X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra smiesznie to zabrzmialo :D

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O mamo to juz jest hardkor. Noo nie zle. W sumie w pl nawet nie majaca kobieta ubezpieczona ma darmowa opieke i porod a dziecko tez jest ubezpieczone. Dlatego kiedys tyle kobiet z zagranicy do nas przyjezdzalo rodzic bo w pl nie sciagaja kasy od pacjentek za porod. (tak nam nauczycielka polozna tlumaczyla w szkole)

    cod o nie ściągania kasy - to mojej koleżance wystawili FV za CC 25 tys .. na szczęście okazało się że była jednkak ubezpieczona ;)


    a w planie zmian jest powrót do tego co faktycznie nalezy się nam z konstytucji .. generlanie NFZ łamie nasze konstytucyjne prawo ;)

    gdzie jest zapisane że każdy obywatel PL ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej i tak chcą zrobić choć chce to zobaczyć jak im to wyjdzie niby projekt ustawy już poszedł ..

    to taki dodatek bo akurat widze ze o ubezpieczeniu piszecie :D

    przesyłam Waszykim potrzebującym wiruski :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dupa jak zajrzalam w dokumenty to jednak nie 1500zl mi sie nalezy a 500 ale to i tak dobrze ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    cod o nie ściągania kasy - to mojej koleżance wystawili FV za CC 25 tys .. na szczęście okazało się że była jednkak ubezpieczona ;)


    a w planie zmian jest powrót do tego co faktycznie nalezy się nam z konstytucji .. generlanie NFZ łamie nasze konstytucyjne prawo ;)

    gdzie jest zapisane że każdy obywatel PL ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej i tak chcą zrobić choć chce to zobaczyć jak im to wyjdzie niby projekt ustawy już poszedł ..

    to taki dodatek bo akurat widze ze o ubezpieczeniu piszecie :D

    przesyłam Waszykim potrzebującym wiruski :D
    Ale ze niby jak oni chca to zrobic? Kto za to zaplaci?
    Ja sie cjyba z ciri G zgodze ze prywatne ubezpieczenia bylyby lepsze. Przynajmniej kazdy mialby faktycznie to za co placi.
    Bo teraz w pl niby sie placi ubezpieczenia itp a opieka medyczna pozostawia duzo do zyczenia. I wiekszosc lekarzy i tak trzeba odwiedzic prywatnie.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas juz jest bezpłatna opieka. Wystarczy sie zarejestrować w urzędzie pracy. Albo zona może ubezpieczyć męża w urzędzie pracy jak ma kare. Albo warunkowo może zgłosić urząd miasta na 3 miesiące. Albo dziecko może rodziców. Za członków rodzin nie placi sie skladrk.
    Jak dziecka nie ubezpeczaja ani rodzice ani dziadkowie to szkola ma obowiazek zgłosić. Czyli jest ogromna rzesza ludzi którzy ubezpieczenie maja mimo ze się nie odprowadzili nawet zlotowki to budzetu

    ciri22, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama byla totalnie nie ubezpieczona jak byla ze mna w ciazy. Nawet w urzedzie pracy nie byla i cala opieke i porod miala za darmo. Tak samo mnie uczyli w szkole (polozna) ze za porod nie placimy nawet jak nie mamy ubezpieczenia bo kazda ciezarna od gory jest ubezpieczona. Wiec nie wiem na jakiej zasadzie byl ten rachunek.

    Najgorzej ma umowa zlecenie bo nie moze w urzedzie pracy sie zglosic i jak nie ma kogos kto ubezpieczy to ubezpieczenia nie ma. Mnie np specjelnie mama ubezpieczala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Ale ze niby jak oni chca to zrobic? Kto za to zaplaci?
    Ja sie cjyba z ciri G zgodze ze prywatne ubezpieczenia bylyby lepsze. Przynajmniej kazdy mialby faktycznie to za co placi.
    Tak się Wam tylko wydaje na pierwszy rzut oka ;)
    To działa dokładnie tak samo jak ubezpieczenie samochodu czy czegokolwiek innego. Ubezpieczalnie to prywatne firmy, które chcą głównie zarobić. Dlatego na porządku dziennym jest lista pierdyliarda wyłączeń od ubezpieczenia, okresy karencji (chcesz ubezpieczenie w ciąży, to musisz je wykupić rok przed tym jak zajdziesz na przykład), normalnym zjawiskiem jest odmowa pokrycia świadczeń, jeśli sytuacja zaistniała wcześniej niż przed zawarciem ubezpieczenia (czyli trudno ubezpieczyć kogoś przewlekle chorego lub poważnie chorego, czy kobietę, która już jest w ciąży). Jest mnóstwo drogich leków, za które ubezpieczalnie nie chcą płacić. Wystarczy nie upewnić się wcześniej, że można z czegoś skorzystać, żeby dostać rachunek na zawrotną kwotą. Firmy ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę, nieoczytanie i brak dociekliwości klientów. A nikt nie jest w stanie przewidzieć każdej sytuacji w życiu, żeby dobrać idealne ubezpieczenie. Po drugiej stronie nie ma się pracownika socjalnego, a jedynie dobrze przeszkolonego handlowca ;) Leczenie to jest najbardziej intratny biznes.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra no ale ja nie mowi akurat o tym konkretnym systemie. Bo jak sama pisalas usa ma ceny z kosmosu.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znajde projekt ustawy to wkleje ;)

    głównie chodzi o to że nie będzie sprawdzania w eusiu serwusiu i innych ... a co do kasy no cóż .. teraz też wiekszosć ludzi nie odprowadza składek .. a sa ubezpieczeniu przy rodzinie ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,jak by co ...to u mnie pozytyw....
    Jestem przerazona i mam w glowie czarne scenariusze,w piatek zrobie bete i wzyta u gina.
    Pozdrawiam i przepraszam za wtargniecie.

    ktosiowa, kattalinna, Dagn_, Blondik, Cytrynka_, Maczek, Impresja, Ania_84, WiedźmaMaKota, Yousee, Basik122, marzusiax, Baronowa_83, emaj, myshka84, Mona_M, Jagah lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps trzymam kciuki :* daj znać jak już coś będzie wiadomo ;)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Peps! To chyba dlatego ostatnio o Tobie pomyślałam, kobieca intuicja :D
    Powodzenia, trzymam kciuki i już się jaram! Dobrze się zaczęło dziać u wiedźm <3

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps, fantastycznie! !!!! Wszystko będzie dobrze. Opowiadaj! Pokazuj krechy! Cudownie!

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps idziesz za ciosem (tym wiedzmowym). Oby dalej ta nasza dobra passa trwała.

    Ciekawe jeszcze co na Islandii słychać. Moze i tam dotarly wiedzmowe czary?

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Peps, pokaż kreski :D

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps, będzie gites!
    Gratulacje!!! <3
    Powoli, ale do przodu :) Już jesteśmy o krok milowy dalej :D


    I kreski chcę! :D

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Hej,jak by co ...to u mnie pozytyw....
    Jestem przerazona i mam w glowie czarne scenariusze,w piatek zrobie bete i wzyta u gina.
    Pozdrawiam i przepraszam za wtargniecie.
    gratulacje :)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/97f11761e6c0.jpg.html

    Pierwszy z piątku,
    Drugi z soboty,
    Trzeci z dziś....zrobiłam pierwszy tak od czapy kilka dni wcześniej zakręciło mi sie w głowie i sobie mysle a co tam ...,sikam ...
    Teraz czuje rozciąganie w podbrzuszu,sutki nie do dotknięcia,jestem 3 dni po terminie Ridza.
    Oczywiscie juz widze puste jajo,pozamaciczną itp.
    Dziękuje za entuzjazm i dzielenie radości.

    ojejku, marzusiax, Blondik, ktosiowa lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne krechy! Będzie dobrze :D

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze beta tu zbedna ;D cudnie ciemnieje kreseczka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 21:02

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

‹‹ 2321 2322 2323 2324 2325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ