X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    A to nie chodzi aby o prezent dla znajomych z okazji ich rocznicy?
    chodzi :) nasza druga była w czasie naszego urlopu, spędzona w zamknięciu i odosobnieniu ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy ile chcesz kasy wydać. My teraz mamy 10 lat. Ja bym sie chetnie napila prawdziwego szampana. Albo zestaw olejków do masażu i ksiazka o masażu erotycznym. Albo zestaw przypraw działających jak afrodyzjaki i jakiś opis do tego

    Maczek, Dagn_, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak są fanami Harry'ego Pottera, to cynowy kociołek z grawerem i cukierkami :-D
    10 jubileusz, według tych dawnych nazw, to właśnie cynowy.

    Ale to tak bardziej głupawkowo ;-)

    Blondik, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sprawdziłam, że to cynowa albo aluminiowa i kminię co w tym duchu fajnego można. Z tym potterem to nie wiem, wolę nie ryzykować ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety od 7 do 15 rocznicy, z małymi wyjątkami, są kiepskie te jubileusze ;-) Ciężko poszaleć z miedzią czy spiżem.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Właśnie sprawdziłam, że to cynowa albo aluminiowa i kminię co w tym duchu fajnego można. Z tym potterem to nie wiem, wolę nie ryzykować ;)

    Piją wino? Cynowe kielichy na wino są super, zwłaszcza takie ładnie zdobione. I można ich bezpiecznie używać w celach spożywczych, o ile tylko mają oznaczenie, że zawierają co najmniej 95% cyny. Ogółem jak jest sygnatura, to dobrze, bo to oznacza, że zapewne nie ma ołowiu, więc wyrób bezpieczny, nawet jeśli trochę już jest antykiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 20:11

    ciri22, Dagn_, kattalinna, ktosiowa, myshka84 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    nitta, znalazłam tylko informację o wpływie na płodność u kobiet, więc możliwe, że faktycznie w przypadku mężczyzn nie jest to groźne. ja bym ewentualnie na czas brania się wstrzymała, zresztą z chorymi korzonkami to chyba i tak trudno działać aktywnie

    https://bazalekow.mp.pl/lek/49116,Dicloratio-roztwor-do-wstrzykiwan-domiesniowych



    Ciri, biel Twojego patyka nas zaskoczyła, że wszystkim mowę odebrało i dlatego taka cisza ;)

    Wiedźmy, co na 10 rocznicę ślubu dla znajomych?
    dziekuje za odpowiedz;-)

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Piją wino? Cynowe kielichy na wino są super, zwłaszcza takie ładnie zdobione. I można ich bezpiecznie używać w celach spożywczych, o ile tylko mają oznaczenie, że zawierają co najmniej 95% cyny. Ogółem jak jest sygnatura, to dobrze, bo to oznacza, że zapewne nie ma ołowiu, więc wyrób bezpieczny, nawet jeśli trochę już jest antykiem.
    podoba mi się pomysł :D obecnie koleżanka karmi ssaka, ale wino już kolekcjonuje ;) tylko czy ja znajdę takie do soboty...

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest serducho <3 dziedzic ma całe 2,5mm i skradł całe nasze serca.
    na chwilę przestałam ryczeć i mogłam to napisać, ale chyba idę kontynuować ;)

    Baronowa_83, kattalinna, Cytrynka_, ciri22, pepsunieczka, Maczek, WiedźmaMaKota, Amelcia, Dagn_, marzusiax, Impresja, Basik122, Blondik, ktosiowa, emaj, myshka84 lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    podoba mi się pomysł :D obecnie koleżanka karmi ssaka, ale wino już kolekcjonuje ;) tylko czy ja znajdę takie do soboty...

    Poluj na allegro. Jeśli znajdziesz coś na kup teraz i wyślą Ci kurierem jutro, to dojdzie na piątek.

    Bo jak nie tam, to nie bardzo wiem, gdzie. Olx? Albo antykwariaty, choć z nimi bywa różnie.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam sklep stacjonarny z takimi rzeczami niedaleko mojej pracy :) niestety internetowo nie mają kieliszków, ale za to inne fajne rzeczy. Zobaczę jaki wybór na żywo. Dzięki Zuu :D

    Maczek lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Jest serducho <3 dziedzic ma całe 2,5mm i skradł całe nasze serca.
    na chwilę przestałam ryczeć i mogłam to napisać, ale chyba idę kontynuować ;)
    jeeeeee :)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Jest serducho <3 dziedzic ma całe 2,5mm i skradł całe nasze serca.
    na chwilę przestałam ryczeć i mogłam to napisać, ale chyba idę kontynuować ;)
    Ojejku, cudownie <3 rozumiem, że bliźniaki to nie tym razem jeszcze?

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta super! Niech zdrowo rodnie:)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 1 września 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku, cudnie!!!

    Wczoraj byłam w parku na spotkaniu październikowych mam z belly :) Były cztery mamuśki z chłopcami..Kto był najgłośniejszy, najbardziej łobuzował pokrzykiwał, skakał i się chichrał Madzia :) Szalałą i popisywała sie do tego stopnia, że jeden maluch się jej bał, hehe :) łobuz mi rośnie :)
    EDIT: Basik, jesteś na grupie na fb pażdziernikowych dzieci? tez byś mogłą sie z nami spotykać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 10:09

    kattalinna, Dagn_ lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Ojejku, cudownie <3 rozumiem, że bliźniaki to nie tym razem jeszcze?
    Jeden, ale za to jaaaaki piękny <3

    Blondik, marzusiax, kattalinna, Impresja, ktosiowa, emaj lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Libido wlasnie skoczylo do kosmosu. Ridzu przybywaj! Czuje Cie w kazdej czesci swojego ciala:D

    Edith szyjka nisko i uchylona :D jeszcze brak plamienia wiec moze jutro przyjdzie (moglby skoro na drugi koniec wawy do gina jade) ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 10:59

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 1 września 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku super!!!

    Ja po wizycie. Dziecko ma aż 16mm, serce mu bije. Mam kartę ciąży. Troszkę odetchnęłam do następnej wizyty. Wirusy pośle wieczór na kompie.

    ojejku, ciri22, Maczek, kattalinna, Dagn_, Baronowa_83, Blondik, WiedźmaMaKota, Impresja, pepsunieczka, Cytrynka_, Jagah, Basik122, ktosiowa, emaj, myshka84 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wiesci super!

    marzusiax lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu :D <3

    marzusiax lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 2323 2324 2325 2326 2327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ