusisz do przytulania

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    ciri co chewile pchlaj jej paluchy do buzi i mocno naciskaj po dziąslach. Tak dosyć silnie jezdzij po dziąśle. Dzieki temu tak jakby od dołu ząb nacina dziąsło i nie musi się przebijać. Mojemu tez pomoglo jak mu szlo właśnie 6 zębów. Tyle ze jemu szły 4 czwórki.

    Basik, czy twój syn nie ma czegos z napięciem? Bo taki placz zwłaszcza przez sen to może cos być w tym kierunku.
    Ona robi tak sama sobie. Mega mocno sciska pieluszke. Czasem nawet krople krwi sie pojawiaja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie doradzę, bo u nas takiego kombo zębowego nie było :( Dawał radę Dentinox, do tego naświetlaliśmy małego lampą Bioptrona i też pomagało na bóle.

    Mam nadzieję, że szybko jej wszystko wyjdzie i znów się będziesz cieszyć uśmiechniętym dzieckiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jej sie skonczy ten zel ktoru ma na dziaselka kupie jakis inny. Moze on da rade... A tak to kuz nie mam pomyslow

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a probowalas dawc Biała część pora?

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo jeszcze nie jada pora. A ze to jak to dziala? Ze twarde i gryzie czy ze ma cos w sobie?

‹‹ 2299 2300 2301 2302 2303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ