X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, trzymaj się rodzinnej tradycji :) jak poznała smak jedzenia to może się nie polubić z wiórami z wody :P

    ciri22 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że z tym karmieniem dziecka to jak ze wszystkim: uruchomić rozsądek, ale dodać szczyptę luzu i będzie dobrze :)
    Byleby nie wpaść w spinę typu "ojej, to warzywo jest wg świętej tabelki z neta od 7 miesiąca, a ja dałam w 6 msc i 3 tyg.! Skrzywdzilam dziecko" albo nie przeżywać, że miało być tylko BLW, a właśnie spakowałam w wyjca słoiczek z Gerbera, o ja zła matka ;)

    ciri22, marzusiax, myshka84, WiedźmaMaKota, Blondik lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ja sie zarzekalam ze zadnego sloiczka nie dam dziecku a co? Dawalam przez 2 miesiace i pewnie od czasu do czasu bede dawac dalej bo to wygodne. Gdyby nie sloiczki to mloda by nie jadla normalnego zarcia na wyjezdzie. Nie bylo czasu na rozne rzeczy.

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:09

    ciri22, Maczek, Blondik lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj BLW jest super! Za jakies 2 miesiace tez zaczniemy :) ale dopiero jak bedzie juz stabilnie siedziec i wiecej mielic buzia.

    A dzis w ramach BLW mloda bawila sie kasza. Tak jej sie podobalo ze brudna bylam ja i wszystko dookola ;p

    kattalinna, WiedźmaMaKota, myshka84 lubią tę wiadomość

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do świętej tabelki co w jakim wieku to w Polsce jest inna i w UK inna, więc ja dawałam na czują i obserwowałam ;) a w ogóle Hanka ma delikatną reakcje alergiczne na produkty mleczne. Ale podaje bo jestem zdania, że jak delikatnie to minie po jakimś czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 10:30

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma minie ;) z tego sie wyrasta.

    Moja mama w szkole (pracuje jako pielegniarka) miala spotkanie z dietetyczka ze stanow i wlasnie ona mowila ze u nich jest tyle alergii bo w ogole sie dzieciom alergenow nie podaje przez co dzieci sie uczulaja na jedzenie. Ze wrecz trzeba podawac w miare wczesnie alergeny (przed ukonczeniem pierwszego roku zycia) zeby mniejsze szanse na uczylenie bylo. I wlasnie ze jak jest lekka reakcja uczuleniowa jest szansa ze w ciagu kilku miesiecy zniknie.

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu, powodzenia z tą dzisiejszą beta.
    Pamiętaj tylko, bez stresu, bo przy takich wartościach beta już nie rośnie po 100% na 48h, ale znacznie wolniej, więc w żadnym wypadku jeśli nie osiągniesz 14tys to nie będzie zły znak. W poniedziałek pewnie zobaczysz pikajace giphy.gif
    Trzymam kciuki. Będzie dobrze <3

    WiedźmaMaKota, Baronowa_83, ciri22, myshka84, marzusiax, Impresja, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo nie załapałam się na dyskusję o religii. I chyba dobrze bo mam z większością odmienne zdanie

    Co do zupek to wywaru z mięsa sie nie daje przez pierwsze kilka zupek. Bo tak jest delikatniej. Jak jest wszystko ok to juz się normalnie robi. Poczytaj jaki dać zestaw ziol zamiast soli. Cos się daje ze zupa jest dobrze przyprawiona

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu, nie sądzę żeby dało się pogodzić ze stratą dziecka. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego co przeżyłaś. Bardzo mi przykro...

    Mój M miał siostrę przez jeden dzień (on miał wtedy niecałe 6lat, to nie pamięta zbyt wiele). Teściowa urodziła i mała zmarła tego samego dnia. Nie znam szczegółów bo nie rozmawiałam z Teściową o tym, ale myślę że to mógł być powód dla którego odsunęła się od Boga i Kościoła. Uważa się za wierzącą, ale nie wiem jak to jest u niej - nie modli się, do kościoła nie chodzi. Nie próbuję Jej nawracać, bo to mnie przerasta (przynajmniej na razie).
    Tak czy inaczej takie przeżycia są mega traumatyczne i trudno jest powiedzieć "dobrze że tak się stało, dzięki temu to czy tamto". Nie wierzę w to, że Bóg się nami bawi. Liczę na to, że po prostu nie jestem w stanie pojąć, dlaczego tak się stało, dlaczego do tego dopuścił. Może zrozumiem po śmierci, jak On mi to pokaże.
    (zapraszam do obejrzenia http://swiatlopana.com/9399/jezus-mnie-chroni/)

    Nie zmienia to też faktu, że to co przeżywamy nas kształtuje. Ja tak jak Yousee teraz widzę, że pewne sytuacje zmieniły mnie w dobrą stronę, choć same w sobie dobre nie są. Bóg umie z czegoś złego wyprowadzić dobro. Co oczywiście nie oznacza, że będę się cieszyć jak głupia z każdej trudnej czy "złej" sytuacji.

    Czy ja przypadkiem nie mówiłam, że przestanę się tak rozpisywać? ;) Robota czeka.

    tumblr_m2jztkInP11qf5plho1_400.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 10:57

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo dzis beta! Trzymam kciuki ;)

    Baronowa ja mam ten zestaw ziolowy do diety bezsolnej co mi zostala z okresow ciazy ;) dzieki Baronowa za rade. Moze tak zrobie ze dzis ugotuje oddzielnie to bedzie miala na dwa obiadki a potem ugotuje dla nas zupe i jej odleje ;) mysle ze chyba tak bedzie najrozsadniej bo to bedzie jej dopiero 2 posilek nie sloiczkowy (nie licze kasz ;p)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mloda jeszcze nie skonczyla 6 miesiecy ;p ale zupe ugotowala (bardziej danie przecierowe) i osobno miesko. Podam to dzis i jutro,w niedziele dodam jakis brokul czy cos a nastepnym razem ugotuje juz razem (tez uwazam ze wtedy ma lepszy smak) tak w sumie jak Baronowa mowila ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe kiedy my zaczniemy rozszerzać. Młody narazie nie wykazuje chęci.

    Idziemy dzisiaj na koncert. Mąż musi odpocząć od łazienki :P

    kattalinna, ciri22, myshka84 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwia uwielbia lody! Boze musi je chociaz polizac raz bo jest awantura! ;D moje dziecko chyba bedzie wszystkozerne.

    Chyba zawsze najgorszy jest pierwszy raz za chwile juz bede dawac wszystko ;) ale stresuje sie bardziej tym ze juz problem z zebami jest i jak sie jeszcze brzuch nalozy to albo nie rozpoznam albo zwariuje ;) gdyby nie te zeby to chyba by bylo inaczej ;D

    Ale tak w ogole to musze czesciej chyba narzekac na corke bo dzis mam moje dziecko! Odespala i sie smieje i sa buziaki i juz chyba odchorowala brak smoczka i w ogole ;) jest super!

    Kupilam maliny i bede wekowac zeby miec do kaszki i mam sliwki to tez zawekuje. Musze wreszcie przeznaczyc sobie jakis jeden weekend i porobic sobie takie owocowe deserki dla Liwii zeby miec wlasnie do kaszki czy jako przekaske. Bo tego nie trzeba podgrzewac to zawsze na wyjscia dobre jedzenie ;D

    Edit: Baronowa zazdrosc! Ale we wrzesniu zostawimy Liwie babci i pojdziemy wreszcie do kina. Juz je na tyle dobrze ze te 3-4 godziny bez mamy da rade ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duszno jakoś...


    Co do diety, to wg lokalnej rozpiski dla mnie, nie mogę fety i ryb.
    Nie podoba mi się to. Marzy mi się makrel!


    Marzusia, serduchem jestem z Tobą <3 Będzie pięknie :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Duszno jakoś...


    Co do diety, to wg lokalnej rozpiski dla mnie, nie mogę fety i ryb.
    Nie podoba mi się to. Marzy mi się makrel!


    Marzusia, serduchem jestem z Tobą <3 Będzie pięknie :)
    Surowych ryb to rozumiem, ale jak sobie upieczesz to chyba można.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Surowych ryb to rozumiem, ale jak sobie upieczesz to chyba można.
    No właśnie niby nie można. I to już nie pierwszy raz takie info tutaj dostaję. A makrel to już w ogóle na szczycie czarnej listy jest. Ze względu na zawartość rtęci pozwalają jeść ryby w bardzo małych ilościach i tylko kilka gatunków.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    No właśnie niby nie można. I to już nie pierwszy raz takie info tutaj dostaję. A makrel to już w ogóle na szczycie czarnej listy jest. Ze względu na zawartość rtęci pozwalają jeść ryby w bardzo małych ilościach i tylko kilka gatunków.

    To będziesz musiała suplementować DHA.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Duszno jakoś...


    Co do diety, to wg lokalnej rozpiski dla mnie, nie mogę fety i ryb.
    Nie podoba mi się to. Marzy mi się makrel!


    Marzusia, serduchem jestem z Tobą <3 Będzie pięknie :)
    Mnie lekarz i polozna mowili ze mozna. Wszystko w rozsadnych ilosciach ;)

    Ja makrele wpierdzielalam wszystko co wedzone i fete tez jadlam.a i jeszcze lososia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    To będziesz musiała suplementować DHA.
    Moje witaminy prenatalne maja 200mg DHA. Powinnam więcej?

‹‹ 2303 2304 2305 2306 2307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ