X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, Ty masz tego świadomość. Niestety od groma jest ludzi, którzy później są bardzo zaskoczeni ;) A są i tacy agenci, co biorą lewe L4, po czym na fejsa fotkę z wypadu gdzieś dla relaksu wrzucają, a w znajomych mają szefa :D

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra hmmm. No ja bylam uswiadomiona juz w szkole ze pracodawca moze szukac nas na fb i ogladac nasz profil. Ale na szczescie mozna to troche przykrocic i ustawic profil dla znajomych. I zeby po wpisaniu nazwiska w googlach nie wyskakiwal link do fb. Owszem jak ktos mocno chce to znajdzie sposobnosc do obejrzenia profilu ale będzie to wymagalo chwili pomyslunku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz, większość ludzi działa instynktownie, nie zastanawia się trzy razy. W jednym miejscu na szkoleniu, gość od bhp nam opowiadał, jak przeszedł się po całej wielkiej firmie, wchodząc do każdego pokoju z poleceniem, że muszą mu komputer udostępnić na jakieś tam aktualizacje czy inną pierdołę. Podawał tylko imię i nazwisko oraz dział, w którym pracuje. Większość nie tylko logowała się na jego życzenie do kompa i mu go udostępniała, ale podawali hasła albo (lepiej!) mieli je przyklejone na monitorze :D Na 100 osób tylko 2 wzięły za telefon i zadzwoniły do podanego działu z pytaniem, czy faktycznie gość tam pracuje.

    Magicy, najlepsi złodzieje i krętacze najskuteczniej działają patrząc ludziom w oczy. Nam się tylko wydaje, że tacy mądrzy jesteśmy, ale w większości wypadków, jesli dochodzi brak czasu na zastanowienie, to działamy całkiem głupio i do bólu przewidywalnie. Strasznie to ludzkie.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra no niestety tak jest ze ludzie nie zawsze myślą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Impra no niestety tak jest ze ludzie nie zawsze myślą.
    Mam wrażenie, że jednak faza myślenia jest w mniejszości.

    Myśl mało, żyj długo ;)
    Albo tematycznie: seks zamiast rozkminy szansą na fasola :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Tak btw, widzę, że sporo osób pokusiło się o uderzenie na fun page Ovu na FB z zażaleniem na usterki. Jakoś bym się nigdy nie wyrwała do polubienia portalu dla staraczek, a tym bardziej pisania tam. Przecież wszyscy znajomi to widzą później. Sporo osób nie zdaje sobie też sprawy, że znajomi widzą, jeśli należą do grup na FB, nawet tych zamkniętych. Nawet strony z wózkami sobie polubić nie mogę, bo to jak wywieszenie transparentu przed domem :D Co za czasy... ;)

    Edek: Smutna prawda jest taka, że przy rocznych urlopach macierzyńskich można łatwo w Pl stracić pracę, to podzieleniu się ze światem informacją o staraniach.
    tak, kilka dziewczyn można w mig zidentyfikować :D
    ja też nic nie lubię, zapisuję sobie w zakładkach, szczególnie te kocykowe minky czasem fajne znajduję ;)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra ile mam roboty. Nie ma to jak zaległości po wczasach. ..

    Nie wiem czy oglądacie czasem śniadaniowki, ale wczoraj na tvp2 był genialny lekarz, który odkrył tajemnicę jak się robi dziedzica. Otuż nie należy ''się starać'' tylko ''być razem''. Facet uważał, że jak ktoś się długo stara to napewno ma poblokowaną głowę. I o tym pierd,,olił 15minut. A ja siedziałam i plułam na telewizor. Jak opowiedziałam stelażowi to popukał się w głowę. Napewno ta rozmowa pomogła ludziom dla których szansą jest tylko ivf...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta blokadą w głowie to nie jest takie głupie bo często (choć nie zawsze) udaje się dopiero wtedy kiedy para traci nadzieje i wchodzi na myślenie "mam to w dupie".
    No ale nie jest to na pewno jedyny i sluszny powod niepłodności. Sa tez inne czynniki które trzeba wykluczyć. A ten tzw luz od początku może opóźnić diagnozę.

    Dagn_, marzusiax lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami tak jest, ale jak kobieta ma burdel w hormonach, niepełnowartościową owulację, a facet słabe plemniki to luz im nie pomoże. Ja odniosłam wrażenie, że wg tego lekarza luz jest najlepszą receptą na sukces. Ja ostatnio czułam się "gorzej staraniowo" a jednak zaskoczyło. U mnie lekarstwem było clo.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz dlatego napisalam ze najpierw trzeba wykluczyć inne czynniki. I dopiero luz. Bo inaczej opozni sie diagnoze

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ależ irytujący jest ten brak zakładek...

    Marz, śniadaniówki to jest zło... na urlopie obejrzałam kawałek programu o wyborze między nianią a przedszkolem. i jakaś mądra pani mama, pedagog i blogerka była w charakterze gościa (pracująca w domu). a mnie się nóż otwierał w kieszeni, bo faktem jest, że zdecydowana większość ludzi nie ma takiego wyboru. bo tu oczywiście było też o wyborze przedszkola. tymczasem nasza polska rzeczywistość jest taka, że się bierze, co jest. w Warszawie w niektórych miejscach nawet nie ma jak prywatnego przedszkola wybrać, bo nie ma miejsc. a jeszcze więcej ludzi nie stać na prywatne i są dylematy: wychowawczy czy oddawanie prawie całej pensji na nianię/ przedszkole i wybiera się wersję najtańszą...

    klucz w tych śniadaniówkach do tematów i gości jest chyba taki, żeby wyglądało mądrze. ale z życiem niewiele ma to wspólnego. chyba, ze serialowym, bo tam to nawet jak samotnie wychowująca matka pielęgniarka to i tak wypasioną furą jeździ i mieszka w super wyposażonym mieszkaniu...

    a że diagnozować się trzeba to wiadomo, że najlepiej starać się bez stresu, to wiadomo, że nie spinać się też. no i co z tego? życie się toczy swoim torem, często innym niż teoria

    Impresja, ciri22, marzusiax lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt ktoregos razu bylo o karmieniu piersia. Wypowiadala sie pani ekspert pediatra u mama blizniaczek ktora karmi butelka.

    kattalinna, marzusiax lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie, samo życie ;)


    Miałam dziś głupi sen o tym, że mąż mnie już nie kocha i chce odejść. Oczywiście po tej informacji wysikałam dwie różowe kreski. Obudziłam się w momencie, gdy go budziłam, trzymając płytkę w ręku, pełna rozpaczy... Rozumiem zatem, że małżeństwo będzie trwało nadal szczęśliwie i bez ciąży ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na razie brak okresu. Myslalam ze tym razem sie rozkreci. To juz 3 zmylka ale tym razem taki typowo przed okresowy brazowy sluz byl. A za tydzien gin.... ;/ wolalabym przez ridza nie odwolywac wizyty.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri sikaj!

    Katt to byla jakas noc dziwna. Mi tezbsie cyda na kiju snily.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie brak chorąży u mnie ;p predzej burdel hormonalny po ciążowy.


    A ja nie spalam dziś w nocy ;/

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri siknij dla swietego spokoju.



    Ovu mnie rozbroilo. Na wczorajsze zapytanie kiedy wrócą zakladki na forum odpisali ze w wiadomosciach mam Zakładki "twoje wiadomosci" "powiadomienia" "zaproszenia". Lepiej by wyszli jakby wcale nie odpisali. Napisalam jeszcze raz wyraziej.

    Blondik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahahahaha ;D noo nie zle. Maja poczucie humoru.



    Moze sikne w sobote. Wyszlam juz z wprawy. W sumie troche sie boje choc wiem ze to by byl az nierzeczywiste i malo prawdopodobne.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri sikaj sikaj. Jak byl seks to i ciaza moze byc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, najlepszego dla Liwii z okazji pół-urodzin :D

‹‹ 2313 2314 2315 2316 2317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ