X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma zakladek. Kufa... A ja tak je lubilam.

    Edek. Napisalam zapytanie ocb z brakiem zakladek czekam na odpowiedz jutro ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 00:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Jak noc? U mnie masakra.

    Basik noo moglaby usiasc bo teraz to tak upada jak kloda a wstawanie jej sie spodobalo i wstaje wszedzie gdzie sie da. (dzis o 4 rano obudzila sie i na oparciu sofy wstala....)

    Jak oni nie zrobia zakladek nie bede wchodzic na ovu bo mnie wkurza przegladanie calej listy watkow!

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ciekawa jestem co Ci odpiszą, Cyt, bo ja tak jak Ciri, oleję do czasu naprawy bo to jakiś absurd... szczególnie, ze głównie na telefonie przeglądam, więc to jest mega irytujące :/

    u mnie jakieś jaja z cyklem znowu. najpierw ridż nie ridż, teraz skok temp. jakby było po alexis. śluz niby jakiś się zaczął pojawiać ze dwa dni temu, ale w ilościach bardzo słabych, że nawet nie zaznaczałam. jajcory od poniedziałku bolą. a serduszek nie było :P wczoraj miał być sex ale zanim się doczekałam to już mi się odechciało i wolałam spać ;)

    a w ogóle to już mi się nie chce pracować ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    A Ty byłaś na badaniach? Mialas morfologię obić z tego co pamiętam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:11

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma mnie pytasz? Noo robiłam morfologie i wyniki ok ;)

    Ja miałem podobnie w nicy Ale mloda budzila się co pol godziny! Cały czas na cycu. A o czwartej wstala. Najpierw ryczała potem stwierdzila ze sobie idzie i zaczela swoją nowa umiejetnosc cwiczuc. Potem usnela na 20 minut...

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa, dziękuję :)
    Mąż przebadany o tyle o ile, bo badanie zrobione raz ale bez morfologii. Wyniki niby dobre. Myślę że warto powtórzyć.

    Ale nawet jakby coś z nim nie tak było, to i tak chcę się zdiagnozować. Dla spokoju psychicznego. :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe kiedy mi odpisza. Moze na fb szybciej by odpisali? Ktos zagladal co sie tam dzieje.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh 5.67....masakra. aż się boję iść do gabinetu. .. w czerwcu było o.34... czy to możliwe, że zwariowalo z powodu pobytu nad morzem (jod )....wiem, że to głupie, ale podlamalam się

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekna pogoda a ja przesalam pol dnia. Ridza dalej nie ma. Za to jakis Ibisz mi sie probuje wslizgnac. Zazylam masc z lidokaina i sie zastanawiam czy mi to wystarczy. Czy tylko zakryje problem. Ktoras cos wie?

    Blondik a jak z resztą ft3 i ft4? Wszak wiadomo ze samo tsh to malo o tarczycy mowi.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko do dupy :(

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice przyjechali by wziąć Maję na spacer. Wyszli, a my z mężem pierwszy raz od 10 mc zostaliśmy sami. SAMI!!!
    I co? Dzwoni teściowa ze pralka siadla i mąż pojechał, bo by jej dom zalało. No i 5 min byliśmy sami :p

    kattalinna, Blondik, marzusiax lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna ciesz sie chwilą ;)

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka, a ta maść ma coś oprócz lidokainy? Bo sama lidokaina działa znieczulająco.

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    Cytrynka, a ta maść ma coś oprócz lidokainy? Bo sama lidokaina działa znieczulająco.
    Nie mam juz opakowania. A pod nazwa jest tylko ta lidokaina...
    Tak myslalam ze ona tylko zamaskuje problem.
    Jutro skocze do apteki przed praca. Kupie cos lepszego chyba...

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quote:
    Chcielibyśmy Cię poinformować, że w związku z aktualizacją FORUM wyłączyliśmy zakładki o nowych i ulubionych wątkach. Przepraszamy!

    Odpisali. Zapytałam kiedy zakładki wrócą na miejsce. Czekam na kolejną odpowiedź.

    Przeparaszam za post pod postem ale nie chcialam mieszac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, przecież prawdy Ci nie napiszą. Zawsze taki dupochron podają - aktualizacje. Jak im się forum wysypuje albo gdyby im się ktoś włamał, to przecież zawsze ten sam tekst. Raczej wątpie, żebyśmy się doczekały tekstu w stylu: sorry, mamy taką ekipę techniczną, że nie ogarniamy tego, za co nam płacicie ;)

    Dostaniesz kolejną odpowiedź w stylu: dołożymy wszelkich starań, żeby przywrócić poprzedni wygląd zakładek. Co wcale nie oznacza, że one wrócą, heh.

    Dagn_ lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to promocja wakacyjna - kup abonament, dostaniesz jego wydłuzenie gratis! Akurat wystarczy na pokrycie dni awarii :P

    Impresja, Cytrynka_, Blondik lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra ja nie place. Kolorowy wykres mi nie potrzebny. A przy tych wariacjach tutaj to bym tylko sobie w brode plula.


    Kupilam dekoloroyzator za 3 funty. Nawet zadzialal

    Dagn_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak btw, widzę, że sporo osób pokusiło się o uderzenie na fun page Ovu na FB z zażaleniem na usterki. Jakoś bym się nigdy nie wyrwała do polubienia portalu dla staraczek, a tym bardziej pisania tam. Przecież wszyscy znajomi to widzą później. Sporo osób nie zdaje sobie też sprawy, że znajomi widzą, jeśli należą do grup na FB, nawet tych zamkniętych. Nawet strony z wózkami sobie polubić nie mogę, bo to jak wywieszenie transparentu przed domem :D Co za czasy... ;)

    Edek: Smutna prawda jest taka, że przy rocznych urlopach macierzyńskich można łatwo w Pl stracić pracę, to podzieleniu się ze światem informacją o staraniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 23:18

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra. A mi to tam lotto. Na fb mam rozne dziwne polubienia. Moi znajomi juz sie chyba do tego przyzwyczaili.

‹‹ 2312 2313 2314 2315 2316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ