X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Kup tego testa w końcu, ciri :) Powodzenia w urzędzie.

    Nooo, Impra w koncu jesteś. Lokum znajdziecie, spokojnie. Dbaj o siebie i smarkaj nam na wykresy :)

    Szukam już kreacji na roczek i nic "białego mi się nie podoba". Zakochałam się za to w granatowej prostej sukience z białym kołnierzykiem...ale teściowa tego nie przeżyje...

    Olej teściową. Twoje dziecko. A granatowa sukienka na pewno będzie ładniejsza od tyuch paskudnych, białych tiuli i sztucznych satyn ;)

    Ciri, jeśli to wymaga od Ciebie oświadczenia o dochodach, ze względu na działalność, to napisz mi potem na priv, jak to ogarnęłaś, jeśli będziesz mieć chwilę :)

    Impra, nie umiem sobie wyobrazić osiedli bez chodników. Nijak :P Wsie bez chodników widywałam. Ale osiedle... Mózg nie umie tego ogarnąć :P

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u was?. Juz po szczepieniu pierwszym?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Co tam u was?. Juz po szczepieniu pierwszym?
    Jutro.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej... A gdzie jest powiedziane ze roczek m byc obchodzony w bialej kiecce? Nie znam tego zabobonu. Ja dla dziewczynki to pewnie bym w rozu jakims szukala albo fiolecie. Hehehe.

    Dagn_ lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Jutro.
    Uuu. Ja przy drugim to mam stracha przy szczepieniach. Jeszcze rozdzieliliśmy pneumo od tych obowiązkowych i co 3 tygodnie sie boje ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Ej... A gdzie jest powiedziane ze roczek m byc obchodzony w bialej kiecce? Nie znam tego zabobonu. Ja dla dziewczynki to pewnie bym w rozu jakims szukala albo fiolecie. Hehehe.
    Bo może w kościele będzie msza.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kościele na mszach roczkowych widywałam dzieci we wszelkich kolorach ubranek.

    Baronowa, ja już sram po gaciach na myśl o tych igłach :P
    A co do dodatkowych, to póki co pojęcia nie mamy, które szczepionki dokupywać i czy w ogóle któreś. Na razie nie do końca ogarnęłam temat.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas młody był normalnie ubrany na roczek ;) Ba, była śnieżna Wielkanoc 2013, więc opatulony w ciemne, puchowe kurtki :D

    Baronowa, lubię takie przełamywanie utartych konwenansów ^^ Chętnie bym zobaczyła Twoją suknię.
    Ja na swoim kościelnym byłam w opcji bordo-wanilia, z przewagą bordo :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukam fotki to wrzuce;)
    Co do szczepień trudna sprawa. Przy pierwszym nie szczepilam dodatkowo bo późno szef do przedszkola. Teraz szczepie pneumo i meningo. Z rota pomieszalam terminy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Bo może w kościele będzie msza.


    Eee. I to ma byc powod. Jak sama wspomnialas nawet panny mlode juz sie bieli nie trzymaja.

    Czeka. A na foto Twojej sukni slubnej.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Poszukam fotki to wrzuce;)
    Co do szczepień trudna sprawa. Przy pierwszym nie szczepilam dodatkowo bo późno szef do przedszkola. Teraz szczepie pneumo i meningo. Z rota pomieszalam terminy


    U Ciebie ma kontakt z potencjalnie znoszącym do domu zarazy starszakiem. A u mnie nic takiego nie ma. Żłobka też nie planuję. Więc nie wiem. Pogadam z lekarzem ;)

    A tak to ogółem mam się nieźle. Sporo spaceruję. Rana już od dawna nie boli. Czasem zaswędzi albo szarpnie z brzegu, ale takie coś to można olac.
    Formalnie własciwie skończył mi się już połóg :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego pierwszego nie szczepiłam.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa, jak przeczytałam o Twojej sukni ślubnej to moja pierwsza myśl była taka, czy nie jesteś moją bratową :D
    Ale ona nie ma żadnych dzieci jeszcze, więc to chyba wyklucza podejrzenie że świat jest aż tak mały. ;)



    edit: A z tymi szczepieniami to już nic nie wiadomo. Szczepić, doszczepiać, wcale nie szczepić... Tyle teorii i każda brzmi mądrze. I se mamo wybierz. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 12:09

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend wrote:
    Witaj,
    dziękujemy za Twoją wiadomość i przepraszamy Cię za zwłokę z odpowiedzią.

    Niestety w związku z prowadzonymi przez nas aktualizacjami na forum, byliśmy zmuszeni wyłączyć zakładki o nowych i ulubionych wątkach. W najbliższym czasie nie będą one aktywne i niestety trudno jest nam powiedzieć, kiedy zostaną przywrócone. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

    Takze ten.

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:15

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma ubierz ja w sukienke ;D

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:17

    Blondik, Basik122 lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik, mój siostrzeniec do chrztu miał strój w stylu marynarskim - biała koszula, sweterek-kamizelka w granatowe pasy, granatowe spodnie, czarne buciki. Jedynie czapkę i kurteczkę miał białe. Super to wyglądało. Dziewczynka w kolorach biel-granat plus czarne buciki i czerwone dodatki też by się super prezentowała - taka klasyczna elegancja. A ubranko może jeszcze wtedy wykorzystasz. Zawsze też jest opcja kompromisowa - jasne, pastelowe kolory - ecru, brudny róż, mięta.

    Maczku, a proszę Cię bardzo, foto poglądowe ;)
    http://iv.pl/images/86156991976487338233_thumb.jpg
    Wyobraź sobie, że jesteś w banku, w którym akurat pracownik ma przerwę lunchową, a po drugiej stronie jest Starbucks. Co robisz? Wsiadasz do auta i przejeżdżasz z jednego parkingu na drugi, bo nie ma ani chodników, ani tym samym pasów. Wielokrotnie "na dziko" przechodziłam przez 4-6 pasów ruchu, bo nie było w promieniu kilkuset metrów żadnego przejścia dla pieszych. Ale jest też miłe zaskoczenie. Byłam kiedyś świadkiem sytuacji, że gość chciał wsiąść do autobusu, który zatrzymał się po drugiej stronie ulicy. Oczywiście zebry brak. Wlazł na środek kilkupasmowej jezdni, a akurat policyjny radiowóz jechał. I co? W Pl dostałby bankowo mandat, a tutaj włączyli koguta i stanęli w poprzek jezdni, blokując całkiem ruch, żeby facet bezpiecznie przeszedł :)

    Na koniec autentyczne foto z jednej oferty mieszkaniowej, którą wczoraj przeglądaliśmy. Zdjęcie wykonane prawdopodobnie tosterem :P Popłakałam się ze śmiechu, jak je zobaczyłam. Idealny przykład, jak się tego nie robi :P Generalnie im ceny były wyższe, tym coraz gorzej się robiło. Logiczne przecież ;)
    http://iv.pl/images/62365803667831771212_thumb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 15:16

    emaj lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam test. Jutro szczam.

    Za to w urzedzie poszlam po becikowe a wrocilam z 1580zl miesiecznie dodatkowo ;D wyczekalam sie w kolejce ale gosciu mi powiedzial ze przez przypadek zalapuje sie na rok na 3 dodatkowe swiadczenia rodzinne i ze mi da wnioski zebym wypelnila i szkoda ze fopiero teraz przyszlam bo mi 5 miesiecy odpadlo platnosci. Za rok ze wzgledu na to ze juz mam za duze zarobki odpadnie mi te 1.5tys ale teraz korzystam ;)

    Zuuu napisze Ci wieczorkiem wszystko bo ja wiele zrobilam a okazalo sie ze polowy nie musze ;) ale to jak mloda pojdzie spac.

    Impresja, Maczek, myshka84 lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra ciekawe jak na takich osiedlach mlodziez wychodzi z domu. Na wyjscie ze znajomymi czy randke... Przeciez to prawie niemozliwe zeby zawsze byl samochod pod domem ktory nas wszędzie zawiezie.

    Co do zdjecia mieszkania. Oswietlenie jest super. To jedno mozna powiedziec.

‹‹ 2319 2320 2321 2322 2323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ